Au Lapin Agile Kabaretas Paryžiuje

Posted on

Au Lapin Agile Kabaretas Paryžiuje

Išgirdę apie legendinės Monmartro kabareto Au Lapin Agile (pažodžiui, judrus triušis) Paryžiuje, aš nusprendžiau imtis savo vaikiną į “dainos, humoro ir poezijos” savo gimtadienį namuose, siekiant suteikti jam autentišką prancūzų patirtis. Kai lankydavosi Pablo Picasso, Maurice’o Utrillo ir Toulouse-Lautrec mėgsta (visi jie paveikslai kabo viduje), Cabaret buvo mušimas gyventi pramogų, nes XX amžiaus pradžioje, išlaikyti meninį paveldą Monmartro gerai ir gyvas.

Atvykimas į “Zuikio”

Minia jau suformuota prieš 9 val. Žmonės sėdėjo už iconically rožinė dviejų aukštų namas ant suolų austi iš gamtos, ar atsirėmęs lauko tvoros susijaudinęs fotografuoti. Po kelių minučių po 9 val, durys pagaliau buvo atidarytas darbuotojų, o minia suspaustas į mažą, mažai kabinti prieangyje kotedžo.

Pirmi įspūdžiai

Stodama, buvo aišku, kad aš padariau teisingą sprendimą darydama išlygą savaites before– o mes klausė mūsų sluoksniais, kurie neturi savo vardų sąraše buvo smarkiai pasakyta laukti išorės ir informavo, kad jie būtų leisti tik , jei erdvė leido jį. Mes greitai buvo palydėtas iki kietas laiptai į didelį kambarį antrame aukšte, puošia raižyti mediniai stalai ir suolai, ir dažymo dengtas sienas. Fortepijono grotuvas jau grojo gyva melodija. Mes suspaudus į suoliuko šalia pianino, ir serveris įteikė mums stiklines namo ypatinga, vyšnių vynas, visiškai su keturiomis vyno mirkyti vyšnių.

Be mažo dėmesio dėl fortepijonui, tik dvi lemputes pakabinti nuo lubų, padengtos ryškių raudonų senovinių Abażury, o langai buvo dažyti ryškiomis aliejų panašus vitražais. Tempia mano akys šiek tiek pamatyti kuo daugiau meno, kaip galėjau, buvau įveikti eskizai, tapyba, ir naftos darbų, patvirtinantį, kad Cabaret ilgą karjerą.

Turbūt ryškiausias darbas buvo tapyba, vaizduojanti Užtvara ir globėjas sėdi šalia vienas kito bare, Įspūdingos jų gėrimus, o žvelgdamas choro skirtingomis kryptimis už turbūt įvairių priežasčių. Tai buvo Picasso “Tuo Lapin Agile” nuo 1905 m.

Leiskite Cabaret pradėti

Kambarys buvo visiškai pilnas iki 9:30 pm, su minia tariamas susideda daugiausia iš Prancūzijos globėjų, su tik keletas turistų žiūrėjo į susižavėjimas. Minia (ir jokių realių langai), taip pat reiškė šilumos, todėl įsitikinkite, kad jums dėvėti marškinėlius kaip vieną iš savo layers– jis linkęs gauti Įsimintina ten. Kadangi Rodyti prasidėjo, buvau nustebęs, kad pamatytumėte, kad “svečiai” prie vidurinės stalo žinojo visus žodžius į Prancūzijos dainų įvairovė, kad prasidėjo naktį. Po tos pačios Svečiai pradėjo daryti solo ir vaidinimas dalys kiekvieną dainą, visiškai su momentus šunų lojimo ir veido slapping, supratau, kad tai buvo grupė, kuri būtų linksmas mus už naktį.

Kambarys iš karto įgavo šeimine jaustis ir išvyko atgal į laiko, kai šeimos būtų sėdėti valandų valandas aplink fortepijonas dainavimas dainų kartu. Nuo nostalgiškų dainų vaizduojanti metai Prancūziją duoklė Montmartre ir baladžių, patvirtinančių meilę vyno, aš greitai norėjo turėjau dainynėlis prie mano stalo prisijungti.

