Atsižvelgiant taksi į ir iš Paryžiaus oro uostų: Ar verta?

Posted on

Atsižvelgiant taksi į ir iš Paryžiaus oro uostų: Ar verta?

Daugelis skaitytojų paklausti manęs, ar aš manau, kad tai verta mokėti už taksi į ir iš Paryžiaus oro uosto. Tai tikrai ne pigiausias variantas, tačiau atsižvelgiant taksi arba iš Paryžiaus oro uostų galiausiai lengviausias ir mažiausiai streso režimu transporto? O kiek jūs turėtumėte tikėtis mokėti už tipiškas Taksi tarp miesto centro ir oro?

Tai verta?

Nėra paprasta atsakyti į klausimą, ar atsižvelgiant taksi yra geriausias variantas klausimą.

Jei jūs turite gana turtinga biudžetą, daug sunkiųjų maišų, kurie keliaujate su labai mažiems vaikams arba esate senyvo amžiaus ar neįgalūs, aš visiškai rekomenduojame taksi, kuris paprastai yra daug labiau atsipalaidavęs variantas su mažiau vaikščioti ar perdavimo metu dalyvavo. Ir atvirkščiai, jei jūs bandote žiūrėti kelionės išlaidas, jau supakuoti pagrįstai šviesa, ir yra patogus naršyti Paryžiaus viešojo transporto sistemos, atsižvelgiant į priemiestinių traukinių (RER), specialūs autobusų paslaugas Paryžiaus centre arba oro šaudyklės yra daug pigesnis variantas.

Kiek aš galiu tikėtis mokėti už taksi iš Paryžiaus oro uostų?

Priklausomai nuo eismo sąlygų ir jūs keliaujate paros metu, galite tikėtis mokėti bet nuo 35 iki 70 eurų už vieną taksi su arba oro nuo Paryžiaus. Žinoma, jei jūs imtis taksi iš Denfert-Rochereau Pietų Paryžiuje santykinai netoliese Orly Airport, mokėsite apatinėje skalės gale.

Jei buvo taksi visą kelią iš Pietų Paryžių Roissy-Charles de Gaulle oro uosto ir į šiaurę nuo miesto, tikėtis daug didesnį tarifą. Jūs visada gali paprašyti už vidutinės kainos nuo savo išvykimo taksi prieš priimdami važiavimą. Atminkite, kad jei jūs rezervuoti taksi iš anksto, jūs paprastai turi mokėti rezervacijos ir pikapas mokestį ant pačios kainos.

Kur rasti Taxis į ir iš Paryžiaus oro uostų

Charles de Gaulle ir Orly oro uostų, ieškoti ženklų ir piktogramų nukreipta į taksi pikapas zonas iš savo atvykimo terminalą.

Iš Paryžiaus, jei jūs nenorite užsisakyti taksi iš anksto, galite rasti taksi gausa aplink pagrindinių traukinių ir transporto centrų, tokių kaip Gare du Nord, Gare de L’Est, Gare du Montparnasse, Gare d’Austerlitz ar gare Sankt Lazare. Jei esate pozicijoje į Charles de Gaulle oro uosto, tai geriausia susistabdyti taksi nuo Gare du Nord ir Gare de l’Est, nes bendras tarifas paprastai bus pigiau iš šių taškų. Jei esate pozicijoje į Orly Airport į pietus nuo Paryžiaus, kruša kabina nuo Gare Montparnasse arba Denfert-Rochereau RER stoties gali būti geras pasirinkimas.

Vienas saugumo įspėjimas: Niekada priimti važiavimą taksi, kad neturi metro, aiškiai matomą ženklą ant stogo skaitymo “taksi”, arba kitaip streikų jums mažiau nei atrodyti profesionaliai. Tai gali sukelti gauti neveikiančių išjungti, ir ten taip pat buvo izoliuotas incidentas pagrobimų praeityje asmenų, keliančių kaip taksi vairuotojams.

Rezervuoti taksi į ir iš Paryžiaus oro uostų: taksi bendrovės

Žemiau yra keletas iš dažniausiai naudojamų taksi bendrovių Paryžiuje, ir visi pasiūlyti paslaugą Paryžiaus oro uostų.

Kai kuriais atvejais, užsakymas internetu yra prieinama.