Apmeklētājs ceļvedis Hemptonkortas Palace Londonā

Posted on

Apmeklētājs ceļvedis Hemptonkortas Palace Londonā
Hampton Court Palace bija karaļa rezidence no 1520s, kad karalis Henrijs VIII pārņēma tās attīstību no Cardinal Wolsey, un tā daudzi karaliskās iemītniekiem gadu gaitā ir piešķīrusi pilī tās apdullināšanu mēbeles, gobelēni un gleznas.

Hampton Court Palace ir arī nozīmīga daļa no lielākā privātā kolekcija mākslas pasaulē, Royal Collection , kas ir īpašums Viņas Majestātes karalienes Elizabetes II. Šī kolekcija ir pilnekrāna režīmā un satur materiālus no 16., 17., un sākumā 18. gadsimtā.

In 1689, Sir Christopher Wren nojaukta lielu daļu Tudor pils un sāka veidot jaunu pili karaļa Viljama III un Queen Mary II, bet 1760, Džordžs III kļuva par ķēniņu, un pamesta Hemptonkortas kā karaliskā rezidence.

In 1838, Queen Victoria atklāja dārziem un valsts dzīvokļus sabiedrībai bez maksas. Tas vairs nav bezmaksas (sk biļešu informācija), bet tas ir labi vērts apmeklēt. Hemptonkortas pils īpašums ietver 60 akrus formālu dārzu, kas prasa 200000 puķu sīpolus katru gadu un vēl 40000 augus audzē bērnistabā.

Darba laiks, fotogrāfija noteikumiem un audiogidu

Hampton Court Palace un formālo Gardens 26 slēgti 24. decembris, 25., un katru gadu, kamēr Neoficiāli Gardens ir slēgts 25. decembris Home parks ir atvērts visu gadu, tomēr ekspluatācijas stundas var mainīties atkarībā no sezonas, tāpēc vienmēr pārliecinieties, lai pārbaudītu oficiālo tīmekļa vietni , lai iegūtu sīkāku informāciju.

Vispārējā fotografēšana bez zibspuldzes, personiskai, nekomerciālai lietošanai ir atļauta pils un dārzi, izņemot Kapelas Royal un Royal baznīcas sols.

Audio gidi ir iekļauti biļetes cenā, un to var savākti no Informācijas centra tālākajā kreisajā stūrī Base tiesā. piedāvā šo pakalpojumu valodas ir angļu, franču, vācu, itāļu, spāņu, holandiešu, japāņu, krievu un korejiešu.

Virzieni: Nokļūšana Hemptonkortas pili

Hampton Court Palace atrodas blakus Temzas upei uz dienvidrietumiem no Londonas, un, lai gan ir WPSA Riverboats uz pili no Vestminsteras vasaras mēnešos, ceļojums, kas notiek četras stundas, ir arī dažādi citi izmantojot publiskā un privāto transportu, kas var saņemt jūs tur. Izmantojiet Journey plānotāju vai Citymapper lietotni plānot savu maršrutu, izmantojot sabiedrisko transportu.

  • Adrese:  Hampton Court Palace, East Molesey, Surrey KT8 9A
  • Tuvākās metro stacijas: Richmond (R68 autobusu) vai Hounslow East (111 autobuss)

Sabiedriskais transports no Londonas un tās lidostās

South West vilcieni pakalpojumus tieši no Londonas Waterloo uz Hemptonkortas, un brauciens ilgst tikai 35 minūtes, kā rezultātā 200 metru attālumā pāri tiltam no stacijas uz pili. Vilciens šķērso Vimbldonas stacijā, kur Londonas metro District Line sākas, un Hampton Court atrodas Ceļojumi 6. zonā.

Ja jūs braukt ar South West vilcieni viņiem piedāvājumu kombinēto ceļojumu un Pils biļeti. Tas nozīmē, ka arī jūs esat ieguvuši savu ieejas biļeti rokā tā nebūs jādodas uz biļešu kasē, kad jūs ieradīsieties. Noteikti izbraukšana vietējo autobusu maršrutus šādām līnijām, kas visi darbojas pagātnes Hemptonkortas pili: 111, 216, 411, 451, 461, R68, un 513.

No Hītrovas lidosta veic 111 autobusu, no Getvikas lidosta veikt vilcienu no lidostas stacijas Clapham Junction un mainīt uz Hemptonkortas vilcienu, un no Londonas Sitijas lidostas, jāņem Docklands Light Railway uz Canning Town, un tad Jubilee Line uz Waterloo , tad noķert Hemptonkortas vilcienu no turienes.

Biļešu informācija, naktsmītnes, un Bagāžas uzglabāšana

Biļetes var iegādāties dienā vai iepriekš no pils biļešu birojs-atrodas tikai iekšpusē galvenajiem vārtiem uz kreisajā pusē disku, vai arī jau iepriekš no jebkura strādā Dienvidrietumi Vilcieni staciju.

