Apríla v Londýne: Počasie, čo zbaliť, a Čo je k videniu

Posted on

 Apríla v Londýne: Počasie, čo zbaliť, a Čo je k videniu
S príchodom jari koncom marca v Londýne pokračuje ohriať s obrovským nastúpiť slávnostných udalostí a ďalšie príjemné počasie po celý mesiac, takže v apríli jeden z najlepších časov naplánovať výlet do hlavného mesta Veľkej Británie. London v apríli ponúka dostatok teplých jarných dňoch, kedy si môžete vychutnať čerstvé jarné kvety na vonkajších akciách po celom meste, ale mali by ste sa uistiť, že ste dostatočne pripravení na sezónu, pretože počasie môže byť veľmi volatilné v tomto ročnom období.

London Počasie v apríli

Londýnske počasie v apríli ešte nemusí cítiť ako na jar, ale je to výrazne teplejšie, než je tomu v zime.

 • Priemerná vysoká: 55 stupňov Fahrenheita (13 stupňov Celzia)
 • Priemerná nízka: 41 stupňov Fahrenheita (5 stupňov Celzia)

Počas mesiaca, hosťujúci budú zaobchádzať s rovnakým zmesi zatiahnutej, mokré dni a dni s jasným, slnečné jarné počasie. Našťastie aj cez staré príslovie o “spŕch apríla,” nie je to najvlhkejšie ročná doba pre Londýne, ktorá sa dostane len asi 1,6 palcov dažďa v priebehu 16 dní, ale stále budete pravdepodobne stretnúť nejaký dažďovou sprchou počas vašej cesty bez ohľadu na to, keď navštívite tento mesiac.

čo zbaliť

Cez príchod jarných kvetov a teplejšieho počasia, budete musieť priniesť rôzne teplé a studené počasie oblečenie, aby sa ubezpečil, že ste dostatočne pripravení na prchavé aprílovej počasie v Londýne. Aj keď by pravdepodobne mohlo dostať preč s tričkom a ľahkou nepremokavú bundu v apríli, to je najlepšie zabaliť svetre a ďalšie vrstvy, taky. Tiež si so sebou malý a ľahko prenosný dáždnik, aby sa s vami každý deň, pretože nikdy neviete, kedy svetlo sprcha môže pop-up v tomto mesiaci.

Londýn Udalosti v apríli

Každým rokom v apríli v Londýne ožíva s plnou lineup slávnostné podujatia pod holým nebom, aby oslávili príchod jari do mesta. Z osláv kávy naštartovanie mesiac na ročný Londýn maratón na konci apríla, existuje veľa veľkých udalostí stojí za preskúmanie na do mesta cesty v tomto ročnom období. Nezabudnite sa zastaviť v Hyde Parku priať anglickú kráľovnú k narodeninám 21. apríla (hoci oficiálne slávnosť sa koná v júni), a tiež byť istí, chytiť historickú lodí závod na rieke Temži v skoro časť mesiaca.

 • London Marathon (koniec apríla):  Tento obrovský London športové akcie priláka viac ako 40.000 bežcov z celého sveta. Spúšťanie v Greenwich Park je 26,2 míľ trasa prechádza niektoré z londýnskych najznámejších pamiatok vrátane Cutty Sark, Tower Bridge, Canary Wharf a Buckinghamský palác. Približne 500.000 divákov lemujú cestu k fandiť elitných športovcov, ako aj amatérskych bežcov.
 • Oxford a Cambridge Boat Race (koncom marca alebo začiatkom apríla):  Tento ročný veslovanie závod medzi študentmi z Oxfordu a Cambridge Universities bol najprv bojoval v roku 1829 na rieke Temži a teraz priťahuje davy okolo 250.000. Štyri míle kurz začína pri Putney most a končí v blízkosti Chiswicku mosta. Mnoho z krčmy, ktoré lemujú Riverside dať na špeciálne akcie pre divákov.
 • Veľká noc v Londýne (Easter môže spadnúť v marci alebo v apríli):  Veľkonočná akcia v dosahu Londýna z tradičných bohoslužieb na veľkonočné vajíčko hony na aktivity dieťaťa príjemný na niektoré z najväčších múzeí v meste.
 • Londýnsky Káva Festival (začiatok apríla):  Oslávte londýnsku kávu scénu tým, že navštevuje túto každoročný festival v pivovare Truman v Brick Lane. Užite ochutnávky, demonštrácie, interaktívne workshopy, živú hudbu a káva napustené koktaily.
 • London Harness Horse Parade (Veľkonočný pondelok):  Aj keď to nie je technicky v samotnom Londýne, tento historický každoročná akcia na juhu Anglicka Showground v západnom Sussexe má sprievod, ktorý si kladie za cieľ podporiť dobrú pohodu pre pracujúcich kone hlavného mesta.
 • Narodeniny kráľovnej (21.apríla):  Oficiálne narodeniny kráľovnej sa oslavuje 11. júna, ale jej skutočné narodeniny 21. apríla Príležitosť je označený k narodeninám pozdrav 41-gun v Hyde Parku v poludnie nasleduje 62-pozdrav zbrane na veži Londýn na 1 hod
 • Deň svätého Juraja  (23.apríla):  Každý rok patrónom Anglicko je oslavovaný v Trafalgar Square s festivalom inšpirovaný hodovania 13. storočia.

Apríla Cestovné tipy

 • Napriek teplejšieho počasia, apríl je stále považované mimo sezónu cestovného ruchu v Londýne. To znamená, že budete pravdepodobne nájsť lacnejšie letenku a nižšie ceny na ubytovanie v okolí mesta a ľahšie rezerváciách večeru výhrady alebo hosťujúci populárnych atrakcií v tomto ročnom období.
 • V prípade, že veľkonočné sviatky klesá v apríli, môžete očakávať, že vládne úrady a byť uzavretá veľkonočnú nedeľu väčšinu miestne obchody; navyše turisti z celej Európy, zvyčajne sa hrnú do Londýna pre jeho veľké oslavy, takže cestovné náklady a veľkosti dav pravdepodobne zvýši týždeň Veľkej noci.
 • Apríla je ideálny mesiac na návštevu londýnskej vonkajších atrakcií, ako mestských fariem, zoologických záhrad, prírodných rezervácií a verejných parkoch; nezabudnite zastaviť v Londýne Wetland Centre pre jarné príchod radu vtáčích a rastlinných druhov.
 • Striedanie stráží prebieha denne v Buckinghamskom paláci začína v apríli, a to vďaka menšej davov turistov, mali by ste byť schopní získať skvelý výhľad na ceremoniáli, ak si to vyskúšať tento mesiac.