Aprillil Londonis: Ilm, mida pakkida, ja mida vaadata

Posted on

 Aprillil Londonis: Ilm, mida pakkida, ja mida vaadata
Mis saabumist kevadel märtsi lõpus, London jätkuvalt soojendada tohutu rivistus pidulike sündmuste ja meeldiv ilm kogu kuu, muutes aprill üks parimaid korda planeerida reisi pealinna Ühendkuningriik. London aprillis pakub palju sooja, kevadel päevad, mil saab nautida värsket allikavett õitsemine väliüritusel ümber linna, aga sa peaksid veenduge, et olete piisavalt ette valmistatud hooaja kuna ilm võib olla üsna kõikuvad see aeg aastas.

London Ilm aprillis

Londoni ilm aprillis ei pruugi veel tunne, nagu kevadel, aga see on oluliselt kõrgem kui see on talvel.

 • Keskmine kõrge: 55 kraadi Fahrenheiti (13 kraadi Celsiuse järgi)
 • Keskmine madal: 41 kraadi Fahrenheiti (5 kraadi)

Kogu kuu külastajad on töödeldud võrdne segu pilvine, niiske päeva ja päeva heleda päikesepaistelisel kevadilm. Õnneks vaatamata vana ütlust “Aprill dušid,” see ei ole vesiseim aeg aastas Londonis mis muutub ainult umbes 1,6 tolli vihma jooksul 16 päeva-aga sa ikkagi tõenäoliselt kohtumine mingi vihmadušš reisi ajal ükskõik kui külastate sel kuul.

Mida Paki

Hoolimata kevade saabumist lilled ja soojem ilm, peate tuua erinevaid sooja ja külma ilmaga riietus veenduda sa piisavalt ette valmistatud lenduvate aprill ilm London. Kuigi sa võiksid ilmselt pääse T-särk ja kerge veekindel jope aprillis, see on parim, et pakk kampsunid ja ekstra kihid, liiga. Samuti pidage meeles, et tuua väike, lihtne carry vihmavari välja tuua teiega iga päev, sest sa ei tea kunagi, kui kerge dušš võivad pop up sel kuul.

London Events aprillis

Iga aprillis Londonis on elus täielik koosseis pidulik väliüritusi, et tähistada kevade saabumist linna. Alates tähistamine kohvi avalöögi kuus aastase Londoni maratoni lõpus aprillil on toredaid üritusi tasub uurida oma reisi linna see aeg aastas. Ära unusta peatus Hyde Park soovida Inglismaa kuninganna sünnipäeva 21. aprillil (kuigi ametlik tähistamine toimub juunis) ja ka kindlasti püüda ajalooline sõit Thamesi jõel alguses osa kuus.

 • Londoni maratoni (aprilli lõpus):  See suur London spordisündmus meelitab üle 40000 jooksjad kogu maailmast. Alates Greenwich Park, 26,2-miil trass möödub mõned Londoni kõige ikooniks vaatamisväärsusi sealhulgas Cutty Sark, Tower Bridge, Canary Wharf ja Buckinghami palee. Umbes 500,000 pealtvaatajat liin marsruudil Kihutajad tippsportlaste samuti amatöör jooksjad.
 • Oxford ja Cambridge Boat Race (märtsi lõpus või aprilli alguses):  See aastase sõudmise rassi vahel õpilast Oxfordi ja Cambridge’i ülikoolid esmakordselt võitlesid 1829 Thamesi jõel ja nüüd meelitab rahvahulgad umbes 250.000. Nelja-miil muidugi algab lähedal Putney Bridge ja lõpetab lähedal Chiswick Bridge. Paljud pubid, et liin Riverside panna ürituste pealtvaatajatele.
 • Lihavõtted Londonis (lihavõtted võib langeda märtsis või aprillis):  Easter sündmused Londonis ulatuvad traditsioonilistest kiriku teenuseid lihavõttemuna jahib lapsele sobiv tegevus mõningaid suurimaid muuseume linna.
 • Londoni Kohv Festival (aprilli alguses):  Tähista Londoni kohvi stseen käivad seda iga-aastane festival on Truman Õlletehase Brick Lane. Naudi degusteerimisi, esitlustel interaktiivseid seminare, elav muusika, ja kohvi immutatud kokteile.
 • London rakmed Horse Parade (ülestõusmispüha):  Kuigi tehniliselt mittekorras London ise, selle ajaloolise aastase ürituse Lõuna-Inglismaa Showground West Sussex pakub paraad, mille eesmärk on julgustada hea heaolu pealinna tööhobustel.
 • Kuninganna sünnipäev (aprill 21):  The Queen ametlik sünnipäev tähistatakse 11. juunil, kuid tema tegelik sünnipäev on 21. aprill kord on tähistatud 41-gun sünnipäev Salute Hyde Park keskpäeval järgneb 62-gun Salute juures Tower Londoni kell 1
 • St George’i päev  (aprill 23):  Igal aastal pühak Inglismaa tähistatakse Trafalgar Square koos festival inspireeritud 13. sajandi pidupäevaks.

Aprill Travel Tips

 • Vaatamata soojem ilm, aprill peetakse siiani madalhooajal turismi Londonis. See tähendab, saate tõenäoliselt leida odavam lennupilet ja madalamad hinnad majutuse ümber linna ja lihtsam aega broneerides õhtusöök reservatsioone või külastavad populaarne vaatamisväärsuste see aeg aastas.
 • Kui lihavõttepühade langeb aprillis, siis võid oodata valitsuse kontorite ja kõige kohalikest poodidest suletud ülestõusmispüha; Lisaks turiste kogu Euroopas tavaliselt kari London oma suur pidustused, nii et reisikulud ja rahvahulga suurused on tõenäoliselt suureneb nädalal lihavõtted.
 • Aprill on ideaalne kuu külastada Londoni väljas vaatamisväärsuste, nagu linna talud, loomaaiad, looduskaitsealasid ja avalikes parkides; kindlasti külastama Londoni Märgalade Keskus kevadel saabumist mitmeid linnu ja taimeliike.
 • Muutuvad paraad toimub iga päev kell Buckinghami palee algab aprillis ja tänu väiksematele turistide rahvahulgaga, siis peaks olema võimalik saada suurepärane vaade tseremoonia, kui te seda kontrollida sel kuul.