Lai ietaupītu naudu par braucienu uz Hemptonkortas pili, jūs varat iegādāties Londonas Pass, kas dod jums neierobežotu ieeja slodzēm top Londonas atrakcijas, tostarp Hemptonkortas pils, Kensingtonas pils un Londonas Tower, vai arī jūs varat pasūtīt tiešsaistē iepriekš par oficiālā mājas lapa un nereti score atlaides biļetēm.

Ja jūs ceļojat ar bagāžas vai mugursomu, Hampton Court Palace ir daži skapīši, kas atrodas ārpus pulksteņa tiesā, kur rokas bagāžas un mazie mugursomas vai nakti somas var atstāt (skapīša izmērs: 45cms plats x 45cms dziļi). £ 1 monētu, ir nepieciešams, lai izmantotu tos, kas tiek atgriezta pēc lietošanas. Lielas somas vai koferi var atstāt uz savu risku ar uzraugu birojā pie Rietumu vārtiem. Lūdzu, runājiet ar uzraugu, kad jūs iesniegt savu biļeti, ja jūs vēlaties izmantot šo iespēju.

Ir divas pašapkalpošanās dzīvokļos pie pils pieejams apmeklētājiem noma. Zivju tiesa guļ līdz 6 cilvēkiem un Georgian House neguļ līdz 8 cilvēkiem. Rezervējot un informācijas saskarē Landmark Trust .

Hampton Court Palace garām

Ar vairāk nekā 500 gadu karaļa vēsturi, Hampton Court Palace ir kaut ko piedāvāt visus apmeklētājus, no Tudor virtuvēm slaveno Andrea Mantegna gleznu kopumu “Par Ceasar triumfē”, jūs nevēlaties palaist garām šos izceļ jūsu ceļojumu no pamatojums.

No 1529., Tudor Virtuves veido 55 numuri, uz kuriem 3000 kv pēdas, tika strādā 200 cilvēki, kas nodrošina 600 ēdienreizes divreiz dienā Royal tiesā. Kas ir vairāk, karalis Henrijs VIII ir tiesa, būtu katru gadu dzēris neticamu 600 galonu alus. Izpētiet šo sadaļu pils, tad venture Lielajā zālē, Anglijas pēdējā un lielākā viduslaiku zāli, kas reiz kalpoja kā karaļa Henrija VIII s ēdamzālē viņa darbiniekiem, un vēl joprojām rotā gobelēni karājās pārsteigt apmeklē vēstnieki.

Mēs vienmēr domājam par karaļa Henrija VIII kā lielu vīrietis ar daudz sievu, bet viņš bija pievilcīga jauns cilvēks un bija precējies ar savu pirmo sievu, Spānijas Aragonas Katrīna, 20 gadus, un tie bija ļoti daudz mīlestības. Viņiem bija 6 bērni mirst atstājot viņu bez vīriešu mantinieku un Henrijs redzēja to kā Dievs viņu soda par precībām brāļa sievu. Līdz ar to stāsts mēs zinām: jaunā baznīca Anglijas tika izveidota, lai viņš varētu šķirties, un viņa vēl pieci laulību viņa meklējumos, lai ražotu vīriešu mantinieks.

Jūs arī vēlaties, lai pārbaudītu Viljama III s un Gruzijas privātiem dzīvokļiem, kuri abi bija arī dažādu monarhu dzīvo pilī rezultātiem. Mary II un viņas vīrs Viljama III pasūtīja Sir Christopher Wren atjaunot trešdaļa Hampton Court, kas ietver “nepieciešamās biroju” (ķēniņa tualete).

Gruzijas Privātie apartamenti tagad uzņemt karikatūra galerija, kas tika izstrādāta, lai parādītu lielu Raphael karikatūras, bet tā vietā piedāvā 17.gadsimta kopijas, kā karalienes Viktorijas deva oriģinālus uz Viktorijas un Alberta muzejs.

Kapela Royal ir bijusi nepārtraukta vairāk nekā 450 gadus, un tas ir nepārtraukti mainījusies atkarībā no tā, kurš ieņēma pili. Kad Cromwell dzīvoja pilī viņš likvidēja grezni vitrāžas, un Queen Anne vēlāk likt koka altāri priekšā noņemt logu.

Par Hampton Court Palace Gardens piedāvā 60 akru dārzu, kas darbojas uz leju, lai upes Thames, ar vēl 750 akru mierīgās karaļa parka. Meklējiet Slepenās dārza King William III dārzā atjaunota tās 1702 krāšņumā, un Lielo Vine, kas bija apsēta 1768 ar slavenā dārznieks “Spēju” Brown un joprojām rada ikgadējo ražu melnajām vīnogām, kas tiek pārdoti pilī veikali septembra sākumā.

