Atklājiet Mont St Michel un Paisuma purvāji

Posted on

Atklājiet Mont St Michel un Paisuma purvāji

Uz izolētu plūdmaiņu klints līča Saint-Malo uz Normandijas krastā Francijas atrodas viens no pasaules brīnumiem, Mont St Michel. Sasniegts ar dambi, zemākie torņi un viduslaiku jūras sienu aizsargātu mazo ciematu, ar vāciņu lieliski ar klostera veltīta Archangel Michael. Abbey uz Mont pirmo reizi pieminēta 9. gadsimta tekstu. Šo svēto vietu vienmēr bijis pamudinājums reliģiskās bhaktām un vientuļniekiem.

Nokļūšana

Ir dažas iespējas, lai iegūtu uz Mont St Michel:

 • Ar vilcienu:  No Parīzes varat veikt TGV Rennes, apmēram 55 km uz dienvidiem no Mont St Michel. Keolis Emeraude autobuss padara 75 minūšu nodošanu Mont-St-Michel vairākas reizes dienā. Vilciens no Rennes aizved jūs cik Pontorson, 9 km no Mont St Michel. Jūs varat lietot autobusu # 15 Saint Michel no stacijas.
 • Ar automašīnu:  No Caen izmantot A84 Le Mont Saint-Michel. No A11, Chartres-Lemans-Laval iziet pie Fougeres un iet virzienā Le Mont Saint-Michel.
 • Ar lidmašīnu: Ir lidostas Rennes un ļoti maza viens Dinard (Dinard Pleurtuit).

Ko redzēt

Šodien 11. gadsimta romānikas abatija ir agrākais ēku redzamās. No klostera centrs atrodas tieši uz virsotnes, apmēram 80 metru pie virsmas paisuma un bēguma baseinu.

Sakarā pieminekļa vēsturisko nozīmi un tās unikālo vidi, viss līcis kopā ar Mont tiek klasificēta kā UNESCO pasaules mantojuma sarakstā.

Kad jūs apmeklējat, viena no pirmajām lietām, ko jūs redzat, kā jūs sākat augošā ir pilsētnieku ir Guardroom, tagad Tourist Office. Apstāties un saņemt karti un jebkuru citu informāciju, jums var būt nepieciešams. Ir daudz restorānu, kā jums iet uz augšu Grand Rue uz augšu un Abbey.

Muzeji

Ir 4 muzeji ceļā līdz:

 • Archeoscope: Jūs varētu vēlēties pārtraukt šeit, lai redzētu izrādi par vietas vēsturi.
 • Vēstures muzejs: Old artefaktus plus 19.gadsimta periskops kas liecina līci.
 • Jūras un ekoloģija Museum: Lūk, kur jūs uzzināt par to, kas notiek unikālā vidē Mont St Michel.
 • Tiphaine māja:  14. gadsimta rezidence, kas Bertrand Duguesclin bija uzcelta 1365 par viņa sievu.

Ja esat sekotājs noslēpumus, jūs varētu vēlēties apsvērt, St Michael Line, saskaņošanu lielākajiem pieminekļu Francijā un Itālijā, kas veltīta Archangel Michael.

Kur palikt

Ja jūs vēlaties palikt pilsētā pēc tam, tūristi atstāj, pārliecinieties, ka jūsu viesnīcā patiesībā atrodas Le Mont-Saint Michel, un ne tikai “tuvu”, lai to.

Netālu no vietas apmeklēt

 • St-Malo Bretaņā ir ostas pilsēta un sienu ciems nosaukts pēc Velsas mūks sauc Maclow.
 • Mont-Dol, netālu no Col-de-Bretagne Bretaņā, ir liels 360 grādu skatu uz piekrasti.
 • Dinard , pāri no St Malo, premier kūrorta gar Bretaņā ir Emerald Coast piedāvā skaistu jūras piekrasti, un ir mājvieta daudzām vasaras mākslas festivālos.
 • Dinan bija redzamas 11 gadsimta Bayeux Tapestry un tai ir sava unikāla arhitektūra. Skatīt pili un tās 14.gadsimta ovālas mājas.