Bali fiyatları nasıl

Posted on

 Bali fiyatları nasıl
Bali ucuz uçuşlar bulmak için bilerek sadece zamanlama meselesi ve kalkış şehirlerin sizin seçimdir.

istisnalar sadece birkaç ile Bali için uluslararası uçuşlar çoğunluğu Avustralya ve Asya’da diğer noktalardan gelir. ABD’den uçuşlar genellikle pahalıdır, bu yüzden Güneydoğu Asya’da başka noktadan atlamalı idealdir.

Kuşkusuz, işlek turist Endonezya hedef ve Asya’da üst yerlerinden biri, Bali adası hepsi var. Neyse ki, turizm patlaması ucuz uçuşlar da kolay bulmasını sağlar.

Bali Uçak Seçimi

Endonezya diğer bölgelerine tüm uluslararası uçuşlar ve birçok transferlerini kolları: Bali tek havalimanı, Ngurah Rai Uluslararası Havaalanı (DPS havaalanı kodu) o kadar küçüktür. Bali’nin havaalanı aslında Endonezya üçüncü işlek havaalanı. Bir yeni terminal yükün bir kısmını kapatmak için 2014 yılında eklendi, ancak havaalanı yeni bir uluslararası havaalanının 2017 İnşaat adanın kuzey kısmı için planlanan tarafından maksimum kapasitesine isabet bekleniyordu. Lombok komşu ada üzerinde yeni bir uluslararası havalimanı da Bali trafikte artış işlemek yardımcı olur.

Bali havaalanı elverişli sadece 1,5 Kuta mil ve Güney Bali popüler plajları bulunur. havaalanı genellikle Denpasar Uluslararası Havaalanı olarak adlandırılmasına rağmen, aslında uzakta Denpasar Bali’nin başkenti 30 dakika civarında yer almaktadır.

Not: Bali havaalanı zamanki gibi yoğun olmasına rağmen, hala Nyepi, zorunlu kez bir yıllık sırasında kapanır Sessizlik Balinese Günü .

Bali ucuz Bileti Bulmak

Bali ucuz uçuş çoğunluğu Avustralya ve Asya’nın diğer bölgelerinden gelen. ABD’den uçuşlar nispeten pahalıdır, bu yüzden farklı bir havayolu ile Bali için ileriye, sonra böyle Singapur veya Bangkok gibi popüler hub yolculuğunuza bölme devam düşünün.

Bangkok ve Singapur Bali uçak bileti genellikle ucuz vardır. Hava Asya ve diğer bütçe havayolları yeni düşük maliyetli taşıyıcı terminali KLIA2 aracılığıyla Kuala Lumpur, Malezya dan son derece ucuz uçuşlar sunuyoruz.

Bali’nin yoğun sezon özellikle haziran ve ağustos ayları arasında, yaz aylarında. Yoğun sezon boyunca uçuşlar için daha fazla ödeme bekliyorlar.

Avustralya’dan Bali uçak bileti

Bali, çünkü yakın ve mükemmel sörf, haziran, temmuz, ağustos sırasında kış kaçmak isteyen Avustralyalılar için popüler bir hedef olduğunu. Bali en ucuz uçuşlar genellikle Sydney, Melbourne, Perth kaynaklanan, ancak fırsatlar diğer şehirlerden açılır yoktur.

Bali gelen

2015 yılında Endonezya rahat vize uygulamasının; Şimdi birçok ülkeden vatandaşlar vardıklarında vize parası ödemeye gerek kalmadan (Bali bunlardan biridir) bazı havaalanlarında yoluyla girebilir. vize muafiyet için azami kalış 30 gündür ve uzatılamaz.

Daha uzun kalmak gerekir veya vize muafiyet yoksa havaalanında indikten sonra, sen Endonezya 30 gün boyunca iyi vardıklarında vize alabilirsiniz. Eğer pasaport ve kalan altı aylık geçerlilik minimum kalan en az iki boş sayfa gerekir. ABD doları cinsinde vize ücreti ödemek durumunda Endonezya rupiahı kabul edilmiş olmasına rağmen Yetkililer, tercih ederim. Eğer yerel para alabilmeleri uluslararası ağa ATM’ler gelenler bölgede mevcuttur.

Asya’da birçok popüler havaalanlarında olduğu gibi, havaalanı çıkış yaptıktan sonra hamal, Sundu, ve sürücüler teklifleri nedeniyle sular altında bekliyoruz. Bunları ödemeye hazır olmadıkça herkes çanta almak için izin vermeyin.

Havaalanı Leaving

sürücülerin ekstra güçlük önlemek için, bir sürücü size atanacak resmi bir taksi (havaalanını çıkmak olarak sağa yürüme mesafesinde) için sabit oranlı kupon satın.

Hırslı sırt çantalı ve ultralight gezginler aslında Kuta konaklama havaalanından yürüyebilir. Alternatif olarak, bayrak aşağı taksi veya bemo sadece havalimanı alanının dışında beş dakika yürüyebilir – Endonezya’nın kamu minivan. Emin sürücü kullandığı metre olun veya içeri almak önce ücreti anlaşması.

Bali Kalkış Vergi

Bali havaalanı maalesef yolsuzluk ve ayrılıyor seyahat amaçlı küçük dolandırıcılığı uzun bir üne sahiptir. kalkış vergisi – Çıkarken belirlenen bir büfede ödenecek – (yaklaşık US $ 15) 150.000 rupiah olduğunu. Endonezya’da başka yerde uçan Eğer iç hatlar gidiş vergi sadece ABD $ civarında 4 ödemek bekliyoruz. Bu vergi yüzden çıkarken ödemek için bazı yerel para kazanmak bilet fiyatına dahil değildir!

Eğer antikalarla ayrılıyor sürece, hediyelik eşya veya satın diğer hediyeler üzerinde bir görev ödemek zorunda iddia herkesi sorguluyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *