Apsilankymas Šv Petro aikštėje į Vatikaną

Posted on

 Apsilankymas Šv Petro aikštėje į Vatikaną
Priešais Šventojo Petro bazilika, Šv Petro aikštėje arba  “Piazza San Pietro yra vienas iš geriausiai žinomų aikščių visi Italijoje ir yra svarbi susibūrimo vieta lankantiems Vatikano Miesto įžymybių turistų. Tiek aikštė ir bazilika yra pavadintas po Saint Petras, Jėzaus apaštalas laikoma daug katalikų, kad pirmasis popiežius. Nors Šv Petro aikštėje yra Vatikano širdį, daug turistų matyti, kaip svarbiai daliai Romoje taip pat. Nuo Šv Petro aikštėje, lankytojai taip pat galima pamatyti popiežiaus Apartments ne tik popiežiaus gyvenamąsias patalpas, bet ir vieta, kurioje pontifikas dažnai stovi spręsti minias piligrimų.

Jūs galite aplankyti Šv Petro aikštėje nemokamai 24 valandas per parą, nebent Piazza uždarytas ceremonija.

Istorija Šv.Petro aikštėje

1656, Aleksandras VII užsakė skulptorius ir architektas Gian Lorenzo Bernini sukurti kvadratą vertas Šventojo Petro bazilika didybę. Bernini skirta elipsinė Gonkos, kad yra apkabino iš dviejų pusių keturių eilių, nustatantį Provinciāls stulpelius išdėstyti stulbinančiuose KOLONADA. Dvigubo Colonnades yra skirtas simbolizuoti Diegiant ginklus Šventojo Petro bazilika, krikščionybė Motinos bažnyčia. Įdaras KOLONADA yra 140 statulos, vaizduojančios šventųjų kankinių, popiežiai ir steigėjai vienuolijų per Katalikų Bažnyčią.

Svarbiausias aspektas Bernini Piazza yra jo dėmesys simetrijos. Kai Bernini pradėjo kurti savo planus aikštėje, jis buvo reikalaujama sukurti aplink 385 tonų Egipto obeliskas pradžių atnešė į Romą Caligula apie 37 BC, ir kurie buvo pateikti jo vietą 1586. Bernini pastatyti savo aikštė aplink centrinę ašį iš obeliskas. Taip pat yra du maži fontanai per elipsinė piazza, kurių kiekviena yra vienodai nutolęs nuo obelisko ir KOLONADA. Vienas fontanas buvo pastatytas Carlo Maderno, kuris buvo renovuotas Šv fasadą

Petro bazilika pradžioje 17 amžiuje; Bernini pastatė atitikimo fontanas šiaurinėje pusėje obeliskas, taip subalansuoti Piazza dizainą. Grindinio akmenys piazza, kurie iš trinkeles ir travertinas blokai išdėstyti spinduliuoti iš centrinės “hub” iš obelisko derinys, taip pat teikiame elementus simetrijos.

Geriausi Požiūriai

Norint pamatyti šio architektūros šedevras iš pirmų rankų simetriją, vienas turi stovėti ant Rondelės židinių šaligatvių, esančių netoli Piazza anketa fontanai. Nuo židinių, keturi eiles KOLONADA išsirikiuoti puikiai atsilieka vienas nuo kito, sukurti nuostabų vizualinį efektą.

Kaip gauti ten

Vatikanas yra vakarinėje pusėje Tibro upę, o pagrindiniai Romos svetainės panašaus Trevi fontanas, Panteonas, ir Ispanijos laiptai-yra į rytus. Paprasčiausias būdas patekti į Šv.Petro aikštėje yra imtis metro linija A į Ottaviano “San Pietro” stotelėje. Taip pat galite vykti taksi ir tiesiog pasakyti, kad vairuotojas galėtų eiti į Piazza San Pietro. Jei imtis taksi, įsitikinkite, kad paklausti, už kainą iki priekyje, kad būtų išvengta permokos.