Apsilankymas Romos garsaus Trevi fontanas

Posted on

Apsilankymas Romos garsaus Trevi fontanas
Trevi fontanas ar fontanas Trevi viršūnių garsiausių fontanų Romoje sąrašą, jei ne pasaulį. Portretų miesto simbolis, tai Top nemokama atrakcija (išskyrus monetos galbūt norėsite išmesti), piešimas maždaug 1200 žmonių svetainėje kiekvieną valandą.

Įsikūręs istoriniame Romos centre, fontanas sėdi ant mažos aikštėje netoli Via della Stamperia sankryžų, Via di S. Vincenzo, ir Via del Lavatore. Artimiausias metro stotelė yra Barberini , nors, jei norite pamatyti Ispanijos laiptus, jūs tikrai galėtų išlipkite Spagna metro stotelė ir pėsčiomis nuo Piazza di Spagna į fontaną apie 10 minučių.

Istorija Trevi fontanas

Atsižvelgiant į milžiniškas skaičius senovinių statinių, esantys Roma, Trevi fontanas yra gana modernus palyginti. 1732, Klemensas XII surengė konkursą rasti tinkamą architektą Craft Naujasis terminalas fontanas už Acqua Vergine: wodociągu, kad buvo siurbimo šviežią vandenį į Romą nuo 19 pr.

Nors Florencijos menininkas Alessandro Galilei laimėjo konkursą, komisija buvo sudaryta su vietos architekto Nicola Salvi, kuris greitai pradėjo statyti masyvi baroko fontano. Įtakos turėjo Bernini dizaino, niekada nebuvo atliekamas, Salvi darbas įveda aiškinamųjų dalių serijos, įskaitant masinių kolonos ir piliastrai, domino vandenis į jos bazę baseinas ir įtaigiai skulptūra Oceanus ir jo lukšto formos vežime, nubrėžtos seahorses ir Prijaukintas iki Tritons. Mansarda su baliustrada ir Alegorinė skaičiai tvyro virš triumfo arka, atstovaujanti gausa, vaisingumą, gerovę, ir estetinę.

Trevi fontanas buvo baigta 1762 kitos architekto Giovanni Pannini po Salvi mirties 1751. taikomas 17 mėnesių atkūrimas finansuojamas mados namai Fendi buvo baigtas 2015 m rudenį, todėl fontanas atgal į savo blizgus baltas spindesys.

Ką daryti Trevi fontanas

Nuo dienos iki vidurnakčio, tūkstančiai turistų minios aplink Trevi anketa plataus baseino Sugavimo šį fantastinių marmuro kūrimo mermen Adatžuvės, ir sumaišties baseinai žvilgsnis, visi pirmininkauja Oceanus, dieviškojo personifikacija į jūrą.

Štai keletas dalykų, kuriuos reikia padaryti lankant Trevi fontanas.

Lobizmas monetos fontane. Turistai dažnai aplankyti Trevi fontanas dalyvauti ritualas monetų išmesti. Jis sakė, kad jei jums mesti monetą į Trevi fontaną, jūsų Grįžti į Amžinojo miesto yra tikri. Antroji moneta pradėjo žada jums rasti meilę. Trečiasis turėtų garantuoti santuoką.

Daryti moneta Lobizmas teisingai (ir tai, matyt, svarbu, kad jūsų laimė laikyti), susiduria nuo fontanu, laikykite monetą į savo dešinės rankos ir išmesti jį per savo kairiojo peties.

Būti nustebinti šio 18-ojo amžiaus baroko šedevras. Raižyti prieš Palazzo Poli fone, tai žavus travertinas fontanas stovi keletas 85 pėdų aukščio ir maždaug 160 pėdų pločio, pereinanti beveik 2.900.000 kubinių pėdų vandens kiekvieną dieną. Jis apskaičiavo, kad apie 3000 eurų monetų išgaunami iš fontano kiekvieną dieną ir paaukoti labdarai.

Tai lengva gauti išsiblaškęs minios ir foto ops – bet užtrukti keletą minučių pasigrožėti detales ir mastas šio monumentalaus skulptorių fontanas.

Prisiminkite garsaus filmo scenas filmavo ne fontanas. Kinas buvo labai gera, Trevi fontaną per metus. Tarnauja kaip tokių klasikinių filmų kaip Federico Fellini nustatymo “La Dolce Vita”, Jean Negulesco anketa trijų monetų į fontaną , William Wyler anketa romėnų šventė , ir net Julia Roberts nukentėjo Valgyk, Melskis, meilė , Fontana di Trevi “tapo stuff, kad Italijos svajonės yra pagamintas iš. Jūs negalite eiti brendantis į fontaną kaip Anita Ekbergą charakterio DID La Dolce Vita (iš tiesų, nesiregistruokite!), Bet jis vis dar smagu išgyventi Portretų kino akimirkų čia nufilmuotas.

Geriausias laikas aplankyti

Žinoma, geriausias laikas aplankyti Trevi fontanas yra, kai minios yra jų lengviausias. Tai reiškia, išvengti vidurdienį ir vėlai po pietų, kai aplink fontaną plotas yra ankšta ir perpildyta Jei Jūs galite gauti ten temstant, jūs pamatysite, kad vakare švyti ir dramatiški poveikis apšvietimo sukurti dangaus ir romantišką atmosferą. Anksti ryte taip pat yra puikus laikas būti ten, kaip Piazza yra ramus ir tylus.

Kaip ten patekti

Vieta: “Piazza di Trevi, 00187 Roma

Nuo Piazza di Spagna: vadovas pietryčius Via di propaganda ir toliau Via di Sant’Andrea delle Fratte. Paimkite į kairę Largo del Nazareno ir teisę ant Via della Panetteria. Via della Stamperia padaryti teisę ir atvykti į Piazza di Trevi.

Nuo Termini geležinkelio stoties: Paimkite metro A (raudona linija) iki Barberini stoties ir pėsčiomis 8 min Piazza di Trevi.

Lankytojo Patarimai:

Ar reikia nepamiršti, kad tai yra griežtai draudžiama maudytis, tabaluoti kojomis į vandenį, valgyti, arba sėdėti ant bet kokio paminklo dalis. Pažeidėjai bus nubausti, bet nuo 450 € už plaukimo ir 240 € sėdi, alpinizmas, ar iškylauti ant fontano.

Kai minios yra jų sunkiausias (ir bet kada, tikrai), saugoti akis kišenvagiai ir smulkių vagių – Trevi fontanas yra turizmo centre.

Artimiausios lankytinos vietos

Spanish Steps. Mėgstamiausia vietoje imtis apkrova išjungti, Scalinata di Spagna yra nuožulnios laiptai su 138 pakopomis, uždėtas Trinità dei Monti bažnyčia. Laiptai pamiršti žaismingą Fontana della Barcaccia (fontanas negraži valtis), skirta Pietro Bernini, tėvas Gian Lorenzo Bernini.

“Piazza Navona” . Namai trijų įspūdingų fontanai, ypač Bernini fontanas Keturių upių, ši viešoji aikštė šurmuliuos su žmonėmis dieną ir naktį.

Panteonas . Gerai išsilaikęs ir stulbinantis, tai buvęs pagonių šventykla, pastatyta 1 mūsų eros amžiuje, dabar Krikščionių bažnyčia. Inžinerijos stebuklas, jis gali pasigirti didžiausia nearmuotųjų cemento kupolas pasaulyje.