Apmeklējot Romas Famous Trevi strūklaka

Posted on

Apmeklējot Romas Famous Trevi strūklaka
Trevi strūklaka vai Fontana di Trevi topi sarakstu slavenākajām strūklakas Romā, ja ne pasaulē. Ikonu pilsētas simbols, tas ir top bezmaksas piesaisti (izņemot monētu jūs varat lozēšana), zīmēšanas aptuveni 1200 cilvēku vietā katru stundu.

Atrodas Romas vēsturiskajā centrā, strūklaka atrodas nelielā laukumā pie krustojumiem Via della STAMPERIA, Via di S. Vinčenco, un Via del Lavatore. Tuvākā metro pietura ir Barberini , lai gan, ja jūs vēlaties redzēt Spāņu kāpnes, jūs varētu, protams, izkāpiet Spagna metro pieturas un gājiena attālumā no Piazza di Spagna strūklakas apmēram 10 minūtes.

Vēsture Trevi Fountain

Ņemot vērā milzīgo skaitu seno struktūru Romā, Trevi strūklaka ir samērā moderna salīdzinājumā. In 1732, Pope Clement XII rīkoja konkursu, lai atrastu piemērotu arhitekts amatniecības jaunā termināļa strūklaka par Acqua Vergine: ar ūdensvadu, kas tika sūknēšanas svaigu ūdeni Romā kopš 19 BC.

Kaut arī Florences mākslinieks Alessandro Galilei uzvarēja konkursā, komisija saņēma vietējā arhitekta Nicola Salvi, kurš nekavējoties sāka būvniecību uz masveida baroka strūklaku. Ietekmē ar Bernini dizainu, kas netika veikta, Salvi darbs ievieš virkni skaidrojošus elementus, tostarp masveida kolonnām un pilastriem, kaskādes ūdeņus uz baseinu pie pamatnes, un pārliecinošu skulptūra Oceanus un viņa čaulas formas karietē sastāda jūraszirdziņiem un pieradināja ar Tritons. Bēniņu ar balustrāde un alegoriski skaitļi turas virs triumfa arkas, kas pārstāv pārticību, auglību, bagātību, un ērtību.

Trevi strūklaka beidzot tika pabeigta 1762. cits arhitekts, Giovanni Pannini, pēc Salvi nāves 1751. A 17 mēnešu restaurācijas finansē modes nams Fendi tika pabeigta rudenī 2015, tādējādi strūklaka atpakaļ uz savu mirdzoši balto krāšņumu.

Ko darīt pie Trevi Fountain

No dienas līdz pusnakts tūkstošiem tūristu pūlis ap Trevi ir plaša baseina, lai nozvejas ieskatu par šī fantastiskā marmora izveidei mermen, jūraszirdziņiem un akrobātika baseiniem, visi vada Oceanus, dievišķo personifikācija jūras.

Šeit ir dažas lietas, kas darīt, kamēr apmeklējot Trevi strūklaku.

Lozēšana Monētu no strūklakas. Tūristi bieži apmeklē Trevi strūklaku piedalīties rituālā monētu lozēšana. Tas ir teikt, ka, ja jūs mest monētu uz Trevi strūklaku, jūsu atgriešanās Mūžīgo pilsētu tiek nodrošināta. Otrs monētu sāka sola jūs atradīsiet mīlestību. Trešais ir paredzēts, lai garantētu laulību.

Lai to izdarītu monētu lozēšana pareizi (un tas acīmredzot ir svarīgi, lai jūsu laime turēt), sejas prom no strūklakas, turiet monētu savā labajā rokā, un mētāt to pār kreiso plecu.

Amazed ar šo 18.gadsimta baroka šedevrs. Sculpted fona Palazzo Poli, šī bijību iedvesmojot šūnakmens strūklaka stāv daži 85 pēdas augsts, un apmēram 160 pēdas plats, izlejot gandrīz 2.900.000 kubikmetru ūdens katru dienu. Ir aprēķināts, ka aptuveni 3000 eiro monētām ir iegūti no strūklakas katru dienu un ziedoti labdarībai.

