Ar lankytojai naudojasi nemokamai UK Medicinos paslaugos?

Posted on

 Ar lankytojai naudojasi nemokamai UK Medicinos paslaugos?

Kas atsitinka, jei, kaip lankytojas, jums reikia Jungtinėje Karalystėje gydytoją?

Galite gauti nemokamą medicininę priežiūrą pagal Nacionalinės sveikatos tarnybos (NHS) ?

Atsakymas į šį klausimą reikia atsakyti paprasta gal, bet tikriausiai ne. Tai sudėtingas.

Gyventojai JK ir tam tikrų kitų , nustatytų sudėtingų taisyklių, turi laisvą prieigą prie kai kurių medicinos paslaugų lygius pristatytų NHS. Nacionalinė sveikatos sąrašas tų ES nepriklausančių šalių tarpusavio sveikatos priežiūros sutartis – ir tų susitarimų ribų – yra trumpas. Jūs taip pat gali tekti mokėti Imigracijos sveikatos priežiūros tarnyba už papildomą mokestį (IHS) sertifikatą, jeigu prašote likti Jungtinėje Karalystėje ilgiau kaip šešis mėnesius. Patikrinkite išimtis iš šios papildomą mokestį čia.

Jei esate trumpalaikis lankytojas, iš už ES ribų, tik Jungtinėje Karalystėje atostogų, jums gali turėti prieigą prie kai kurių iš šių paslaugų per daug. Tačiau taisyklės, leisiančias išvengti sveikatos turizmas – Atvykimas į JK nemokamai gydytis – reiškia jūs vis dar reikia keliauti sveikatos draudimo ir paprastai turės mokėti už dauguma ne greitosios medicinos ir odontologijos paslaugas.

Nauji sveikatos priežiūros pridėtinius už studentų ir darbuotojų

Vienu metu, studentai apie ilgalaikį kursai – pavyzdžiui, universitetų kursai – ir darbuotojų užsienio kompanijų, dirbančių Jungtinėje Karalystėje buvo taikomas nemokamas NHS paslaugas. Tačiau naujosios taisyklės įsigaliojo 2015 balandžio reikalaujant pateikti sveikatos priežiūros mokestį 200 £ per metus (150 £ per metus studentams) mokėjimą.
Antkainis yra taikoma, kai kreipiatės dėl studento ar darbo vizą ir turi būti sumokėta iš anksto (padengti visas savo viešnagės metus) su jūsų paraiška. 
Jei esate studentas lanko 3 metų universitetinį kursą, arba iš įmonės darbuotojas ant kelių metų užduoties, The už papildomą mokestį kainuoja mažiau nei sveikatos draudimo už tą patį laikotarpį kelionių. Kai priemoka mokama, jums bus taikomas laisvo NHS paslaugų tuo pačiu būdu, kaip britų dalykų ir nuolatiniams gyventojams.

Avarinis gydymas yra nemokamas

Jei patyrėte nelaimingą atsitikimą ar reikia skubios medicininės pagalbos, gausite, kad gydymas nemokamas, nepriklausomai nuo jūsų tautybės ar gyvenamosios vietos, kiek tai avarinis gydymas yra pateikta adresu:

 • pirminės sveikatos priežiūros įrenginys arba bendrosios praktikos gydytojo kabinetas, žinomas kaip GP poliklinikoje
 • ligoninės palatoje, vadinamas Skubioji (A & E) arba Avariją JK ligoninėse
 • Įeinama centras teikia paslaugas, panašias į palatoje.

Ši paslauga apima tik staigiam. Kai priimami į ligoninę – net skubios operacijos ar toliau skubaus gydymo – jūs turite mokėti už savo gydymą ir vaistus. Jei paprašyta sugrįžti į kliniką apsilankymo sekti savo skubaus gydymo, jūs taip pat turi mokėti už tai. Jeigu gydytojas vaistus, turėsite sumokėti visą mažmeninės prekybos kaina, o ne subsidijuojama kaina JK gyventojams išmokėtas sumas. Ir, jei jums paleisti iki mokesčius £ 1000, ir jūs arba jūsų draudimo bendrovė nesumoka per nustatytą laiką, jums gali būti atsisakyta išduoti vizą ateityje.

Kitos paslaugos, kurios yra nemokamas visiems

Lankytojai taip pat turi nemokamą prieigą prie:

 • gydymas kai infekcinių ligų
 • skubiai patarimai ne gyvybės pavojinga liga per NHS ne greitosios medicinos pagalbos linija – telefono 111
 • privalomasis psichiatrinis gydymas
 • šeimos planavimo paslaugos – išskyrus nutraukimus ar nevaisingumo gydymo
 • ŽIV testavimas ir laikinas gydymo, įskaitant ARV, nenumatytais atvejais, o Jungtinėje Karalystėje.

Ar taisyklės vienodi visiems lankytojams?

Ne Kai kurie lankytojai į JK turi daugiau susipažinti su NHS, nei kiti:

 • Lankytojai iš ES šalių ir kitų narių, kas vadinama Europos ekonominė erdvė yra taikomos šiek tiek daugiau prieigos prie Nacionalinės sveikatos tarnybos. (Tai gali pakeisti kažkada po 2018 metų pabaigoje kaip BREXIT rezultatas, tačiau galutiniai detalės nebuvo susitarta dėl šio rašymo metu – gegužės 2018).
 • Lankytojai iš šalių, kurios dėl dvišalio susitarimo su JK taip pat gali turėti prieigą prie daugiau paslaugų.
 • Žmonės, dirbantys tam tikrų rūšių profesijų – tokių NATO darbuotojų ir kai kurių savanoriškų darbuotojų – taip pat gali turėti laisvą priėjimą prie NHS.

Išsamų lankytojų į Angliją, kurie nemokamai arba dalinai nemokamą prieigą prie NHS paslaugų, patikrinkite NHS svetainę.

Ką apie Brexit?

Dabar, Brexit vyksta derybos, taisyklės Europos lankytojams gali keistis. Tai skystis situacija, todėl tikriausiai gera idėja europiečių planuoja keliauti į UK po 2018 viduryje turėti tam tikrą kelionės draudimą Laikinojoje. 

Už lankytojams taisyklės Škotijoje ir Velse yra panaši, bet gydytojai ir ligoninės gydytojai turi tam, kas turėtų būti imamas diskreciją.

Patikrinkite savo kelionės draudimą atidžiai

Ne visi kelionės draudimas yra lygūs. Jei esate vyresnis nei 60 ar turėti ankstesnio gydymo istoriją kartojasi būklės, savo kelionės draudimas (kaip ir jūsų senamadiškas, iš anksto Obamacare sveikatos draudimo) negali padengti jums. Prieš išvykdami namo, įsitikinkite, kad turite tinkamą sveikatos draudimą, jei reikia padengti repatriaciją.