Aš tik turiu galimybę šokinėti, tačiau per “oui, oui, Oui – ne, ne, ne” porcija “Les Chevaliers de la Ronde stalo,” ir asmenine mėgstamiausia mano, nes ikimokyklinio, ” Alouette “.

Šie įstatymai

Kiekvienas iš grupės sėdintis prie pagrindinio stalo nariams buvo leista maždaug dvidešimt minučių solo pasirodymų. Tai sudarė klasikinės prancūzų poezijos rinkinys muzikos, humoro dainos lydi akustine gitara, and– akto, kad radau pats mesmerizing– moterį dainavo ir grojo akordeonu. Man buvo vežami atgal laiku, kaip ji tiek susijaudinęs minia su Music Hall ditties ir nutildyti juos su judančio perdavimų “A Saint-Lazare”, baladė apie moterų kalėjimą, kad vieną kartą užėmė dabar modernų geležinkelio stoties. Tarp kiekvieno solisto, gyva, balta trumpaplaukis vadybininkas, plakiruoti į visa juoda ansamblio su raudonu šaliku, veikė kaip Ringmaster, išlaikant dainuoti gyvas su klestinčio balsu.

Praradimas

Nors aš paprastai patiko mano vakaras Au Lapin Agile, ten buvo keletas mažiau teigiamų taškų paminėti. Įsitikinkite, kad naudojate vonios, prieš pradėdami vartoti savo vietą, nes dėl minios ir vykstančių spektaklių mažoje erdvėje, tai yra labai sunku ne tik keltis, bet taip pat į galvą pro tamsiai Aksominė uždanga pirmaujančių iki vonios ant Pirmas aukštas. Nuėjau per trumpą solistų kaitą ir nuo apdailos, buvo pasakyta laukti į “muzikanto kambaryje”, kol buvo dar vienas pauzė bus tegul atgal į viršų. Tai buvo gerai su manimi, nes aš galėjau imtis tam tikru oru iš mažiau perkrautas vietos, klausytis muzikai aptarti dabartinę politinę situaciją, ir laikyti vario puodus ir keptuves kabo nuo sienos. Kai atėjo laikas, kai man buvo leista grįžti į viršų, buvau nuskubėjo į darbuotojų su stumti rankomis ir “vite, vite”. Lentelėse kiekvieną funkciją gėrimas meniu, kur tiek alkoholio ir vandens galima įsigyti. Tačiau nėra serveriai darbo kambarį, ir tai buvo ne iki beveik vidurnakčio, kai svečias rėkė už gėrimą, kad pavedimai buvo greitai priimtas. Buvau priešingoje pusėje kambaryje, todėl aš liko perdžiūvusi. Po maždaug trijų valandų nonstop pramogų, mes nusprendėme palikti siekiant sugauti paskutinę metro namus ir kvėpuoti nakties orą.

Au Lapin Agile – Praktinė informacija ir darbo laikas

Au Lapin Agile nereikalauja išlygų, tačiau ji yra labai rekomenduojama, kad jūs padaryti vieną. Apmokėjimas už naktį paimtas ant išėjimo.

Vieta ir Kontaktinė informacija

Adresas:  22, Rue des Saules
metro:  Lamarck-Caulaincourt (12 linija)
Atidarykite:  antradienio iki sekmadienio nuo 9 val iki 1 val. Nedirba pirmadieniais.
Telefonas:  +33 (0) 1 46 06 85 87

Įrašas ir gerti Au Lapin Agile:

Cabaret metu ima startinį mokestį iš 24 € vienam asmeniui, kuris apima ir vyšnių namų vyno taure. Antrasis stiklo specialybės, viskio ar konjako kainuoja € 7, o Bordo stiklas, alus, orangeade ar “Perrier kainuoja 6 €. Atkreipkite dėmesį, kad kainos gali keistis bet kuriuo metu.