Bali En Popüler Alışveriş Outlet

Posted on

Bali En Popüler Alışveriş Outlet

Bali’nin indirim çıkışları ve özel mağazalar aracılığıyla Looking ada yaşamaya garip bir yol olabilir, ancak adanın kültür ve doğal hediyeler farklı bir ifadesi olarak Bali’nin alışveriş çıkışında bakabilirsiniz.

Şimdi, sadece rahipler ve Bali soyluların hitap adaya kolay kazanmak turistler için zevkle hazırlanmış öğeleri bir zenginlik üretmek için kullanılan zanaatkâr, Nesiller: hem uluslararası turist bir Endonezya çapında güzergah sarma ve Endonezyalılar arayan geleneksel “oleh-oleh” veya hediyelik ürün sevdiklerinize eve götürmek için.

Burada listelenen yerlerde satışa öğeleri oldukça iyi yapılmış olabilir – Bali zanaatkarlar uluslararası pazara nasıl cevap biliyorum. Başkaları malların belirli türde uzmanlaşmak ise bu mağazaların bazıları, mutfak lavabo ama her şeyi sunuyoruz. Eğer sorarsanız birçoğu da uluslararası nakliye hizmeti. Aşağıda listelenen yerlere bakın ve kredi kartı ısınmak – mutlu avcılık!

Jalan Raya Kuta üzerinde Joger çıkış mal üzerinde ve mağaza genelinde zeki kelime oyunlarını için Bali Endonezya turistler arasında ünlüdür. Eğer Bahasa Endonezya inceliklerini anlamak yoksa Tabii ki, bu tüm başınızın üzerinden uçar, ama Joger bile olmayan Endonezyalılar için eğlenceli şeyler bol vardır: diğerleri arasında, saat yönünün hareket elleriyle göğüslerini ve saatler şeklinde bardak.

Mağaza da Bali el sanatları ve diğer hediyelik eşya iyi bir sayı stokları, ama tişörtler mağazanın büyük beraberlik vardır.

Adres: Jalan Raya Kuta, Denpasar, Bali ( Google Maps üzerinde konumu )

Bu Bali seramik atölyesi çömlek fanatikleri ile büyük – modern, zevkli tasarımları olduğunca uzakta Sydney ve New York gibi beş yıldızlı restoran ve adada otel ve şereflendiren. Eğer yemek masasında kendi plakalardan birini istiyorsanız, Jimbaran onların showroom ziyaret – Jenggala çıkışını gösteren ve tüm mallar için bir fikir edinmesini sağlayan ısı kontrollü art-deco alan.

Jenggala sen de başka yollarla kendi eserine deneyimi sağlar: Eğer “kendi “Boya-a-Pot” için çocuklarınızı kayıt ve hatta işyerlerinde onların becerikli esnaf görmek için görüntüleme alanının gözetleme, veya Make-a-Pot “sınıfları: kendi belirsiz çömlek atmak veya kendi bir Jenggala Ceramic’in üzerine tasarım boyayabilirsiniz iki ve dört saatlik oturumlar.

Adres:  Jalan Uluwatu II Jimbaran, Kuta Bali (Jalan Sunset 1 nolu at Fabrika satış mağazası, Kuta, Bali) ( Google Maps üzerinde konumu )

kuzey Güney Bali Kuta Bu dört katlı depo çıkışı Bali hediyelik eşya veya ev kullanımı için öğeleri toplu satın almalar için mükemmel Bali el sanatları, bir gelgit dalgası şahinler. Yastık, masa örtüleri, oyuncaklar, oymalar, uzay boyunca düzenlenmiş tüm oldukça karman çorman kapsar. dükkan iç dağınık bir görünüm gerçekten istediğiniz şeyler bulmak için cüruf yoluyla almak için daha büyük çaba gerek kalmayacak.

Fiyatlar sabittir, ancak çok düşük – Matahari veya Centro gibi Bali mağazalarda benzer öğeler karşılaştırıldığında kapalı yaklaşık% 40 ödersiniz. kredi kartı alımları için bedelin yaklaşık yüzde 3 tack yaygın bir uygulama, ama uyarılmalıdır – Kredi kartları kabul edilir.

Adres: Jalan Raya Kerobokan No 100, Kuta, Bali ( Google Maps üzerinde konumu )

Krisna giysi konusunda uzmanlaşmış (o Endonezya boyunca uzanan şube ağına sahiptir) ama onun Bali çıkışları düşük, sabit fiyatlarla satılan Bali el yapımı öğeleri geniş bir seçim ile, çok hediyelik eşya içine dallı var.

kavernöz iç klimalı ve aynı zamanda alışveriş çılgınlığı aşırı uzun sürüyor durumunda, food court ile geliyor. Apart Denpasar Jalan Nusa Indah boyunca ana daldan, Krisna ağ Bali diğer üç mağazalara uzanır.

Adres: Jl. Sunset Yolu No 88, Abianbase Mengwi, Kabupaten Badung, Bali ( Google Maps üzerinde konumu )

Erlangga

hatıra mağazaların Bu zincir Güney Bali Denpasar ve Tuban boyunca çalışır. İki Denpasar dalları sabit (ama düşük) fiyatlarda büyükçe ve teklif sarongs, batik, sanat, çanta, cüzdan, bilezikler ve oyuncaklar bulunmaktadır.

Adres: Jalan Nusa Kambangan No.28 B, Denpasar, Bali (Erlangga 1, Google Maps üzerinde konumu ); Jalan Nusa Kambangan No.162, Denpasar (Erlangga 2, Google Maps üzerinde konumu ).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *