Skip to main content

Astoņi Singapūra festivāli jūs nedrīkstat palaist garām

Astoņi Singapūra festivāli jūs nedrīkstat palaist garām

Singapūra ir salīdzinoši jauna valsts, caurauklots no radikāli dažādām rasēm un kultūrām. Nav brīnums, viņu brīvdienas ir diezgan atšķirīga arī!

Gan reliģiskās brīvdienas un laicīgās svinības notiks Singapūrā, un viesi tiek aicināti piedalīties kādā no tām, neatkarīgi no jūsu īpaši reliģiskās vai kultūras piederība. Reliģiskajām / kultūras brīvdienās, Singapūras etnisko anklāvi pārveidot spoži lit, Bazaar apdari svētku zonās; vairāk laicīgās svētkiem, pasākumi notiek visā salā.

Ķīniešu Jaunais gads ir Singapūras svētki izcelt, svinēja ar patiku ar Singapūras ķīniešu etnisko vairākumu. (2019, ķīniešu Jaunais gads sākas 5. februārī ).

Ķīniešu ģimenes sanāk kopā ģimenes salidojumos, piešķirot “Hong Bao” (aplokšņu naudas), neprecētie ģimenes locekļiem, un tuvojas.

Apmeklējiet Singapūras Chinatown etnisko anklāvu, lai atrastu ielas izgaismots ar laternām un uguņošana: visa rajona kļūst par vienu lielu iepirkšanās tirgus. (Lasīt par Iepirkšanās Chinatown, Singapūra).

Meklējiet diviem galvenajiem pasākumiem, kas notiek laikā ķīniešu Jaunais gads – Par Chingay Parade, ielu parāde, kas notiek pa Formula One aploka blakus Singapūras Flyer; un upe Hong Bao, Esplanāde Park eksplozija fun, spēles un pārtiku. Citur ap Chinatown, izbraukšana svētku Street bazaars un nakts skatuves uzvedumus, kas notiek tikai ap šo īpašo brīvdienu.


Singapūras tamilu iedzīvotāji godā hindu dievu Subramaniam uz Thaipusam. Bhaktas apņemas iespaidīgu upurus uzvarēt labvēlību Subramaniam, piemēram, uz kura kavadi: portatīvu altāri pievienots bhaktam ar 108 metāla iesmiem iestrēguši caur ādu!

Šie bhaktas var redzēt tradicionālo kaujas ratu gājiens, kas sākas pie Sri Šrīnivāsas Perumal Temple at Serangoon Road, turpinot ar Layan Sithi Vinayagar Temple at Keong SIAK Road.

Thaipusam ir pārvietojama svētki salīdzinājumā ar Gregora kalendāra: 2019, tas notiek 21. janvārī .


Ramadāna diena iezīmē beigas gavēņa sezonas Ramadāna, un ir visvairāk kāri svinēja musulmaņu svētku Singapūrā. (2019. gadā tas notiek vakarā 4. jūnijā ).

Darbība ir vērsta galvenokārt ap arābu / malajiešu etnisko anklāvā Kampong Glam: ielu bazaars tur kalpo dažādas Malay pārtikas priekšvakarā Ramadāna diena, gardas laušanas ātri daudziem izsalkuši Singaporeans.

No rīta, musulmaņi pulcējas pie mošejas lūgties, pēc tam turiet tikšanos ar ģimenēm pavisam jaunas drēbes. Par vēsturiskās ēkas ap Kampong Glam rotā svinīgi par godu, un viesnīcas un restorāni ap jomā atdot īpašas Hari Raya-tēmu piedāvājumus tūristi un vietējie līdzīgi!

Svētki nav tikai musulmaņu notikums – tas ir kļuvis populārs, lai uzaicināt ne-musulmaņu draugus savu mājsaimniecību, lai palīdzētu svinēt dienu.

4. Singapūra Food Festival: iznēsātāji un Fine Dining Unite

Singapore Food Festival
Singapūra ir pārtikas traks visa gada garumā – un tas nāk uz galvas par Singapūras pārtikas festivāls, kas katru gadu pasākumā notika viss jūlijs .

Singapūras cieta kulinārijas mantojums notiek centrā Pārtikas festivāls laikā, vietējie un starptautiskie šefpavāri parādot savu mad skillz pie vietās visā salā. Kulinārijas semināri, tematiskas pārtikas notikumi, gatavošanas sacensības, un lekcijas ar ievērojamākajiem šefpavāri iepazīstināt apmeklētājus baudīt ēdienus no visas pasaules.

Singapūras Hawker svētki piesaista lielāko daļu no Singapūras top Hawker stendiem vienā vietā, aiztaupot tūristiem nepatikšanas viesabonēšanas visā salā izmēģināt tos visus. Hawker maksa tiks pasniegta kopā ar virtuvi no salas top šefpavāri, jo notikumu sauc STREAT – pusdienām tiks apstrīdēti, lai izlemtu, kas ir labāk!

