Au Lapin Agile Cabaret Parīzē

Posted on

Au Lapin Agile Cabaret Parīzē

Izdzirdot par leģendāro Monmartras kabarē Au Lapin Agile (burtiski, Agile Rabbit) Parīzē, es nolēmu veikt manu draugu namā “dziesmas, humors, un dzeja”, viņa dzimšanas dienā, cenšas nodrošināt viņu ar autentisku franču pieredze. Pēc tam, kad apmeklē patīk no Pablo Pikaso, Moriss Utrilo un Tulūza-Lotreka (visi no kuriem ir gleznas karājas iekšpusē), tad kabarē ir kuļot izklaidējošus kopš mijas divdesmitajā gadsimtā, saglabājot mākslas mantojumu Montmartre labi un dzīvs.

Ierodoties “The Rabbit”

Pūlis jau bija izveidota pirms 9 vakarā. Cilvēki sēdēja ārpus iconically rozā divstāvu mājā soliņiem auduma no dabas, vai atspiedies pret ārpus žoga sajūsmā, ņemot fotogrāfijas. Dažas minūtes pēc 9 vakarā, durvis beidzot atklāja darbiniekiem, un pūlis sapresēta tiny, viegliīstenojamu priekšnamā no objekta.

Pirmie iespaidi

Ieejot, bija skaidrs, ka man bija veicis pareizo lēmumu, izdarot atrunu nedēļas before– kamēr mēs uzdeva mūsu mēteļu, tiem, kuriem nav savu vārdu sarakstā bija strauji lika gaidīt ārpusē un informēja, ka viņi let tikai jo, ja telpā atļauts to. Mēs ātri pavadībā līdz stāvas kāpnes lielā telpā otrajā stāvā, dekorēts ar cirsts koka galdiem un soliem, kā arī krāsošanas klātiem sienām. Pianists jau spēlē dzīvīgu melodija. Mēs spiestas uz soliņa pie klavierēm, un serveris pasniedza mums glāzes Māja īpašs, ķiršu vīns, komplektā ar četrām vīna izmērcēts ķiršiem.

Izņemot nelielu uzmanības uz klavierēm, tikai divas spuldzes karājās no griestiem, uz spilgti sarkanu vintage abažūri, savukārt logi ir aizkrāsoti spilgtās eļļu līdzināties vitrāžas. Sasprindzinājums Manas acis mazliet redzēt tik daudz mākslas kā es varētu, es biju pārvarēt skices, gleznas un eļļas darbi, kas apliecina Cabaret ilgo īpašumtiesībām.

Iespējams, vispārsteidzošākais fakts darbs bija eļļas glezna ataino iedzirknim un patrons sēž viens otram blakus pie bāra, aizraujošu savus dzērienus, un gazing longingly dažādos virzienos, lai, iespējams, dažādu iemeslu dēļ. Tas bija Pikaso “Pie Lapin Agile” no 1905. gada.

Ļaujiet Kabarē sākas

Istabā bija pilni ar 9:30, ar pūlis šķietams sastāv galvenokārt no Francijas patrons, ar tikai daži tūristi meklē uz in valdzinājumu. Pūlis (un nav reālas logiem), arī nozīmēja siltumu, tāpēc pārliecinieties, ka jūs valkā T-krekls par vienu no jūsu layers– tā mēdz saņemt tvaikojošs tur. Kā rāda sākās, es biju pārsteigts, lai redzētu, ka “viesi”, pie vidējā galda zināja visus vārdus uz dažādiem franču dziesmas, kicked off nakti. Pēc tam, kad tie paši viesi sāka darīt solo un darbojoties ārā daļām katru dziesmu, komplektā ar mirkļus suņu riešanu un sejas slapping, es sapratu, tas bija grupa, kas varētu būt interesants mums nakti.

Telpā uzreiz pieņēma ģimeniskā justies un devās atpakaļ uz laiku, kad ģimenes varētu sēdēt stundām ap klavierēm dziedot dziesmas kopā. No nostalģiskās dziesmās ataino Francijai ir vecs tributes Monmartru un romances, kas apliecina mīlestību uz vīnu, es ātri vēlējās man bija songbook pie mana galda pievienoties.

