Ar Jūs Naudokite eurų Anglijoje ir aplink JK?

Posted on

 Ar Jūs Naudokite eurų Anglijoje ir aplink JK?
Kaip lankytojas keliaujant tarp JK ir kontinentinės Europos, jums gali būti įdomu, ar jūs turite nuolat keičiasi jūsų valiuta kaskart kirsti iš euro zonos į JK. Galite praleisti eurų Londone ir kitur Jungtinėje Karalystėje?

Tai gali atrodyti kaip paprastas, tiesiai į priekį klausimas, bet atsakymas yra šiek tiek sudėtingesnis nei tai. Tai tiek ne ir – stebėtinai – taip … ir taip gal. Dar svarbiau, kad tai gera idėja, kad net bandyti išleisti eurų Jungtinėje Karalystėje?

po Brexit

2019 kovo mėn Jungtinė Karalystė planuojama palikti Europos Sąjungą (ES). Daug dalykų keisis, bet klausimai valiuta liks beveik tas pats lankytojams. Tai todėl, kad JK niekada įsivedė eurą kaip savo valiutą ir visada elgiamasi kaip užsienio valiuta, kaip ir dolerių. Tos parduotuvės, kurios turi patalpas priimti eurus padaryti tik kaip mandagumo paslauga daugelio užsienio turistų, kurie juos aplankyti. Taigi, po JK išvykimo iš ES, situacija dėl išlaidų eurų Jungtinėje Karalystėje nesikeis.

Kas gali pakeisti, tačiau, bent jau tam tikrą laiką, yra valiutų kursų tarp svaro sterlingų ir euro svyravimą. Prieš bandant naudoti savo eurus į vieną iš JK parduotuvėse, kurios priima juos, patikrinti keitimo kursą, ar kai kurie kiti būdas juos keisti gali būti geriau.

Pirma, “Ne Jūs galite ne” Atsakymas

Oficiali valiuta Jungtinėje Karalystėje yra svaras sterlingų. Parduotuvės ir paslaugų teikėjai, kaip taisyklė, tik imtis sterlingų. Jei naudoti kredito kortelę, nepriklausomai nuo valiutos, kuria jums mokėti savo sąskaitas, kortelė bus pavesta sterlingų ir jūsų galutinis kredito kortelės sąskaitos bus atspindėti valiutos keitimo skirtumus ir bet mokesčius savo išdavęs bankas mokesčių už užsienio valiutos.

O dabar: “Taip, gal”

Kai kurie iš JK didesnių universalinių parduotuvių, ypač Londono parduotuvėse, kurios yra lankytinų vietų patys imsis eurų ir kai kurių kitų užsienio valiutų (JAV dolerio, Japonijos jenos). Selfridges (visi filialai) ir “Harrods” bus tiek užtrukti sterlingų, eurais, ir JAV doleriais jų eilinių kasos. Selfridges taip pat laikosi Kanados dolerių, Šveicarijos frankais, ir Japonijos jena. Marks & Spencer nepriima užsienio valiutą kasos aparatų, bet tai, kaip kitose parduotuvėse populiariausių su lankytojais, turi keityklas (pažodžiui užsienio valiutos stalai, kur jūs galite lengvai pakeisti pinigus) – daugeliu jos didesnių parduotuvių.

Ir Apie Tai “Galbūt”

Jei galvojate apie išlaidų eurų Anglijoje ar kitur Jungtinėje Karalystėje reikia nepamiršti, kad:

  • Net jei parduotuvėje trunka užsienio valiuta jos kasos, jūsų mokėjimas vis dar yra užsienio valiutos sandorių, atsižvelgiant į valiutų kursų – in vertės skirtumas tarp vienos valiutos ir kitam.
  • Valiutų kursai apskaičiuojama pinigų registrų parduotuvėse, kuriose būtų eurų gali būti ne geriausius tarifus galima gauti, gali būti pasenusi, arba gali būti taikoma nedidelį papildomą mokestį.
  • Parduotuvių padėjėjai iš tiesų nėra įpratę vartoti užsienio valiutą ir jūsų sandoris gali užtrukti ilgiau nei norėtumėte.
  • Tos parduotuvės, kurios imtis eurų paprastai tik imtis euro banknotus – jie nebus monetas.
  • Jūs turėsite sumokėti už savo prekes, naudojant vieną ar kitą valiutą. Jūs negalite mokėti už dalį pirkinį su eurais ir dalis jį su svarais sterlingų.
  • Jūs esate labai tikėtina rasti mažmeninės prekybos parduotuvėse, kad keisis jūsų eurų už svarų sterlingų už Londono ribų.
  • Net per Jungtinėje Karalystėje, yra valiuta supainiojo. Škotijos bankas ir Šiaurės Airijos bankas tiek išleisti savo versijas svarais sterlingų. Pastabos turėti skirtingas nuotraukas ir monetos turi skirtingus graviūrų. Apsilankymai grįžtantys į Londoną iš Edinburgo ar Belfastas su Šiaurės Airijos arba Škotijos svarų dažnai turi sunkumų su kasininkams atsisako juos priimti – nors jie yra teisėta mokėjimo priemonė. Taigi įsivaizduokite, bando atsiskaityti eurais.

Geriausia strategija už eurais ir kitomis užsienio valiutomis

Pakeisti valiutą, kai grįši namo. Kiekvieną kartą, kai jūs pakeičiate pinigus, jūs prarasite šiek tiek pinigų vertę biržoje. Jei lankotės JK kaip paskutinio sustojimo prieš antraštę namo, arba jei jūsų apsilankymas yra dalis kelių šalių turą, tai norisi pakeisti savo lėšas į šalį jums atsitikti, kad valiuta. Ar ne. vietoj:

  • Pirkti minimalų kiekį valiutos manote, kad jums reikia gauti iki. Tai geriau naudoti savo kredito ar debeto kortele pirkti šiek tiek daugiau nei turėti apkrovų užsienio valiuta liko.
  • Nepamirškite naudoti iki savo monetų – jie yra beveik neįmanoma perjungti valiutomis.
  • Pakabinti ant savo likusių valiuta, kol grįši namo. Atleisti savo eurų, Šveicarijos frankų, Danijos krona, ir Vengrijos forintų  saugioje vietoje ir pakeisti juos visus vienu metu į savo nacionalinę valiutą, kai grįši namo. Jei ne, jūs prarasite vertę su kiekvienu biržoje.

Saugokitės sukčiai

Kai kuriose pasaulio dalyse, prekiautojai, kurie nustatė jus kaip “užsienio” gali bandyti parduoti jums valiutą mainais už doleriais arba eurais. Jei jūs keliavo į Artimuosius Rytus, dalys Rytų Europoje ir Afrikoje, jums gali jau susidūrė su tai.

Ši praktika yra beveik nežinoma Jungtinėje Karalystėje taip, jei kreipėsi, neturi būti gundomas. Būti atsargius, nes jūs tikriausiai yra hustled. Asmuo, siūlanti tau keistis gali bandyti perduoti jums padirbtą pinigų ar tiesiog gali būti blaško jus, o jų kišenvagis / gaubiamaisiais zadzējs draugai atvykti į darbą.