August v Londýne: Počasie, čo zbaliť, a Čo je k videniu

Posted on

 August v Londýne: Počasie, čo zbaliť, a Čo je k videniu
Aj keď počasie môže byť nepredvídateľné, že nedrží turistov alebo miestnych obyvateľov od teší na koniec leta v Londýne každý august. S niekoľkými jednoročných a prebiehajúcich udalostí odohrávajúcich sa po celý mesiac, je tu žiadny nedostatok vecí, ktoré sa v Anglicku na cestu v tomto roku.

Vrchol turistickej sezóny sa stane skôr v lete, ale mali by ste stále očakávajú veľké davy v blízkosti miest cestovateľ a na hudobné koncerty zdarma a filmových projekcií po celé mesiace. Avšak, nenechajte sa hordy držať čo najďalej, ktoré by vás mohli chýbať Notting Hill Carnival, najväčší pouličný festival v Európe.

Augusta Počasie v Londýne

Júl a august sú najteplejšie mesiace roka do Londýna, a to najmä s vysokou vlhkosťou očakávané pre mesto. V auguste bola priemerná vysoká je 95 percent vlhkosti a priemernej minimum je 62 percent.

 • Priemerná vysoká: 73 stupňov Fahrenheita (23 stupňov Celzia)
 • Priemerná nízka: 53 stupňov Fahrenheita (12 stupňov Celzia)

Aj keď nie tak slnečno ako júni, stále sa môžete očakávať, že v priemere šesť hodín slnečného svitu denne po väčšinu mesiaca. Ale tam môže byť ešte veľa daždivé a zatiahnutej dni, ktoré prinesú teploty dole.

čo zbaliť

Čo najlepšie pripraviť na nestále počasie Londýna v auguste balenie oblečenie, ktorý je ľahký, ale univerzálne. Zatiaľ čo niektoré dni môžu dosiahnuť až 91 stupňov Celzia, čo bude rovnať šortky, tričká a slnečných okuliarov, chladnejšie noci a vlhkých dňoch môže vyžadovať ľahkú bundu, pláštenku alebo dáždnik, aby vás v suchu a pohodlí. Tiež by ste mali nosiť close-počúval topánky, najmä ak máte v pláne urobiť veľa chôdzu po meste.

August Udalosti v Londýne

Z prehliadky Spojeného kráľovstva parlamentu do multi-dňový festival piva, kalendár udalostí pre august je plný fantastických osláv kultúre, histórii, politike a ľuďoch Londýna. Prebiehajúce akcie patrí Proms festival klasickej hudby, kriket testu zápasu , Opera Holland Park , na Royal Academy of Arts letné výstavy a možnosť vidieť Portrait Award BP v National Portrait Gallery.

 • Najpopulárnejší a dobre sa zúčastnili podujatia je Notting Hill Carnival , ktorý sa koná každý august v Bank Holiday víkend. Tento farebný oslava londýnskych karibských komunít siaha až do roku 1959 a ponúka živú hudbu, tanec, živé prehliadky, oceľové pásy, a klasické karibské pouličné jedlo, vrátane blbec kurča a vyprážané banány.
 • Letné otvorenie parlamentu : Počas parlamentného letných prázdnin, britskej obyvateľov a zahraničných návštevníkov si kúpiť vstupenky na turné historickej budovy parlamentu od augusta do septembra.
 • Letné Otvorenie Buckinghamského paláca : Peek vnútri rezidencie kráľovnej v Londýne a prehliadku reprezentačných miestností, kráľovnej Gallery a Royal Mews celý mesiac.
 • Great British Beer Festival : Táto oslava britského piva prebieha v Olympii každý august, a predstavuje viac ako 1000 real ales, mušty a hrušková, spolu s vínom a gin tyče, pouličné jedlo, zábavu a živou hudbou.
 • Carnaval del Pueblo : Tento živý ročník festivalu sa koná v Burgess Park v južnom Londýne a je v Európe najväčší vonkajší Latinskej Ameriky udalosť.
 • Camden Fringe Festival : začal v roku 2006 ako alternatíva k festivale v Edinburghu, táto každoročná udalosť umenia beží po dobu štyroch týždňov a prebieha v celej rade eklektický miestach v Camden, Londýn.
 • London Mela : Tento bezplatný dvojdňový pre rodiny s deťmi udalosť je oslavou ázijskej kultúry, kreativity, hudbu a jedlo v Southall parku.
 • Futbalová sezóna : Futbal (futbal) sezóna trvá od augusta do mája, takže si môžete chytiť jeden z prvých hier sezóny pre tímy ako Arsenal a Chelsea.
 • Týždeň Detský na West End divadiel : V priebehu mesiaca augusta, môžete vziať deti do 16 rokov zdarma (s platenou dospelé vstupné) do West Ende vidieť niektoré z londýnskych najlepších šou.
 • South West Four Weekender : Táto každoročná festival tanečnej hudby sa koná na Clapham Common na konci augusta (Bank Holiday víkend).
 • FrightFest : fantázie a hrôza filmový festival v Bank Holiday víkend bol predstaví najnovšie nezávislé a mainstreamovej horory od roku 2000.

Augusta Cestovné tipy

 • Júl a august sú najrušnejšie mesiace letnej turistickej sezóny, takže by ste mali rezervovať rokmi, večera výhrady, vstupenky na West Ende a ubytovanie v predstihu, aby sa zabránilo vyššie ceny a predané v divadlách.
 • Vo Veľkej Británii oslavuje štátny sviatok na posledný pondelok v auguste. Federálne budovy, banky a niektoré úrady a podniky budú uzavreté, ale turistické destinácie, potraviny a služby v oblasti pohostinstva, a väčšina obchodov bude aj naďalej otvorené.
 • Vzhľadom k tomu, Notting Hill Carnival, sviatok, a South West Four Weekender všetko stalo naraz, posledný víkend v auguste bude pravdepodobne najlepší čas na návštevu, ale aj najdrahšie.