Apsilankymas pilių Velse – kelionių vadovas

Posted on

Apsilankymas pilių Velse - kelionių vadovas
Velso patinka jums pasakyti, kad jie turi 427 pilių išsibarsčiusios aplink jų dalį, jei Jungtinėje Karalystėje. Jie tikriausiai daryti, bet bent jau 200 iš Velso pilių yra šiek tiek daugiau nei žlugo griuvėsiai, arba žemės darbų, kad į neįgudęs akis, atrodo kaip natūralių funkcijų dėl kraštovaizdžio.

Vis dėlto, kad nėra palikti 200 pilių Velse verta aplankyti. Kur pradėti?

Vienas požiūris yra suprasti šiek tiek apie skirtingus laikotarpius pilies pastato ir tada pasirinkti keletą gerų pavyzdžių pilių rūšių Velse, kurios jus domina labiausiai. Taigi čia yra trumpas sąrašas ant Velso pilies statytojų, kartu su rekomendacijomis iš geriausių pavyzdžių.

norman pilys

Po Vilhelmas I Užkariautojas tapo valdovu 1066, vienas iš pirmųjų dalykų, jis darė, buvo užtikrinti šalies suteikiant žemę savo ištikimų didikų. Šie ankstyvieji pilių Velse išaugo greitai. Dauguma jų buvo iš žemės darbų ir uždarose medinių kiemuose vadinamų derinys Motte ir Bailey pilių. Vėliau weathly Norman valdovai pastatė įmantrius Stoneworks ir akmens išlaiko. Norman pilies pastato Velse laikotarpis truko į ankstyvą 13 amžiuje. Norman pilys verta aplankyti apima:

Pilys Velso princų

Istorija, kaip jūs tikriausiai žinote, yra parašyta nugalėtojams – kuris taip pat padaryti labai gerą darbą juda ant nieko gero pralaimėtojai buvo užmirštas. Velso princai pastatytas akmens pilis Velse apsiginti nuo užplūsta Normanowie, o vėliau anglų. Dauguma galų gale buvo įsteigta ir pastatyta per iš eilės bangos nugalėtojams – nors Velso nacionalinis didvyris Owenas Glendower padarė laimėti atgal kai. Vienas iš jų jis užfiksuotas atgal buvo įspūdingas clifftop sugriauta pilis Velse Carreg Cennan.

Spauskite čia norėdami žemėlapyje , kuris padės jums rasti kai kurių daugiau pilių Velso princas griuvėsiai.

Edward I pilys

Eduardas I atvedė du karinius kampanijas prieš Velso pabaigoje 13 amžiuje. Galų gale, jis apsupo Šiaurės Velsas provinciją Gwynedd su pilių. Tie, kurie šiandien dar yra kai kurie iš labiausiai žinomų ir gerai išlikusių pilių visi Jungtinėje Karalystėje:

vėliau pilys

Po 15 amžiuje valų ir anglų nustojo kovoti viena su kita ir poreikį spirituoto pilių Velse dingo. Kai kurie svarbūs pilys buvo perstatyti į didžiuosius namus už didikų ir karūnuotas. Keletas vis dar užima šią dieną. Tarp geriausių šių vėlesnių pilių yra: