Apsilankymas Prancūzija birželio: oras gerai, ir ten daug padaryti

Posted on

Apsilankymas Prancūzija birželio: oras gerai, ir ten daug padaryti

Birželį šlovingą mėnesį aplankyti Prancūziją. Prancūzai vis į atostogų nuotaikos, nors jų pagrindinis atostogų sezonas yra liepos vidurio iki rugpjūčio vidurio nuo Bastilijos diena liepos 14 iki maždaug Aug.14. Nors Paryžius yra labai populiarus su keliautojų šiuo metų laiku, ten daug daugiau Prancūzijos ribų Paryžiuje, ir jūs galite išvengti minios ten jei per daug turistų yra neigiamas už jus.

Orai birželį

Birželio Prancūzijoje oras paprastai būna lengvas ir gali būti šlovingas.

Galite tikėtis nuostabių mėlynas dangus ir šiltų temperatūroje dauguma laiko, bet vis dar gali būti pavasarį dušai ir Čili vakarai, ypač kalnuotuose regionuose Prancūzijoje. Oras skiriasi tik šiek tiek visoje šalyje, birželio mėnesį. Čia yra oro vidurkiai kai didžiųjų miestų:

  • Paryžius: nuosmukių 55 F, Aukštieji 72 F
  • Bordo: nuosmukių 53 F, aukštų 75 F
  • Lionas: nuosmukių 55 F, Aukštieji 75 F
  • Nice: rekordinį lygį 61 F, Aukštieji 75 F
  • Strasbūras: rekordinį lygį 54 F aukštumas 73 F

Ką Pack

Nors dauguma Prancūzijos vietovės turi panašią oras birželį, pakavimo gali būti sudėtinga, jei lankotės abu kalnus ir Viduržemio jūroje. Jis vis dar gali būti šalta naktį Alpėse ir aukštumose, o jūs galite degintis palei Viduržemio jūrą. Pagrindai mesti į krepšį yra šviesos medvilnės drabužius saulėtų dienų; šviesos liemenė, džemperis, arba neperpučiamoji; maudymosi kostiumėlį; skėtis; ir nuo saulės. Geri pėsčiųjų batai yra būtina bet kelionę į Europą.

Ko tikėtis

Kaip oras įšyla, jūs pamatysite, kad Prancūzijos parkai ir sodai yra jų geriausia, su šlovingą spalvų ir saldus kvapo gėlių ir krūmų rodo off. Visi muziejai ir pramogų, tiek didelių ir mažų, yra atviras. Daugelis pradeda savo pratęstas vasaros laiko valandas, su specialiais lauko renginių pasiūla.

Birželį vyriausiojo festivalio sezono pradžia, kai Prancūzija pradeda švęsti viską, nuo maisto iki muzikos ir iš gatvės teatro į meno ir amatų. Beveik kiekvienas didelis miestas ir miesto užsideda šou. Ir vasarą džiazo festivalis “sezoną gauna vyksta.

Prekių gauna net geriau vasarą pardavimo sezono metu. Tai nuo birželio vidurio iki rugpjūčio pirmąją savaitę. Patikrinkite parduotuvės su “Soldes” Ženklai langus.

Vienas iš geriausių privilegijos birželio: Atėjo laikas sėdėti prie šaligatvio kavinėje ar terasoje žiūri į pasaulį eiti, dieną ir naktį. Tai Portretų prancūzų patirtis ir vienas nepraleisti.

Pabrėžia

Be siaubingas oras, žydi gėlės, o atrakcionų daugybė Prancūzija siūlo nesvarbu sezoną, 2018 birželis turi tam tikrų specialių atrakcionai: