Ar Paryžius saugus Turistai? Patarimai ir informacija lankytojams

Posted on

Ar Paryžius saugus Turistai?  Patarimai ir informacija lankytojams

Po katastrofiškų teroro atakas, esantys Paryžius, Briuselis, Nica, ir Berlyne, daug potencialūs lankytojai Prancūzijos sostinėje yra įdomu, ar tai tikrai saugu aplankyti Paryžių.

Lankytojai į miestą reikia išlaikyti informuotas apie dabartinius saugumo patarimus ir žinoti informaciją apie transportavimo, paslaugų ir jokių mieste uždarymo.

Oficialūs Patarimai dėl saugumo iš tikrųjų

Po 2015 išsamiu 2017 teroristinių išpuolių Europoje, daug angliškai kalbančių šalių išduotų kelionės patarimus klausia savo piliečius naudotis itin atsargiai ir budrumą.

Jie nėra, tačiau, patarti prieš kelionę į Prancūziją.

Amerikos ambasada  Paryžiuje išleido  2 lygis Kelionės patariamoji  gegužės 2018 Konsultavimo narės, iš dalies,

“Pratimai padidėjo atsargūs Prancūzijoje dėl  terorizmo . Teroristų grupuotės ir toliau braižymo galimus išpuolius Prancūzijoje. Teroristai gali pulti su mažai arba jokio įspėjimo, orientacija turistinių vietovių, transporto mazgus, rinkas / prekybos centrai, vietos valstybės įstaigose, viešbučių, klubų, restoranų, garbinimo vietų, parkų, pagrindinių sporto ir kultūros renginių, švietimo įstaigų, oro uostų ir kitų viešose vietose. “

Kanados ambasada išdavė  patariamoji  šią Paryžiuje, kuris vis dar dabartinis 2018 m išpuolių, raginama jų piliečiams “vykdyti aukšto lygio atsargiai dėl dabartinės padidėjusi terorizmo grėsmės.” Australijos ambasada išdavė panašius patarimus , kaip  turi JK ambasada .

Supratimas saugumo rekomendacijas

Jungtinės Valstijos išleidžia dviejų tipų patarimus “. Kelionės Alert” į “Kelionės įspėjimas” ir Nors formuluotė gali būti šiek tiek painu, kad “Kelionės Įspėjimas” iš tikrųjų yra rimtesnė iš dviejų ir linkęs būti įdiegtos, kai šalis yra tokia nestabili, kad kelionės gali būti aktyviai pavojinga.

Bet kuriuo metu, keliasdešimt nuolat nestabilus arba pavojingų šalių gali būti sąraše. Yra bendras  “Pasaulyje Atsargiai”  galioja nuo 2018 liepos.

Kai visame pasaulyje atsargiai įdėti į vietą, patarimai iš Valstybės departamento yra tai, kad “JAV piliečiai skatinami išlaikyti aukštą lygį budrumo ir praktika gera informuotumą apie padėtį”.

Mažiau rimtas “Kelionės perspėjimas” paprastai išduodamas, atsižvelgiant į tam tikras įvykis ar sąlyga, tokių kaip audros, planuojamus protestus, kurie gali būti ginčytini rinkimus, net sporto renginiams su gamybos smurtinius proveržių tarp gerbėjų istorijoje.

Paprastai, yra penki ar šeši išvardyti dėl įvairių priežasčių šalys. Jei yra tikimasi problema bet kurioje šalyje, tai greičiausiai generuoti “Travel Alert”, paprastai gana trumpą laiką.

Supratimas patarimus apsunkina, nes kai kurie Naujienos Paslaugos, tinklaraštininkus ar socialinės žiniasklaidos, gali išgirsti apie “Travel Alert” arba “Travel Advisory” ir jį performuluoti, kaip “Travel įspėjimas”, kai jie paminėti. Taigi nereikia manyti, jūsų kelionė yra rizika, kol patikrinti informaciją tiesiogiai su valstybės departamentas.

Ar saugu Aplankykite Paryžių šiais metais?

Nė vienas iš šių patarimus yra tokio lygio, ragindamas piliečius vengti kelionių į Prancūziją. Yra svarstymai dėl keliautojams ir būdų, kaip padidinti savo saugumą, kai keliaujate.

JAV valstybės departamentas ragina piliečius stoti į  Smart Traveller Priėmimo programos  (STEP), kuriai padeda ambasados įspėti jus laikais bėdų. Žingsnis yra nemokama paslauga, leidžia mums piliečiams ir piliečiams, keliaujantiems ir gyvenančių užsienyje stoti savo kelionę su artimiausio JAV ambasados ar konsulato.

Programa taip pat padeda šeimos narius su jumis per savo keliones turėtų ten būti avarinis.

Paryžiaus konvencija ir lankytojų biuras suteikia naudingos  saugos informaciją  lankytojams. Jei esate Paryžiuje, atlikite jokių saugumo įspėjimus galite būti išduotas institucijos laiško, ir likti žino ir budrūs. Prancūzijos turizmo svetainė siūlo atnaujinimus ir paaiškinimai saugumo priemonių.

Prancūzija gerokai sustiprino saugumą nuo išpuolių, mobilizuoti daugiau nei 115,000 policijos ir karinio personalo apsaugoti Paryžiuje ir Prancūzijos teritorijoje pailsėti. Tačiau, tai yra iki lankytojas neatsilikti nuo naujienų ir skaityti pateiktą JAV valstybės departamento, taip pat Prancūzijos ir Paryžiaus turizmo svetainių informaciją. Ir, jei žinant, kad jūs turite išsaugoti žinoti keliaudami leidžia jums neramus ir nervingas apie keliones, galbūt tai ne pats geriausias laikas aplankyti miestų Europoje, kaip Paryžiuje.