Tas ir viegli nokļūt apjucis ar pūļa un foto ops – bet paiet dažas minūtes, lai apbrīnot detaļas un mērogu šajā monumentālajā skulpturālo strūklaku.

Atsaukt slaveno filmu ainas filmētas pie strūklakas. Gadu gaitā Kino ir ļoti labi Trevi strūklakas. Kalpo kā iestatījumu tādiem klasiskās filmas kā Federiko Fellīni La Dolce Vita, Žana Negulesco s Trīs monētas ar strūklaku , William Wyler ir romiešu Holiday , un pat Julia Roberts hit Eat, Pray, Love , tad Fontana di Trevi kļuvis sīkumi, ka Itālijas sapņi ir izgatavoti no. Jūs nevarat iet wading vērā strūklakas, piemēram, Anita Ēkberga raksturu izdarīja La Dolce Vita (patiesībā, lūdzu!), Bet tas joprojām ir jautri relive ikonisko kino mirkļus šeit filmētos.

Labākais laiks, lai apmeklētu

Protams, labākais laiks, lai apmeklētu Trevi strūklaka ir tad, kad ļaudis ir to vieglākais. Tas nozīmē, ka jāizvairās pusdienlaikā un vēlās pēcpusdienās, kad teritorija ap strūklaku iespiests un pārslogotas Ja jūs varat tur nokļūt pie krēslas, jūs atradīsiet, ka vakarā svelme un dramatiskās sekas apgaismojums rada burvīgu un romantisku atmosfēru. Agri no rīta ir arī lielisks laiks, lai būtu tur, jo Piazza ir kluss un rāms.

Kā tur nokļūt

Atrašanās vieta: Piazza di Trevi, 00187 Roma

No Piazza di Spagna: Dodies uz dienvidaustrumiem Via di propagandā un turpināt Via di Sant’Andrea delle Fratte. Veikt kreisi uz Largo del NAZARENO un pa labi uz Via della Panetteria. Pie Via della STAMPERIA veikt labi un nonāktu pie Piazza di Trevi.

No dzelzceļa stacijas Termini: Veikt metro A (sarkanā līnija) uz Barberini stacijai un staigāt 8 minūtes Piazza di Trevi.

Apmeklētāja Tips:

Vai atcerieties, ka tas ir stingri aizliegts peldēties, vilināt kājas ūdenī, ēst, vai sēdēt uz kādu daļu no pieminekļa. Pārkāpēji tiks sodīti jebkur no € 450 peldēšanai, un € 240 sēdes, kāpšana vai piknika pie strūklakas.

Kad ļaudis savās smagākās (un jebkurā laikā, tiešām), saglabāt acu, kas par kabatzagļu un sīkiem zagļiem – Trevi strūklaka atrodas Tūrisma Central.

tuvumā atrakcijas

Spāņu kāpnēm. Iecienīta vieta ņemt atslogo, Scalinata di Spagna ir slīpi kāpnes ar 138 pakāpieniem, pārklāti ar Trinità dei Monti baznīca. Kāpnes aizmirst rotaļīgo Fontana della Barcaccia (strūklaka neglīts laivas), kuru projektējis Pietro Bernini, tēvs Gian Lorenzo Bernini.

Piazza Navona . Home trīs iespaidīgas strūklakas, jo īpaši Bernini strūklaka Četru upju, šis publiskais laukums ir buzzing ar cilvēku dienu un nakti.

Pantheon . Labi saglabājusies un apdullināšanas, šis bijušais pagānu templis, uzcelta 1 gadsimta AD, tagad ir kristiešu baznīca. Inženiertehnisks brīnums, tā lepojas ar lielāko dzelzsbetona cementa kupols pasaulē.