Labirints, visvairāk apmeklētais objekts dārzos, aizņem vidēji 20 minūtes, lai sasniegtu centru. Arī skatīties, kas paredzēti Royal Tenisa korti , vecākā tenisa korts Anglijas, kas joprojām izmanto katru dienu.

Jautri visu vecumu: Ģimene Darbības

Hampton Court Palace ir ģimenei draudzīga piesaiste, kas katru gadu izklaidē tūkstošiem tūristu un funkcijas darbības bija vērstas uz bērniem visu vecumu. Ģimenēm ar maziem bērniem, vai kuri pārvadā bagijiem jau rati vai bagiju var ņemt ap pili, kā arī var atstāt pie kreisās bagāžas objekta pie Clock tiesas, kas piedāvā Buggy Park. Runāt ar Warder ja vēlaties izmantot pacēlājus, kas ir pieejama ikvienam nespēj pārvaldīt kāpnēm.

Ir Ģimenes istaba off Base tiesā mazie brīvi spēlēt robežās pils. Ir līdzīgs bērnu rotaļu laukums ar Tiltyard Café, kas nav skolas brīvdienu laikā ir pieejama, un ir arī dažādas ģimenes takas pieejams Informācijas centra maziem bērniem darīt, jo tie iet ap pili.

Tomēr ne visi ģimenes takas ir maz ones. Ir arī daži no vecākiem bērniem, kas uzlabotu viņu zināšanas par Tudor perioda, un četri ģimenes audio ekskursijas ir pieejami, lai palīdzētu bērniem no 6 līdz pils. skolas brīvdienu laikā, pils piedāvā arī kostīmu ekskursijas notikumus un amatniecības darbības, kuru mērķis ir bērniem vecumā no 5 līdz 11.

Mērci up drēbes ir pieejamas Informācijas centrā, kur jūs savākt savu brīvo audio gidu. Ir tērpi visai ģimenei, un to var vieglāk pamanīt otru, kad pils ir aizņemts, ja visas jūsu puses kleitas augšu. Tomēr viesi nevar nākt kostīmā, jo ir tērpā dalībnieki pilī katru dienu, un darbinieki nevēlas, lai citi sajaukt jums ar tiem.

Labirints ir arī ieteicama visām vecuma grupām, un uzņemšana Maze ir iekļauta Jūsu pils biļeti. Neaizmirstiet dārzi ir skaisti un ir lieliska vieta, kur ģimenes pikniks, jūs varat dot savu maltīti vai iegādāties sviestmaizes un uzkodas no Tiltyard Cafe!

Hampton Court Palace Invalīdu pieeja informācijas

Hampton Court Palace ir ļoti liels, tāpēc jāapzinās apmeklētāji vēlas redzēt visus pils interjeru un dārzi ceļos nekā divas jūdzes. Tā Hampton Court Palace ir vēsturiska ēka ar nelīdzenām virsmām, tas var būt grūti, lai šķērsotu. Tomēr daudzi kāpnes ir plaša un sekla, jo Viljama III, kurš bija astmas, celta tās tā, lai būtu vieglāk viņam kāpt!

Lielākā daļa no maršrutiem pils ir pieejamas apmeklētājiem, kas nespēj uzkāpt pa kāpnēm, jo ​​ir lifts, lai apmeklētāju valsts Apartments pirmajā stāvā. Runāt ar jebkuru Warder palīdzību. Manuāli ratiņkrēslus ir pieejami izmantošanai ietvaros pils un viena persona motorolleri ir pieejamas lietošanai tikai dārzos, bet arī var rezervēt iepriekš.

Apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām tiek uzņemti pēc standarta likmes, bet pavadošās aprūpētāja, personīgā asistenta vai biedrs ir dota brīva ieejas-lūdzu paziņot uzņemšanas darbinieki, iegādājoties biļetes, ja jūsu pavadošai personai ir pakalpojums cilvēks. Guide suņi ir arī apsveicams.

Ir pieejamas tualetes atvieglojumus Base tiesā, Fountain Court, pirmajā stāvā, kas Wilderness Garden un Tiltyard Cafe. Deviņi invalīdiem auto stāvvietas Uz vietas ir pieejami pirmais brauc, tas pirmais maļ. Divi no četriem veikaliem ir pieejami cilvēkiem ratiņkrēslos: barakas Block Shop un Garden Shop.

Tie nespēj nokļūt Young Henry VIII izstāde Wolsey numuri var redzēt virtuālo ceļojumu, pārliecinieties, ka izbraukšana pilnu piekļuves informāciju par izstādi ir oficiālajā tīmekļa vietnē .