Skip to main content

Au Lapin Agile Кабаре в Парижі

Au Lapin Agile Кабаре в Парижі

Почувши про легендарного Монмартрі кабаре Au Lapin Agile (буквально, моторний кролик) в Парижі, я вирішив взяти мій друг в будинок «пісні, гумору і поезії» на день народження, прагнучи надати йому справжні французький досвід. Після того, як часто подібними Пабло Пікассо, Моріс Утрилло, і Тулуз-Лотрека (всі з яких картини висять всередині), кабаре було штампувати живе розвага з початку двадцятого століття, зберігаючи художню спадщину Монмартрі добре і живий.

Прибуття в «The Rabbit»

Натовп вже сформована до 9 години вечора. Люди сиділи за межами іконічні рожевий двоповерховий будинок на лавках тканих від природи, або притулившись до зовнішнього паркану схвильовано фотографувати. Через кілька хвилин після 9 години вечора, двері нарешті відкрився персонал, і натовп вдавлюється в крихітний, низько висить під’їзд будинку.

Перші враження

При вході, було ясно, що я прийняв правильне рішення в резервування тиждень before– поки ми попросили наші халати, ті без їх імен у списку різко сказали чекати зовні, і повідомили, що вони будуть тільки нехай в якщо простір дозволено для нього. Ми швидко супроводили вгору крутими сходами у великій кімнаті на другому поверсі, прикрашеної різьбленими дерев’яними столами і лавками, і фарбувальних покриті стіни. Піаніст вже грав живу мелодію. Ми втиснулися лавою поруч з піаніно, і сервер передав нам очки вдома спеціального, вишневе вино, в комплекті з чотири винних просоченої вишнею.

Крім невеликого уваги на фортепіано, тільки дві лампочки звисали зі стелі, покриті яскраво-червоні марочні абажури, а вікна були зафарбовані в яскраві масла нагадують вітражі. Напружуючи очі трохи, щоб побачити, як багато мистецтва, як я міг, я була подолана ескізами, картинами і нафтових роботами, бо свідчить довгий термін перебування Кабаре в.

Мабуть, найбільш яскрава робота була картиною масла із зображенням заслінки і покровителя, сидячи поруч один з одним в барі, захоплюючий свої напої, і дивлячись з тугою в різних напрямках, по-видимому, різні причини. Це був Пікассо «В Lapin Agile» з 1905 року.

Нехай починається Кабаре

Кімната була повністю заповнена 9:30 вечора, з натовпом, здавалося, складається в основному з французьких патронів, тільки кілька туристів, дивлячись на зачаровано. Натовп (а не реальні вікон) також означають тепло, тому переконайтеся, що ви носите футболку в якості одного з вашого layers– він прагне отримати випаровуються там. Як почалося шоу, я був здивований, побачивши, що «гості» в середині столу знав все слова в різних французьких пісень, які стартували в ніч. Після того, як одні і ті ж гості почали робити соло і відіграш частини кожної пісні, в комплекті з моментами гавкіт собаки і особи ляпаси, я зрозумів, що це була група, яка буде розважати нас на ніч.

У кімнаті відразу ж прийняла на сімейному відчувають і повернулася на той час, коли сім’ї будуть сидіти протягом декількох годин навколо фортепіано співали пісні разом. З ностальгічних пісень, що зображає Францію старого до данини Монмартру і балад, що підтверджує любов до вина, я швидко пошкодував, що був пісняр за мій стіл, щоб приєднатися.

Незабаром я отримав шанс вскочити, однак, під час «ош, ош, ош – ні, ні, НЕ» Частина «Les Шевальє де ла Таблиця Ronde» і особистий фаворит мого починаючи з дошкільного віку, ” Alouette «.

закони

Кожен з членів групи, що сидить за головним столом був дозволений близько двадцяти хвилин для сольних виступів. Вони складалися з класичного французького набору віршів на музику, жартівливі пісні в супроводі акустичної гітари, і– акт, який я знайшов найбільш mesmerizing– жінку, яка співала і грала на акордеоні. Я був перевезений назад в часі, як вона і збуджений натовп з музикою залу частівки і змусив їх замовкнути з рухомим виконанням «А Сен-Лазар,” Балада про жіночій в’язниці, що колись займав нині сучасний залізничний вокзал. Між кожним соліст, живим, сивочолого менеджера, одягненим в повністю чорному ансамблі з червоним шарфом, виступав в якості манежу, тримаючи спів живого з громовим голосом.

недоліки

У той час як я взагалі насолоджувався моїм ввечері в Au Lapin Agile, там було трохи менше позитивних моментів, щоб згадати. Переконайтеся, що ви використовувати у ванній кімнату, перш ніж прийняти своє місце, так як через натовп і поточні вистави в невеликому просторі, вкрай складно не тільки встати, а й голова повз темного оксамитового завіси, провідного вниз до ванних кімнат на перший поверх. Я пішов під час короткого зміни солістів і по закінченню, сказали чекати в кімнаті «музикант» до тих пір, поки одна паузи, щоб впустити назад. Це було добре зі мною, так як я був в змозі взяти трохи повітря з менш переповненого простору, слухати музикант обговорити поточну політичну ситуацію і вважають мідні каструлі та сковорідки звисають зі стіна. Коли прийшов час, коли мені дозволив повернутися наверх, я поспішив співробітники з штовхають руками і «Віта, Vite.» Таблиці кожної функції меню напоїв, де можна придбати як спирт і вода. Однак, немає серверів, що працюють в кімнату, і він не був до близько до півночі, коли гість крикнув випити, що замовлення були швидко прийняті. Я був на протилежному боці кімнати, так що залишалася випалена. Приблизно через три години без перерви розваг, ми вирішили залишити, щоб зловити останній будинок метро і дихайте в нічному повітрі.

Au Lapin Agile – Корисна інформація та Години роботи

Au Lapin Agile не вимагає застереження, але настійно рекомендується зробити один. Оплата за ніч приймається на виході.

Розташування та контактна інформація

Адреса:  22, Rue Des Saules
Метро:  Ламарк-Caulaincourt (рядок 12)
Години роботи: з  вівторка по неділю з 9 вечора до 1 години ночі. Закрито по понеділках.
Тел:  +33 (0) 1 46 06 85 87

Вступ і питво в Au Lapin Agile:

Кабаре в даний час стягує внесок в розмірі € 24 за людину, яка включає в себе склянку вишневого вина будинку. Другий стакан спеціальності, віскі або коньяк коштує € 7, в той час як склянка Бордо, пиво, оранжад або Пер’є коштує € 6. Будь ласка, зверніть увагу, що ціни можуть змінитися в будь-який момент.