Aprīlī Londonā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Posted on

 Aprīlī Londonā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt
Ar ierašanos pavasarī marta beigās, Londonā turpina sakarst ar milzīgu lineup svētku notikumu un vairāk patīkamu laika visu mēnesi, veicot vienu no labākajiem laikiem aprīlī plānot braucienu uz galvaspilsētu Apvienotajā Karalistē. Londona aprīlī piedāvā daudz silta, pavasara dienām, kad jūs varat baudīt svaigu pavasara ziedus pie brīvdabas pasākumos visā pilsētā, bet jums vajadzētu pārliecinieties, ka jūs esat pietiekami sagatavots sezonai, jo laika apstākļi var būt diezgan svārstīgi šī gada laikā.

Londona Laiks aprīlī

Londonas laiks aprīlī, iespējams vēl nav justies kā pavasarī, bet tas ir ievērojami siltāks, nekā tas ir ziemā.

 • Vidēji augsts: 55 grādi pēc Fārenheita (13 grādi pēc Celsija)
 • Vidēji zems: 41 grādi pēc Fārenheita (5 grādi pēc Celsija)

Visu mēnesi, apmeklētāji tiks apstrādāti vienādā maisījuma mākoņainām, mitrās dienas un dienas, gaišā, saulainā pavasara laika apstākļiem. Par laimi, neskatoties uz Senais teiciens par “dušas aprīlī,” tas nav mitrākajos laiks gadā, Londonā, kas tikai saņem apmēram 1,6 collas lietus gaitā 16 dienām, bet jūs joprojām varētu saskarties daži veida lietus dušu jūsu ceļojuma laikā neatkarīgi no tā, kad jūs apmeklējat šajā mēnesī.

Ko Pack

Neskatoties uz ierašanos pavasara ziediem un siltāka laika, jums ir nepieciešams, lai panāktu dažādus silta un aukstā laika attire, lai pārliecinātos, ka jūs esat pietiekami sagatavots nestabilajā laika Londonā aprīlī. Lai gan jūs varētu, iespējams iegūt prom ar T-kreklu un viegla ūdensnecaurlaidīga jaka aprīlī, tas ir labākais, lai pack džemperi un papildu slāņus, too. Tāpat atcerieties, lai mazu, viegli-to-carry lietussargu, lai ar jums katru dienu, jo jūs nekad zināt, kad gaisma dušas var pop up šajā mēnesī.

Londona Notikumi aprīlī

Katrs aprīlī Londonā nāk dzīvs ar pilnu lineup svētku brīvdabas pasākumu, lai atzīmētu pavasara atnākšanu uz pilsētu. No Atzīmējot kafijas uzsāktu mēnesi gada Londonas maratona beigās aprīļa, ir daudz lielisku notikumu vērts izpētīt par savu ceļojumu uz pilsētas šā gada laikā. Neaizmirstiet, lai apturētu ar Hyde Park vēlēties Anglijas karalienes dzimšanas dienā 21. aprīlī (kaut gan oficiālais svinības notiek jūnijā), kā arī pārliecinieties, ka nozvejas vēsturisku laivu sacensības uz Temzas upi, kas ir agrīnā daļa mēnesī.

 • London Marathon (aprīļa beigās):  Šis milzīgais London sporta pasākums piesaista vairāk nekā 40000 skrējēju no visas pasaules. Sākot ar Greenwich Park, 26,2 jūdžu ceļš iet daži no Londonas visvairāk ikonu apskates objektiem, tostarp Cutty Sark, Tower Bridge, Canary Wharf un Bekingemas pils. Aptuveni 500000 skatītāji rindā maršrutu garastāvoklis uz elites sportistiem, kā arī amatieru stīgas.
 • Oksfordas un Kembridžas Boat Race (marta beigās vai aprīļa sākumā):  Šis ikgadējais airēšanas sacensības starp skolēniem no Oksfordas un Kembridžas universitātes pirmo reizi tika izcīnīta 1829. gadā uz Temzas upi, un tagad piesaista pūļus ap 250,000. Četru jūdžu kurss sākas pie Putney Bridge un beidzas pie Chiswick tilta. Daudzi no krodziņiem, kas atrodas pie upes likts uz īpašiem notikumiem skatītājiem.
 • Lieldienas Londonā (Lieldienas var krist martā vai aprīlī):  Lieldienu notikumi Londonā diapazonā no tradicionālās baznīcas pakalpojumus Lieldienu olu medības uz bērniem draudzīgas aktivitātēs daži no lielākajiem muzejiem pilsētā.
 • Londonas Coffee Festival (aprīļa sākumā):  Sviniet Londonas kafijas skatuves, apmeklējot šo ikgadējo festivālu pie Trūmena alus darītava Brick Lane. Izbaudiet degustācijas, demonstrācijas, interaktīvus seminārus, dzīvā mūzika un kafijas ievadīts kokteiļus.
 • Londona Harness Horse Parade (Lieldienas):  Lai gan nav tehniski pašā Londonā, šī vēsturiskā ikgadējais pasākums pie Anglijas dienvidos Showground West Sussex piedāvā parāde, kuras mērķis ir veicināt labu labklājību galvaspilsētas darba zirgiem.
 • Karalienes dzimšanas diena (21. aprīlis):  Karalienes oficiālā dzimšanas diena tiek svinēta 11. jūnijā, bet viņas faktiskais dzimšanas diena ir 21. aprīlis gadījums ir atzīmēta ar 41-gun dzimšanas salūts in Hyde Park pusdienlaikā seko 62-gun salūts pie torņa Londonas 1 pm
 • Jurģi  (23. aprīlis):  Katru gadu patrons Anglijas tiek svinēta Trafalgara laukumā ar festivālu iedvesmojis 13.gadsimta dzīrot.

Aprīlis Travel Tips

 • Neskatoties uz Siltākā aprīlis joprojām uzskata par off-sezona tūrisma Londonā. Tas nozīmē, ka jūs varētu atrast lētāku aviobiļetes un zemākas cenas naktsmītnes visā pilsētā un vieglāk laiku biļešu vakariņas atrunas vai apmeklējot vietām šajā gadalaikā.
 • Ja Lieldienu svētki iekrīt aprīlī, jūs varat sagaidīt valdības biroji un lielākā daļa vietējo veikalu jāslēdz Lieldienu svētdienā; turklāt tūristi no visā Eiropā parasti ganāmpulka Londonu saviem lielajiem svētkiem, tāpēc ceļa izdevumi un pūlis izmēri ir iespējams palielināt nedēļas Lieldienām.
 • Aprīlis ir ideāls mēnesis, lai apmeklētu Londonas āra objektiem, piemēram, pilsētu saimniecībām, zooloģiskie dārzi, dabas rezervātus un publiskie parki; pārliecinieties, lai apturētu ar Londonas Wetland centra pavasara ierašanos vairāku putnu un augu sugām.
 • No apsardzes mainīgajā notiek katru dienu plkst Bekingemas pils sākas aprīlī, un pateicoties mazākiem tūristu pūļiem, jums vajadzētu būt iespējai iegūt lielisku skatu uz ceremonijas, ja jūs to pārbaudīt šomēnes.