Au Lapin Agile קברט בפריז

Posted on

Au Lapin Agile קברט בפריז

לאחר ששמע על Agile קברט Au Lapin מונמארטר האגדי (פשוטו כמשמעו, ארנב Agile) בפריז, החלטתי לקחת את החבר שלי לבית של “שיר, הומור, ושירה” לכבוד יום ההולדת שלו, המבקש להעמיד לו העורך צרפתי אותנטי ניסיון. בשעתו נהג ידי האוהב של פבלו פיקאסו, מוריס אוטרילו, וטולוז לוטרק (שלכולם ציורים תלויים בפנים), קברט כבר געשו בידור חי מאז המאה עשרים, שמירה על המורשת האמנותית של מונמארטר היטב בחיים.

בהגיעו “הארנב”

קהל רב התגבש כבר לפני 9 בערב. אנשים ישבו מחוץ לבית שתי קומות הוורודות איקונינית על ספסלים הארוגים מן הטבע, או נשענים על הגדר מחוץ לצלם בהתרגשות. כמה דקות אחרי 9 בערב, הדלתות סוף הסוף נפתחו על ידי צוות, ואת והקהל נדחק אל המבואה הזעירה, נמוכה תליית הקוטג.

רושם ראשוני

כשנכנסים, זה היה ברור שעשיתי את ההחלטה הנכונה בקבלת שבועות הזמנה before– בזמן שאנחנו התבקשנו על המעיילים שלנו, אלה ללא שמם ברשימה נאמרו בחדות לחכות בחוץ והודיעו כי רק שיניחו לו ב אם שטח מותר בשביל זה. הובילו אותנו במהירות בגרם מדרגות תלולות אל חדר גדול בקומה השנייה, מעוטר בלוחות עץ מגולף וספסלים, וקירות מכוסי ציור. פסנתרן כבר נגן מנגינה עליזה. נדחקנו לתוך ספסל ליד הפסנתר, ושרת מסר לנו כוסות של בית מיוחד, יין דובדבנים, להשלים עם ארבעה דובדבנים-ביין.

מלבד זרקור קטן על הפסנתר, רק שתי נורות נתלו מהתקרה, מכוסה אהילים וינטאג אדומים בוהקים, בעוד החלונות היו צבועים מחדש בצבע שמנים תוססים להידמות חלונות ויטראז ‘. מאמצים את העיניים קצת כדי לראות אמנות ככל שיכולתי, נתקפתי סקיצות, ציורים, עבודות שמן, המעיד על כהונתו הארוכה של קברט.

אולי את העבודה הבולטת ביותר הייתה ציור שמן המתארים נועזות ופטרון יושבים אחד ליד השני בבר, מרתק את המשקאות שלהם, ואת בוהה בערגה בכיוונים שונים עבור הנראה מסיבות שונות. זה היה פיקאסו של “באותו לאפין Agile” מ 1905.

תן להתחיל קברט

החדר היה מלא לחלוטין על ידי 9:30 בערב, עם קהל לכאורה אמורה להכיל בעיקר של פטרונים צרפתים, עם רק כמה תיירים המתבוננים בם קסם. הקהל (ואין בו חלונות אמיתית) גם אמור חום, לכן יש לוודא שאתה לובש טי-שירט כאחת שלך layers– הוא נוטה לקבל המהביל שם. ככל שהמופע התחיל, הופתעתי לראות כי “האורחים” ליד השולחן באמצע ידעו את כל המילים למגוון שירים בצרפתית כי בבעיטה הלילה. לאחר אותה לאורחים נכתבו עושים סולואים ולפעול מתוך חלקים של כל שיר, שלם עם רגעים של נביחות כלב ופן סטירות, הבנתי שזו הקבוצה אשר יהיה משעשעת אותנו למשך הלילה.

החדר מייד התפתח תחושה משפחתית וחזר הזמן שבו משפחות היו יושבים במשך שעות סביב שירים לשיר ביחד בפסנתר. משירים נוסטלגיים המתארים את צרפת של הישן כדי לחלוק כבוד מונמארטר ובלדות המאשר אהבת ליין, ואני מהר רציתי שאהיה לי שירון ליד השולחן שלי להצטרף.

