Balenie Svetlo pre váš výlet do Francúzska

Posted on

Balenie Svetlo pre váš výlet do Francúzska

Balenie svetlo, a to najmä ak sa chystáte na návštevu viac ako jedno mesto alebo vlakom, je umenie. Ľahká taška môže znamenať rozdiel medzi príjemnú či nepríjemnú skúsenosť.

Pomocou týchto tipov a trikov pre balenie svetlo.

Aj keď všetky hlavné vlaková stanica v Paríži zostáva batožinové priestory, mnoho francúzskych staniciach nemajú skrinky na lyže, a rýchly výlet do prechádzajúceho dediny môže byť neznesiteľné ťahaním ťažké kufre po meste.

Avšak, nechcete sa dostať do Francúzska a uvedomiť si, že nemáte svoj liek bez lekárskeho predpisu, ďalšie kontaktné šošovky, základné oblečenie, spodné prádlo, atď.

Tam je umenie baliť ľahký a balenie dobre v rovnakom čase. Pomocou týchto tipov a trikov pre cestu ľahko ako je to možné, bez toho by chýbať dôležité body z domova.

Všeobecné rady pred cestou

 • Akonáhle viete, že sa chystáte na návštevu Francúzska, dať krabici alebo kôš na vhodnom mieste k poklesu potreby pre výlet do. Konzultovať tiež kontrolný zoznam balenie a udržať ju na vrchole. Môžete držať pridávanie položiek, kontrola je preč.
 • Kúpiť malý skladací tašku zložiť a napchať do hlavného vaku. Môžete si byť istí, budete kupovať niečo, čo vo Francúzsku, a to znamená, že máte jeden zvládnuteľné tašku, bez utrácať peniaze viac ako vo Francúzsku.
 • Premýšľajte dlho a tvrdo o tom, čo máte v pláne sa tam kúpiť . Ak existuje niečo, čo ste balenia, ale bude pravdepodobne kupovať, zatiaľ čo vo Francúzsku, nechajte ho kúpiť na vašu dovolenku.
 • Získať valcovacie kufor alebo batoh . Dokonca aj svetlo batoh môže dostať ťažké po chvíli niesol okolo. Nemyslite si, že sa kolesá ušetrí po celú dobu, aj keď. Ak je vak je príliš ťažké niesť, nebudete schopní sa dostať ju hore a dole vlakové nástupištia (často schody). Prídu chvíle, kedy budete musieť niesť tú tašku.
 • Uistite sa, že kufor malý dosť vykonávať v lietadle. Týmto spôsobom nebudete musieť obťažovať s čakanie na batožinu, alebo na možnosti stratených vriec.

Čo musíte vziať

Existujú určité veci, ktoré by boli katastrofálne, alebo iste veľmi nepraktické, nechať za sebou. Pri pokuse o balení svetlo, byť istí, že neopúšťajú povinný predmet za sebou. Uistite sa, že vám prinesie:

 • Všetky potrebné cestovné doklady , ako je cestovný pas alebo víza. Tiež nechať kópie týchto dokumentov s dôveryhodného priateľa alebo člena rodiny v prípade, že stratiť.
 • Kus papiera prospektu telefónnych čísel pre všetky kreditné karty a výpis pahýle číslami od cestovné šeky v prípade, že sa stratí.
 • Kópie všetkých potvrdení ubytovania . Ak ste nedostali potvrdenie e-mailom alebo faxom od hotela, trvajú na tom, keď ste stále doma.
 • Detailné mapy a smery od vlakovej stanice alebo letiska do hotela. Nepredpokladajte, taxikár bude vedieť.
 • Eur! Nikdy vstúpiť do krajiny bez toho, aby aspoň trochu miestnej mene. Samozrejme, nie zblázniť a získať stovky eur v miestnej banke, kde je tak, aby sa výmenný kurz. Ďalšie tipy, poraďte  Získanie hotovosti vo Francúzsku – Dos a nerobiť.
 • Lieky na predpis . Nielen, že by bolo ťažké sa dostať predpis naplnené na cestách, môže to byť nemožné, ak je rovnaký liek nie je k dispozícii vo Francúzsku. Tiež nezabudnite zálohovať kontaktné šošovky.
 • Peňaženka, kabelka , a ďalšie položky, ktoré by za normálnych okolností nesú za všetkých okolností. V šialenstvo poslednej chvíli balenie, tieto náležitosti môže dostať zabudol.
 • Leteniek a leteniek alebo informácie o telefóne.
 • Elektrická koeficienty pre prepočet mien a rozety adaptéry (áno, to sú dve rôzne veci, a obaja sú nevyhnutné). Ak máte v pláne priviesť notebook, ktorý by som nedoporučoval, ak sú balenia svetlo, budete potrebovať telefónny adaptér. Majte však na pamäti, že väčšina hotelov má voľný prístup k internetu a mnoho miest majú kybernetickej kaviarne vo Francúzsku.

