Autumn Travel v Taliansku – Čo môžete očakávať pri návšteve Talianska na jeseň

Posted on

Autumn Travel v Taliansku - Čo môžete očakávať pri návšteve Talianska na jeseň
Jesene alebo na jeseň, je skvelý čas na cestovanie v Taliansku. Turistických davov sú preriedené, ceny a teploty klesajú, a jedlo je fantastické. Tu je pohľad na to, čo Taliansko ponúka na jeseň.

Prečo cesty na jeseň?

  • Nájsť nižšie ceny leteniek a ceny ubytovania
  • Baví spadajú potraviny, ako sú hľuzovky a hríbiky
  • Navštevovať pádu festivaly a kultúrne podujatia
  • Cestovať a chodiť bez letnom žiaru
  • Poznávať mestá a obce bez veľkých davov
  • Zažiť dramatickú krásu Taliansko v páde

Spadnúť počasie a podnebie

Skorý jeseň je stále príjemná v mnohých častiach Talianska, ale ako sezóna skončí, to rozhodne dostal za studena. Jeseň je miernejší pozdĺž pobrežia, ale chladnejšom vnútrozemí, najmä na horách. Októbra všeobecne prináša ostré a chladné ráno a večer, ale veľa slnečných dní. November je jedným z talianskych najdaždivejšie mesiace, ale tam sú zvyčajne ešte značný počet slnečných dní. Ku koncu novembra a do decembra, začne sneh padá v mnohých častiach Talianska. Venice často zažije nejaké záplavy z prílivu alebo prílivy na jeseň.

Nájsť historické počasie a informácie o klíme na veľkých talianskych miest na Taliansku Počasie pre cestovanie.

Festivaly a kultúra

Upozorní na jeseň sú All Saints Day, hudobné festivaly a potravín festivaly vrátane hľuzovky, gaštany, huby, hrozno (a vína), čokoláda, a dokonca Torroni. Opera a divadelné sezóna začína na mnohých miestach na jeseň taky. Talianske národné sviatky v priebehu jesene sú Všetkých svätých 1. novembra a sviatku Nepoškvrneného počatia 8. decembra v týchto dňoch, bude mnoho služieb bude uzavretý. Okolo 8. decembra, Taliansko začne zdobenie na Vianoce, a tam bude malé vianočné trhy a betlehemy zriadené v námestia alebo kostol.

Návšteve v Taliansku mesta v páde

Mestá sú často vypratať a reštaurácií a obchodov v okolí v priebehu mesiaca augusta, kedy väčšina Talianov vziať si dovolenku. Na jeseň, reštaurácií a obchodov v mestách sú otvorené. Aj keď existujú menej slnečného svetla hodín, predtým západy slnka znamenajú viac času, aby si mestá po zotmení. Mnoho miest zapáliť svoje historické pamiatky v noci, aby prechádzal mestom po zotmení môže byť krásne a romantické. Kým nájdete menšie davy a nižšie ceny hotelov väčšine miest, Florencia a Rím, sú veľmi populárne v septembri a októbri.

Existuje jeseň hudobné a divadelné festivaly v niektorých mestách vrátane Ríma a Florencie.

Nespadajú do turistických oblastí

Ak ste ďaleko od hlavných turistických oblastiach, nájdete múzeí a atrakcií majú kratšiu dobu než v lete. Niektoré veci môžu byť otvorené cez víkendy iba. Prímorských letovísk a kempingový plochy môžu začať vypnúť v neskorom jesene a je tu menej nočný život aj kultúrne podujatia, ako sú divadlá a opery, je spúšťanie a tam sú veľtrhy a festivaly, najmä potravín festivaly.

Talianskych potravín na jeseň

Jeseň je najlepší čas pre milovníkov gurmán potravín. Čo môže byť lepšie ako čerstvé hľuzovky? Navštívte hľuzovka veľtrhu ochutnať hľuzovka potraviny alebo len tešiť vôňu prenikajúce vzduch. Existuje množstvo čerstvých húb na jeseň, takže veľa reštaurácií je vystúpi v špeciálnych pokrmov. Víno a olivový úrody sú na jeseň.

Obaly na jeseň

Vzhľadom k tomu, pád počasie môže byť nepredvídateľné, je lepšie zabaliť oblečenie, ktoré možno nosiť vo vrstvách. Dokonca aj v novembri, môže byť ešte teplé dni pozdĺž pobrežia. Potom sa univerzálny, ale nie príliš ťažký sveter, je pláštenka, pevnú obuv, ktoré možno nosiť v daždi, a dobrý dáždnik. V neskorom jesene, možno budete chcieť ťažšie kabát, príliš.