ואני בקרוב מקבל הזדמנות לקפוץ, אולם, במהלך “האו”פ, האו”פ, האו”פ – עישון, עישון, שאינם” חלק “Les טועם דה לה שולחן Ronde,” וכן מועדפים אישיים שלי מאז טרום בית הספר, ” איבט.”

הספר המעשי

כל אחד מחברי הקבוצה יושבת ליד השולחן המרכזי הורשה כעשרים דקות להופעות סולו. אלה כללו סט שירה צרפתית קלאסית למוסיקה, שירים הומוריסטיים בליווי גיטרה אקוסטית, ו– המעשה כי מצאתי את רוב mesmerizing– אישה ששר וניגן באקורדיון. נישאתי חזרה בזמן כשהוא נרגש הקהל עם פזמוני מוסיקה באולם והשתיק אותם עם ביצוע מרגש של “סן לזאר,” בלדה על בכלא הנשים שפעם חיה לתחנת הרכבת המודרנית עכשיו. בין כל סולן, מנהל תוסס, עם שיער לבן, לבוש אנסמבל כל-שחורה עם צעיף אדום, שימש מנהל הזירה, שמירה על שירה חי עם קול רועם.

החסרונות

בעוד נהניתי הערב שלי בדרך כלל Au Lapin Agile, היו כמה פחות נקודות חיוביות לדבר. הקפד להשתמש בשירותים לפני שאתה לוקח המושב שלך, כמו בשל הקהל ומופעים מתמשכים במרחב הקטן, קשה מאוד לא רק לקום אבל גם הראש מעבר לוילון הקטיפה הכהה יורד אל חדרי האמבטיה על קומה ראשונה. הלכתי במהלך שינוי קצר של סולנים ועם סיום, נאמר לחכות “של חדר המוסיקאי” עד שלא הייתה הפסקה נוספת כדי שיכניס לגבות. זה היה בסדר מבחינתי, כפי שהצלחתי לקלוט אוויר כלשהו מהמרחב פחות צפוף, להאזין למוסיקאים לדון במצב הפוליטי הנוכחי, ורואים בסירי נחושת ומחבתות תלויים על הקירות. כשהגיע הזמן כשאני הורשה לחזור למעלה, הייתי מיהר ידי צוות עם דחיפת ידיים ו “ויטה, ויטה.” הטבלאות כל תכונת תפריטים משקים שבו הוא אלכוהול ומים ניתן לרכוש. עם זאת, אין שרתים עובד בחדר, וזה לא היה עד קרוב לחצות, כאשר אורח צעק למשקה, כי צווי נלקחו במהירות. הייתי בצד השני של החדר, אז אני נשאר צמא. לאחר כשלוש שעות של בידור ללא הפסקה, החלטנו לעזוב כדי לנסוע הביתה במטרו האחרון ונושמים את אוויר הלילה.

Au Lapin Agile – מעשי מידע ושעות פתיחה

Au Lapin Agile אינה דורשת הסתייגות, אבל מומלץ מאוד שתבצע אחד. תשלום עבור הלילה נלקח עם יציאה.

מיקום ופרטים ליצירת קשר

כתובת:  22, Rue des Saules
מטרו:  למארק-קולנקור (קו 12)
פתוח:  יום שלישי עד ראשון בין השעות 9 pm כדי 1 לפנות בוקר. סגור בימי שני.
טל ‘:  33 (0) 1 46 06 85 87

כניסת שתייה ב Au Lapin Agile:

קברט כיום גובה דמי כניסה של 24 € לאדם, הכולל כוס יין דובדבן הבית. כוס שנייה של המומחיות, ויסקי או קוניאק עולה 7 €, בעוד כוס בורדו, בירה, מיץ תפוזים או Perrier עולה 6 €. שימו לב, המחירים עשויים להשתנות בכל עת.