Apmeklējot Svētā Pētera laukumā Vatikānā

Posted on

 Apmeklējot Svētā Pētera laukumā Vatikānā
Atrodas pie Svētā Pētera bazilikas, Svētā Pētera laukums un  Piazza San Pietro ir viens no pazīstamākajiem laukumiem visas Itālijas un ir svarīgs satikšanās vietu tūristiem, kas apmeklē skatus Vatikānā. Gan laukums un bazilika ir nosaukta Svētā Pētera, apustulis Jēzus daudzi katoļi uzskatīja būt pirmais pāvests. Lai arī Svētā Pētera laukums atrodas sirdī Vatikāns, daudzi tūristi redzēt to kā svarīgu daļu no Romas, kā arī. No Svētā Pētera laukumā, apmeklētāji var redzēt arī pāvesta dzīvokļus, ne tikai pāvesta dzīvojamās telpās, bet arī vieta, kur pāvests bieži stāv risināt pūļus svētceļnieku.

Jūs varat apmeklēt Svētā Pētera laukumā par brīvu 24 stundas diennaktī, ja vien Piazza tiek slēgts uz ceremoniju.

Vēsture Svētā Pētera laukumā

1656.gadā, Aleksandrs VII pasūtīja tēlnieks un arhitekts Džovanni Lorenco Bernīni veidot kvadrātu cienīgs majestātiskumu Sv.Pētera bazilikas. Bernini izstrādāta elipsveida Piazza kas apskāva uz divām pusēm četras rindas uzliekot dialekts kolonnas izkārtotas apdullināšanu kolonādi. Dubultās kolonādēm ir domāti, lai simbolizē Aptvert rokas Svētā Pētera baziliku, kristietības Māte Baznīca. Ierindojies kolonādēm ir 140 statujas attēlo svētos, mocekļi, Popes un dibinātāji reliģisko ordeņu Katoļu baznīcas iekšienē.

Vissvarīgākais aspekts Bernini Piazza ir viņa uzmanību simetrijas. Kad Bernini sāka izstrādāt savus plānus laukumā, viņam bija jāveic, lai izveidotu ap 385 tonnu Ēģiptes obelisks sākotnēji vērsta uz Romu ar Caligula ap 37 BC, un kas tika novietoti savā vietā 1586. Bernini veidota viņa Piazza ap centrālo asi no obelisks. Ir arī divas mazas strūklakas ietvaros eliptisko Piazza, no kuriem katrs ir vienādā attālumā starp obelisks un kolonādēm. Viena strūklaka tika uzcelta Carlo Maderno, kas bija renovēta fasāde St.

Pētera bazilika, kas 17. gadsimta sākumā; Bernini uzcelts sakritības strūklaka ziemeļu pusē obelisks, tādējādi līdzsvarojot Piazza dizainu. The bruģakmeņiem Piazza, kas ir no bruģakmens un travertīns blokiem izkārtoti uz izstarot no centrālās “hub” no obelisks kombinācija, arī nodrošināt elementus simetrija.

Best Viewpoints

Lai redzētu simetriju šo arhitektūras šedevru firsthand, viens ir stāvēt uz apaļš perēkļi ietvēm, kas atrodas netālu no Piazza s strūklakas. No perēkļi, četras rindas ar kolonādēm rindā perfekti aiz viens ar otru, radot apbrīnojamu vizuālo efektu.

Kā nokļūt Ir

Vatikāns ir uz rietumu pusē Tibras upes, bet Romas galvenās vietas-piemēram, Trevi strūklaka, Panteons un Spāņu kāpnēm, ir uz austrumiem. Vieglākais veids, kā nokļūt līdz Svētā Pētera laukumā ir veikt metro līnija A līdz Ottaviano “San Pietro” pieturas. Jūs varat veikt arī taksometru un vienkārši pateikt vadītājam doties uz Piazza San Pietro. Ja jūs veikt kabīni, pārliecinieties, ka jautājiet par cenu līdz priekšā, lai izvairītos no pārmaksāšanas.