Aštuoni Singapūras Festivaliai jums neturėtų praleisti

Posted on

Aštuoni Singapūras Festivaliai jums neturėtų praleisti

Singapūras yra gana jauna šalis, susiūti iš esmės skirtingų rasių ir kultūrų. Nenuostabu jų šventės taip pat yra gana įvairi!

Abu religinės šventės ir pasaulietinė šventės vyksta Singapūre ir svečiai skatinami dalyvauti bet kuri iš jų, nesvarbu, ką jūsų ypač religinių ar kultūrinių ištikimybę. Per religinių / kultūrinių švenčių, Singapūro etninių anklavai paversti ryškiai apšviestas, turgus-liniuotas švenčių zonose; daugiau pasaulietinės šventės, veikla vyksta visoje saloje.

Kinų Naujieji Metai yra Singapūro atostogų akcentas, švenčiama su užsidegimu atliko Singapūro kinų etninės daugumos. (2019 m, kinų Naujieji metai prasideda vasario 5 .)

Kinijos šeimų susiburti šeimos susiėjimuose, suteikiant “Hong Bao” (vokai grynųjų pinigų), kad nesusituokusių šeimos nariams, ir vejasi.

Aplankykite Singapūro Chinatown etninę anklavą rasti gatves apšvietė su žibintais ir fejerverkai: visa rajono tampa vienas didelis prekybos turgus. (Skaitykite apie Pirkiniai Chinatown, Singapūras).

Ieškokite dviejų pagrindinių renginių, vykstančių per kinų Naujuosius metus – Dėl Chingay paradas, gatvė paradas kad vyksta palei Formulės aptvare šalia Singapūro Flyer; ir upės Honkongas Bao Esplanade Parko sprogimas įdomus, žaidimų ir maisto. Kitur apie Chinatown, patikrinkite šventinio Street turgus ir klojimo scenoje vykstančius tik apie šią ypatingą šventę.


Singapūro Tamilų gyventojų gerbia induistų dievas Subramaniam apie Thaipusam. Bhaktai įsipareigoja įspūdingas aukas laimėti palankumą Subramanium, pavyzdžiui, ant kurio kavadi: nešiojamą altorių, pritvirtintą prie bhaktas 108 metalinių iešmelių įstrigo per odą!

Šie bhaktai gali būti vertinamas tradicinėje vežimų procesija, kuri prasideda tuo Šri Srinivasa Perumal šventykla Serangoon Road, pereidami prie Layan Sithi Vinayagar ne Keong Siak Road.

Thaipusam yra kilnojamasis šventė lyginant su Grigaliaus kalendorius: 2019 m, tai vyksta sausio 21 .


Hari Raya Puasa žymi nevalgius sezono Ramadano pabaigą, ir yra labiausiai godžiai šventė musulmonų šventė Singapūre. (2019 m, tai vyksta nuo birželio 4 d vakare ).

Veiksmas centre daugiausia aplink Arabų / Malajų etninės anklavo Kampong Glam: gatvės turgus yra tarnauti platų malajiečių maisto ant Hari Raya Puasa, skanus laužymo greitai daugelį alkanas Singapūro išvakarėse.

Ryte, musulmonai susirenka mečetėje melstis, tada laikykite susiėjimuose su šeimomis Brand naujų drabužių. Istoriniai pastatai aplink Kampong Glam puošia švenčių proga, o viešbučių ir restoranų visame rajone atiduoti specialius Hari Raya temomis pasiūlymus turistams, tiek ir vietiniai!

Šventė ne tik musulmonų renginys – tai tampa vis populiaresnis pakviesti ne musulmonų draugų į vieną namiškiams padėti švęsti dieną.

4. Singapūras maisto festivalis: Hawkers ir bauda Valgomasis Unite

Singapūras maisto festivalis
Singapūras yra maistas-proto ištisus metus – ir tai ateina į galvą Singapūro maisto festivalis, kurio metinės renginyje visi liepa .

Singapūro kietas kulinarinis paveldas užima centre per maisto festivalis, su vietinėmis ir tarptautinėmis virėjai rodo savo proto Skillz ne vietose visoje saloje. Kulinarijos seminarai, teminiai maisto renginiai, kepimo konkursai, paskaitos pagal žinomiausių virėjų pristatyti lankytojams mėgautis skonių iš viso pasaulio.

Singapūro “Hawker šventė atkreipia dauguma Singapūro viršų Hawker prekystalių į vieną vietą, sulaikantys turistams tarptinklinio ryšio visoje saloje juos visus išbandyti problemų. “Hawker tarifas bus įteiktas kartu su virtuve iš salos geriausių virėjų, renginyje pavadinimu streat – Diners bus užginčyti nuspręsti, kas yra geriau!