Es drīz saņēmu iespēja ielēkt, tomēr ar “Oui, oui, oui – ne, ne, ne” laikā, daļa no “Les Chevaliers de la Table Ronde”, un personisku mīļākie raktuvju kopš pirmsskolas ” Alouette. “

Apustuļu

Katrs no grupas dalībniekiem sēž pie galvenās tabulas tika atļauts ap divdesmit minūtēm solo izrādes. Tie sastāvēja no klasiskā franču dzejas ar mūziku, smieklīgs dziesmas kopā ar akustisko ģitāru, Šī platforma ļauj akta, ka es atrast visvairāk mesmerizing– sievieti, kas dziedāja un spēlēja akordeonu. Man tika transportēta atpakaļ laikā, jo viņa gan satraukti pūlis ar mūzikas zāle ditties un apklusināja tos ar kustīgu pārsūtīšanu “A Saint-Lazare,” ar balādi par sieviešu cietumā, kas reiz aizņem to tagad moderno dzelzceļa stacijas. Starp katrā solists, dzīvīgu, sirmais vadītājs, plaķēti ar visu melno ansamblis ar sarkanu šalli, darbojās kā Ringmaster, saglabājot dziedot dzīvs ar plaukstošajai balss.

Par Ēnas

Lai gan man parasti patika mans vakars Au Lapin Agile, tur bija daži mazāk pozitīvi punkti pieminēt. Pārliecinieties, ka jūs izmantojat vannas istabā, pirms jūs veikt savu vietu, jo sakarā ar pūļa un notiekošo izrādes mazā telpā, tas ir ļoti grūti ne tikai piecelties, bet arī doties agrāk tumšā samta aizkariem, kas ved lejup uz vannas istabu, no pirmais stāvs. Es devos īsu maiņas solistiem laikā un pēc pabeigšanas, bija teicis gaidīt no “mūziķa telpā” līdz brīdim, kad tur bija vēl viens pauzes, lai ļautu atpakaļ uz augšu. Tas bija labi ar mani, jo es varēju ņemt kādā gaisā no mazāk pārpildīts telpā, klausīties muzikanti apspriest pašreizējo politisko situāciju, un uzskatīt, ka vara katli un pannas karājas no sienām. Kad pienāca laiks, kad man bija atļauts atpakaļ augšā, man bija steidzās ar personālu ar spiežot roku un “Vite, Vite.” Tabulas, katra funkcija dzērienu ēdienkartes kur gan alkohols un ūdens var iegādāties. Tomēr nav serveri strādā telpu, un tā nebija, līdz tuvu pusnaktij, kad viesu kliedza dzērienu, ka pasūtījumi tika ātri pieņemts. Man bija pretējā pusē no istabas, lai es palika izdedzis. Pēc aptuveni trīs stundu nepārtraukts izklaides, mēs nolēmām atstāt, lai nozvejas pēdējo metro mājās un elpojam nakts gaisā.

Au Lapin Agile – Praktiskā informācija un darba laiki

Au Lapin Agile neprasa atrunas, bet tas ir ļoti ieteicams, ka jūs veicat vienu. Samaksa par nakti uzņēmies izeju.

Atrašanās vieta un kontaktinformācija

Adrese:  22, Rue des Saules
Metro:  Lamarks-Caulaincourt (līnija 12)
Atvērts:  no otrdienas līdz svētdienai no 9 vakarā līdz 1 naktī. Slēgts pirmdienās.
Tel:  +33 (0) 1 46 06 85 87

Entry un Dzeramais Au Lapin Agile:

Cabaret pašlaik iekasē ieejas maksa € 24 par personu, kas ietver glāzi ķiršu mājas vīnu. Otrs glāze specialitāte, viskiju vai konjaku maksā 7 €, bet glāze Bordo, alus, Orangeade vai Perrier maksā € 6. Lūdzu, ņemiet vērā, ka cenas var mainīties jebkurā brīdī.