Pat ja jums nav piedalīties Pārtikas festivāls ir īpaši pasākumi, jums nebūs jāatstāj ārpus: restorāni un veikali piedāvā izdevīgus darījumus, pārtikas šajā laikā gadu, tāpēc apēst!


Hungry Ghost Festival appeases spokiem, kas (Taoists tic) klīst zemi mēnesi katru gadu. (In 2019, tas sākas 15. augustā ) Šīs spokiem ir viegli nomierināja ar tradicionālās ķīniešu operas un ekstravaganto svētkos, viss notika ārā sabiedrības viedokļa.

Festivāls ir kļuvis par pilntiesīgu svinībās tradicionālo ķīniešu kultūru, ar izrādes ķīniešu izklaides visur, sajauc ar arvien klāt smaržu Joss sticks degošu priekšā mazo altāri. Ģimenēm būs sadedzināt papīra amatniecība formas mūsdienu priekšmetu (automašīnas, naudu, condominium būves) par savu senču lietošanai.

Viena lieta, jūs neredzēsiet Singapūrā Hungry Ghost mēneša laikā: biznesa darījumiem. Ķīnieši uzskata, ka nevajadzētu braukt vai veikt būtiskus biznesa lēmumus šajā laikā, jo tas tiks courting slikti luck!

Singapūras Grand Prix
Katru septembris , Singapūra ņem Grand Prix ielās! Valsts 3.14 jūdžu Formula One maršruts tiek centrēta ap mūsdienu rajonā Marina Bay, careens apmēram daži Singapūras pazīstamākajiem tūrisma vietām, un notiek naktī (pirmo reizi tas tika atļauts notiek).

Jūs varat pārbaudīt sacīkstēm no jebkuras sporta bārā, bet nekas Beats vietu bleachers, ar austiņām, lai nodrošinātos pret apdullinošs gaudoņa automašīnu sacīkšu pagātni. Formula-viens fani tagad ir daudz iespējas, cik sēdvietu ir bažas, atkarībā no jūsu budžeta.

Singapūras F1 sacīkstes arī iegūt slavu kā pop mūzikas notikums, jo organizatori ienest žilbinošas masīvs muzikālo talantu, lai saglabātu auditoriju izklaidē starp apļiem. 2016 lineup ietver Adam Lambert, Pentatonix un Kylie Minogue.

7. Divali: Mazā Indija puses leju


Singapūras Hindu kopiena svin Divali (saukta arī pārējai pasaulei, kā Diwali ), lai atzīmētu uzvaru Kunga Krišnas pār ļaunumu. Divali ir sākums Indijas Jaungada (2019, tas notiks 27. oktobrī ), un galvenokārt svinēta Mazā Indija.

Tāpat Jaungada svinības citu reģiona reliģiju, hinduisti svinēt sezonas, turot ģimeņu salidojumos, metot “atvērtā māja” personām, kam brīvdabas tirgos, un parādu nokārtošanai. Mājas rotā grīdas mākslu ( kolam ), vizulis un mango lapām. Bērni gaismas brīnumsvecītes, un rindas eļļas lampas tiek ievietoti mājas celt gaismu labestības uz mājsaimniecībā.

Ar Mazā Indija tirgi ir labākā vieta, lai apmeklētāji varētu nokļūt Divali noskaņojumu. Serangoon Ceļu nāk dzīvs ar bazaars un kultūras pasākumu visā oktobrī. Little Indijas Campbell Lane ir sakārtota ielas bazārs pārdošanas Indijas citas nelielas izmaksas, no garšvielām līdz sari. Un Divali Street Parade pārveido Mazā Indija uz salas karstākie puse ainas.

Little India spīd ar arkas izcili gaismas, un Serangoon Ceļu nāk dzīvs ar bazaars un kultūras pasākumu visā oktobrī. “Gaisma-up” ir Serangoon Road ir skaista, lai redzētu, īpaši stiept starp Sungei Road un lavandas ielā.

Singapūras Ziemsvētki sezona stiepjas no vairāk nekā sešām nedēļām, sākot novembrī , kad Orchard Road iepirkšanās zonas uzsāk krāsains Ziemassvētku Light-Up; un beidzot ar Jaungada svinībām Marina Bay.

Ziemassvētku svinības uz salas ir pircējs sapnis – pagarināts Mall stundas stimulēt pircējus jauniem augstumiem pārsniedz, stumtu ar jauniem iepirkšanās akcijas pa kreisi un pa labi.

Kā decembris paver ceļu uz Jauno gadu, partijas izcelties gredzenu to, no arvien populārs ZoukOut pie Marina Bay Jaungada balle, kura beidzas atbrīvojot tūkstošiem “, kas vēlas Sfēras” līcī ūdeņos.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *