Apsilankymas Londono Parlamento rūmai

Posted on

Londono Parlamento rūmai

Iš Jungtinės Karalystės Parlamentas yra viena iš seniausių atstovybių asamblėjų pasaulyje. Parlamentas susideda iš Bendruomenių rūmų ir Lordų Rūmų. Iš Parlamento rūmų svetainė yra Westminster Palace “, karališkoji pilis ir buvęs rezidencija karaliais Temzės upės. Eduardas Išpažinėjas turėjo originalią rūmus pastatyta 11 amžiuje. Rūmų išdėstymas yra sudėtingas, su savo esamų pastatų, kurių sudėtyje yra beveik 1200 kambariai, 100 laiptai ir gerai daugiau nei du mylių koridorius. Tarp originalių istorinių pastatų yra Vestminsterio rūmai, dabar naudojamas pagrindinių viešųjų ceremonijų renginiuose. Portretų Big Benas , simbolis Londone, pakyla virš Parlamento pastatų.

Vykstu ten

Parlamento rūmai yra tiesiai priešais Londono metro Vestminsterio stoties išėjimo. Jūs negalite praleisti Big Ben, kaip jūs palikite stotį. Naudokite Journey Planner planuoti savo maršrutą viešuoju transportu.

Stop pietūs arba vakarienė

Yra viduje Parlamento rūmų, kur galima sustoti, kai esate pastate po savo kelionių viduje kavinė, bet jei norite papietauti prieš jūsų apsilankymo turite keletą patogias galimybes. Centrinė salė  yra dviejų minučių pėsčiomis nuo Parlamento rūmų ir turi ramų kavinė ant apatinės pirmame aukšte. Kavinė yra atvira kasdien patiekiami pilni angliški pusryčiai, sumuštiniai, salotos, karšti pietūs ir desertai, pyragai.

Kitas puikus mažai žinomas vieta Cuppa yra  Aukščiausiasis Teismas, kuris yra kitoje pusėje Parlamento aikštėje ir turi nemokamą nuolatinį parodą ir rūsio kavinė verta žinoti apie.

Parlamento rūmai Ekskursijos

Ekskursijos iš Parlamento rūmų trukti valandą ir 15 minučių, o ekskursijos pradžios kas 15 minučių. Jūs būsite maždaug 20 žmonių grupei su mėlyna Badge kvalifikuota vadovas. Ekskursijos paprastai jų judriausių popietę todėl pabandykite gauti ten ryte laimėkite mažesnio grupės, jei norėtumėte daugiau galimybių užduoti klausimus. Ekskursijos yra prieinami kiekvieną šeštadienį visus metus ir vasaros atostogų Parlamento rugpjūčio ir rugsėjo metu, kai Parlamentas nėra sesijos arba kaip britai sako, ne sėdėti. Per pertrauką, galite imtis kelionė nuo pirmadienio iki šeštadienio. Nėra turai sekmadienį ar švenčių dienomis. Patikrinkite vasaros atostogų datas oficialioje svetainėje , kai jūs darysite planus kelionė.

Ekskursijos apima rūmų Tiek Bendruomenių rūmų ir Lordų rūmai , plius renginiai, kaip antai Karalienės Robing kambarį, Royal galerija, centrinis fojė ir Šv Stepono salėje. Iš blogų naujienų tiek: Jūs negalėsite fotografuoti išskyrus Vestminsterio salėje.

Matydamas Parlamentą veiksmų

Jei jūs tiesiog norite įjungti ir eiti į viešųjų galerijų žiūrėti diskusiją, o gal istorija daroma, galite tiesiog prisijungti prie visuomenės eilę ne Šv Stepono įėjimo, bet paprastai yra vienos ar dviejų valandų laukti popietes. Išlaikyti savo laukimo laiką žemyn, tai geriausia atvykti 1 val ar vėliau. Namas Bendruomenių informacijos biuras gali jums iš anksto žinoti, kas turi būti diskutuojama dėl konkrečių dienų Bendruomenių rūmų. Visuomenė galerija yra atvira, kai namas sėdi ( patikrinti svetainę  oficialios kartus).

Jūs taip pat gali sėdėti viešoje galerijoje ir stebėkite House of Lords, kuris paprastai yra trumpesnis laukimo laiką.