Augusts Londonā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Posted on

 Augusts Londonā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt
Lai gan laika apstākļi var būt neparedzams, tas neattur tūristus vai vietējie no bauda vasaras beigām Londonā katrā augustā. Ar vairākiem gada un pašreizējie notikumi norisinās visu mēnesi, tur netrūkst lietas darīt par savu braucienu uz Angliju šogad.

Tūrisma sezonā notiek agrāk vasarā, bet jūs joprojām vajadzētu sagaidīt lielus cilvēku pūļus pie populāru ceļotāju galamērķi un pie bezmaksas mūzikas koncerti un filmu seansi visā mēnesī. Taču neļaujiet ordas glabāt jūs prom jūs varat palaist garām Notinghilas karnevāls, kas ir lielākais ielu festivāls Eiropā.

Augusts Laiks Londonā

Jūlijs un augusts ir karstākais mēnešus gadā uz Londonu, jo īpaši ar augstu mitruma gaidāms pilsētu. Augustā vidējais augsta ir 95 procenti mitruma un vidējā zemākā ir 62 procenti.

 • Vidēji augsts: 73 grādi pēc Fārenheita (23 grādi pēc Celsija)
 • Vidēji zems: 53 grādi pēc Fārenheita (12 grādi pēc Celsija)

Kaut arī ne tik saulains kā jūnijā, jūs joprojām varat sagaidīt vidēji sešas saulainu stundas dienā visā lielāko mēneša. Bet vēl var būt daudz lietus un mākoņainā laikā, kas dos temperatūru uz leju.

Ko Pack

Lai vislabāk sagatavotos gaistošo laika Londonas augustā, pack apģērbu, kas ir viegls, bet universāls. Kaut arī dažas dienas var sasniegt līdz pat 91 grādiem pēc Fārenheita, kas vienāds ar šorti, T-krekli, un saulesbriļļu, chillier naktis un slapjās dienas var pieprasīt gaismas jaka, lietusmētelis, vai lietussargu, lai saglabātu jums sauss un ērti. Jums vajadzētu arī nēsāt tuvu izturēšanās kurpes, it īpaši, ja jūs plānojat darīt daudz staigājot pa pilsētu.

Augusts notikumi Londonā

No ekskursijas Apvienotās Karalistes parlamenta uz alus festivāls vairāku dienu, pasākums kalendārs augustam ir pilns ar fantastisku svinību kultūras, vēstures, politikas un cilvēkiem Londonā. Pašreizējie notikumi ietver Proms klasiskās mūzikas festivāls, kriketa testa spēles , Opera Holland Park , ar Karaliskā akadēmija Vasaras izstāde un iespēja redzēt BP portrets balvas Nacionālajā portretu galerija.

 • Populārākais un plaši apmeklēts pasākums ir Notting Hill Carnival , kas notiek katru augustam Bankas brīvdienu nedēļas nogalē. Šī krāsains svinības Londonas Karību kopienas aizsākās 1959. gadā, un tajā dzīvo mūziku, dejas, dzīvas gājieni, tērauda joslām, un klasisks Karību ielas pārtiku, tai skaitā paraut vistas un ceptu miltu.
 • Summer atklāšana Parlamentam : par parlamenta vasaras brīvdienām, Latvijas iedzīvotājiem un ārvalstu viesiem laikā var iegādāties biļetes uz ceļojumu vēsturiskās mājas Parlamenta, no augusta līdz septembrim.
 • Summer atklāšana Bekingemas pils : Peek iekšā karalienes Londonas dzīvesvietu un izpētīt valsts telpas, Karalienes galerija, un Royal Mews visu mēnesi ilgi.
 • Lielbritānijas sterliņu Alus svētki : Šī svinības britu alus notiek Olympia katrs augustā, un demonstrē vairāk nekā 1000 reālas Ales, sidru un perries, kopā ar vīnu un džins bārs, ielu pārtiku, izklaides un dzīvā mūzika.
 • Carnaval del Pueblo : Šis rosīgais ikgadējais festivāls notiek Burgess Park dienvidu Londonā, un tas ir Eiropas lielākais brīvdabas Latīņamerikas notikums.
 • Camden Fringe Festival : Uzsākta 2006.gadā kā alternatīvu Edinburgas festivālā, šis ikgadējais mākslas notikums ilgst četras nedēļas, un notiek vairākās eklektisma vietās Camden, Londonā.
 • Londona Mela : Šis bezmaksas divu dienu ģimenei draudzīgu pasākums ir svētki Āzijas kultūra, radošums, mūziku un pārtiku Southall Park.
 • Futbola sezona : futbola (futbols) sezona ilgst no augusta līdz maijam, lai jūs varētu noķert vienu no pirmajiem spēles sezonā komandām, piemēram, Arsenal un Chelsea.
 • Bērnu Nedēļa Vestendas teātri : Augustā laikā varat veikt bērni līdz 16 gadu vecumam bez maksas (ar apmaksātu pieaugušo uzņemšanas), lai West End, lai redzētu dažus no Londonas top šovi.
 • South West Četri Weekender : Šis ikgadējais deju mūzikas festivāls notiek uz Clapham Common augusta beigās (Banka brīvdienu nedēļas nogali).
 • FrightFest : Fantāzija un šausmu filmu festivāls Bankas brīvdienu nedēļas nogalē ir demonstrētu jaunākās neatkarīgus un vispārizglītojošās biedējošu filmas kopš 2000. gada.

Augusts Travel Tips

 • Jūlijs un augusts ir aktīvākais mēneši vasaras tūrisma sezonai, tāpēc jums vajadzētu rezervēt savu lidojumu, vakariņas atrunas, West End biļetes, un naktsmītnes iepriekš, lai izvairītos no augstākas cenas un izpārdotas vietām.
 • UK svin brīvdiena pēdējā pirmdienā augustā. Federālās ēkas, bankas, un daži biroji un uzņēmumi būs slēgts, bet tūristu galamērķiem, pārtikas un viesmīlības pakalpojumus, un lielākā daļa veikalos joprojām būs atvērts.
 • Kopš Notting Hill Carnival, Bank Holiday, un South West Four Weekender viss notiks, tajā pašā laikā, pagājušajā nedēļas nogalē augustā, iespējams, ir labākais laiks, lai apmeklētu, bet arī visdārgākais.