Oblečenie bude tvoriť leví podiel svojho obalu, tak to vyžaduje najväčšiu pozornosť. Existuje niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby sa odľahčiť záťaž:

 • Vyhľadávať tenké syntetické tkaniny . Sú nielen zaberajú menej miesta, ale rýchlo vyschnúť, ak potrebujete ručne umyte je v hotelovej izbe. Nie je potreba míňať veľa hotovosti na “cestovnej” oblečenie. Pozrite sa na polyesteru alebo umelého zmesí, ktoré sú bez vrások. Doma, venovať pozornosť tomu, ktoré oblečenie vyjsť z odstreďovania takmer suché. Priniesť nejaké cestovné veľkosti Woolite s vami, alebo v krajnom prípade využívať hotelovú šampón.
 • Investovať do oblečenia kompresných vakov , ktoré prebiehajú po dobu asi 20 až 25 $ na cestovné obchodov a outdoorových obchodoch. Nebudú aby vaše oblečenie ľahšie, ale oni robia, aby boli oveľa, oveľa menšie. Len byť istí, nemusíte baliť tak pevne narazíte tašku cez obmedzenie leteckých hmotnosti.
 • Určiť, čo naozaj potrebujete, aby . Navrhoval by som odkladať všetko oblečenie si myslíte, že budete musieť zabaliť. Potom žijú len na tie šaty na počte dní budete mať vo Francúzsku. Nerobia žiadne bielizeň, ale ak chcete niečo dosť re-opotrebenie; ručne vyprať. Pravdepodobne budete prekvapení, koľko položiek sa nikdy na sebe počas tohto obdobia. Ax tieto kúsky z vášho zoznamu.
 • Viem, že to môže znieť desivé pre niektoré z vás, ale investovať do jedného páru topánok nosiť a nič viac. Ak pôjdete do obchodu s obuvou pohodlie, budete pravdepodobne nájsť pár, ktorý bude pohodlné pre zaťaženie chôdzou, ale vyzerať dosť pekné oblečenie pre oblečená-up stolovanie. Strávite viac, ale to bude stáť za to. A nebudete mať objemné topánky baliť.
 • Zbaliť oblečenie po celú dobu v podobnom farebnom schéme , takže môžete kombinovať. Prečo majú plné tri košele, sukne, bundy kombá, keď môžete mať niekoľko košele, sukne, jeden jedných nohaviciach a jeden sveter, napríklad.
 • Eliminovať takmer všetky objemné, ťažké predmety. Nebaľte viac ako jeden pár džínsy alebo ťažký sveter. Po prvé, budete pravdepodobne znovu nosiť niektoré z ťažších predmetov. Po druhé, budete zaberajú priestor a váhu niekoľkých ľahších predmetov.
 • Nájsť nejaké staré oblečenie alebo lacnú bielizeň, že vám nebude vadiť, zanechal po sebe, ako ste ho nosiť. Že bude jasné, nejaký priestor za pochodu.

My všetci potrebujeme niektoré veľmi základné toaletné potreby, keď sme cestovať. Kto môže žiť bez zubnú kefku alebo mydlom, po tom všetkom? Ale tam sú niektoré triky na odstránenie zbytočných položiek alebo ich udržiavanie malé a ľahké.

 • Mnohé z týchto základných položiek , ako sú šampóny, mydlá a kondicionér, bude pravdepodobne poskytne Vášho hotela. Vždy si myslím, že je potrebné zabaliť toto, a skončiť s kufrom naložené s malými fľašami ubytovanie. Dokonca aj keď nebudete zostať niekde s veľkými toaletné potreby, čo by mohlo byť oveľa zábavnejšie než mať zámienku ku kúpe francúzskej vyfrézovanou mydlo Marseille napríklad?
 • Ušetriť nadmerné náklady na nákup veľkosti vzorky. Získať niekoľko malých fľaštičiek a naplniť je obľúbené a pridať štítok. Alebo ísť okolo zadarmo lokalít nájsť firmy, ktoré dávajú preč vzorky. Niektorí prichádzajú v paketoch namiesto malých fľaštičkách, ktoré balia ešte lepší.
 • Získať malý cestovný toaletný tašku , aby to všetko zorganizoval. Ak sa dostanete malý jeden, bude to tiež pomôže udržať toaletný pod kontrolou.
 • Nebaľte fénu na vlasy , ak môžete vyhnúť. Takmer každý hotel vo Francúzsku má sušič vlasov.