Net jei jūs neturite lankyti Maisto festivalio specialius renginius, jums nebus paliktas: restoranų ir parduotuvių siūlo puikias kainas maisto per šį metų laiką, todėl valgyti!


Alkanas vaiduoklis festivalis appeases vaiduoklis, kuris (Taoists tikėti) kasmet klajoti žemėje per mėnesį. (2019 m, tai prasideda rugpjūčio 15 dieną ) Šie vaiduokliai yra lengvai patenkintas su tradicinės kinų operos ir ekstravagantiškų švenčių, visi laikomi lauke, visuomenės nuomone.

Festivalis tapo visateise šventė tradicinę kinų kultūrą, su spektaklių Kinijos pramogų visur, sumaišyti su vis Šiuo kvapas Joss lazdos degančių priešais mažų altorių. Šeimos bus sudeginti popieriaus amatų šiuolaikinių daiktų (automobilių, pinigų, Kondominiumas pastatų) už jų protėvių naudoti formos.

Vienas dalykas, jūs nematysite Singapūre metu alkanas vaiduoklis mėnesį: verslo sandorius. Kinai tiki, kad nereikėtų keliauti ar kapitališkai verslo sprendimus per šį laiką, nes tai bus piršimasis nepasisekimas!

Singapūras Grand Prix "
Kiekvienas rugsėjis , Singapūras užima Grand Prix į gatves! Šalies 3.14 mylių Formulė Vienas maršrutas sutelktos modernios rajono Marina Bay, careens aplink kai Singapūro geriausiai žinomų turistinių vietų ir vyksta naktį (pirmą kartą tai buvo leista atsirasti).

Galite patikrinti lenktynes ​​iš bet sporto bare, bet nieko pranoksta kėdutę suoleliai, su ausinėmis apsisaugoti nuo kurtinančio staugia iš automobilių lenktynių praeitį. Formulė vienas gerbėjai dabar turi daug galimybių turtus kiek sėdimų yra susirūpinęs, priklausomai nuo jūsų biudžeto.

Singapūro F1 lenktynės taip pat įgyti šlovę kaip Pop muzikos renginyje, kaip organizatoriai pritraukti akinantys masyvas muzikinio talento išlaikyti auditoriją pramogauti tarp ratų. 2016 seriją sudaro Adam Lambert Pentatonix ir Kylie Minogue.

7. Deepavali: Mažoji Indija Šalys Down


Singapūro indų bendruomenė švenčia Deepavali (taip pat žinomas kaip pasaulio kaip poilsio Diwali ) įamžinti Krišna pergalę prieš blogį. Deepavali yra Indijos Naujųjų Metų pradžia (2019 m, ji bus vyks spalio 27 ), ir pirmiausia švenčiama Mažosios Indijos.

Kaip Naujųjų metų šventėms kitų regiono religijų, induistai švenčia sezono laikydami šeimos susiėjimuose, mesti “open-namai” partijas, turintis atviru dangumi esančiose turgavietėse, ir sprendžiant skolų. Namai puošia grindų meno ( kolam ), blizgučiais ir mango lapais. Vaikai šviesos sparklers ir eilių žibalinių lempų dedami į namuose atnešti gerumo šviesą į namų.

Į Mažoji Indija rinkos yra geriausia vieta lankytojams patekti į Deepavali nuotaikos. Serangoon Kelių atgyja su turgus ir kultūros spektaklių visame spalio mėnesį. Little India anketa Campbell Lane yra suskirstyta į gatvės turgus pardavimo Indijos įvairenybės, iš prieskonių Saris. Ir Deepavali Gatvė paradas transformuoja Little India į salos šilčiausias šalies scenos.

Mažoji Indija švyti arkos lakuotais šviesos ir Serangoon Kelių atgyja su turgus ir kultūros spektaklių visame spalio mėnesį. Iš Serangoon Road “šviesos iki” yra gražus pamatyti, ypač tarp Sungei Road ir levandų gatvės ruožas.

Singapūro Ziemsvētki sezoną ištiesia daugiau kaip šešias savaites, pradedant lapkričio , kai Orchard Road prekybos srityje inicijuoja spalvinga Kalėdų šviesos Up; ir baigiant Naujųjų Metų šventimo Marina Bay.

Kalėdų šventės saloje yra pirkėjas svajonė – išplėsti “prekybos centras valandos paskatinti pirkėjai naujų aukštumų viršija išstūmė nauji prekybos skatinimo kairę ir į dešinę.

Gruodį užleidžia Naujųjų Metų, šalys išeiti žiedas jį iš vis populiarus ZoukOut į Marina Bay Naujieji Metai Šalies kulminacija atleidžiantis tūkstančius “, norinčių Spheres” į įlankos vandenis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *