Bali’nin su sporları Hotspot Tanjungbenoa Rehberi

Posted on

Bali'nin su sporları Hotspot Tanjungbenoa Rehberi
Bali’nin Tanjungbenoa plaj Güney Bali doğu kıyıları, hemen kuzeyinde tatil havalı Nusa Dua enklavını kaplıyor. Sörf dostu Bali sahil diğer birçok menziller aksine, Tanjungbenoa Büyük Kahunas getirmek dalga mekaniğini yoksundur.

Ve belki de bu Tanjung Benoa’daki yararına hepsi: dalgalar sörfçü çok zayıf, ancak deniz suyu üzerinde eğlence için yapabileceğiniz her şey (veya altında) için doğru iken. Charlie için, sörf olamaz Albay Kilgore misquote ama kesinlikle su üzerinde neredeyse başka her şeyi yapabilirsiniz.

Tanjungbenoa üzerinde Bulunduğunuz konum

Tanjungbenoa hiçbir yerde yakın Nusa Dua olarak antiseptik olarak, ama o kadar kabadayı hiçbir yerde yakın ne de olduğu gibi Downmarket Kuta olarak ya. Alan vibe daha olgun ve aile dostu olduğunu – sörfçü kayaklar, jetski’ler, parasailers ve muz tekneler için berrak sularına bırakarak Tanjung Benoa’daki oturaklı dalgaların sakınmak eğilimindedir.

Jl havaalanından geliyorlar, Tanjungbenoa plaj astar tatil ve oteller hizmet ana yol, güney kuzey dikey çalışır.

Yol klas arasında değişen caddenin batı tarafında ve yolun doğu tarafında plaj fronting tatil bir dizi restoran, kaplıcalar, sarraf ve giyim mağazaları bol seçimi ile kaplı Conrad Bali gibi daha uygun fiyatlı seçenekler Çekirdek Otel Benoa .

Jalan Pratama kuzey ucu halk tarafından doldurulan Backstreets içine Tanjung Benoa’daki turist streç geçiş, bir balıkçı köyü yol açar. batı Jalan Pratama sokaklarında kuzey ucunda bir tapınak ve yarımadanın batı kıyısı aşağı kalabalık bir bağlantı noktasına sahip, gelişen bir Balinese topluluk oluşturuyor.

Tanjungbenoa üzerinde su sporları

Yerel su sporları faaliyetlerinin istediğini al Tanjungbenoa boyunca kalmak zorunda değilsiniz. (Ama bu tabi olur.)

Su sporları sağlayıcıları uygun seçenekler geniş bir yelpazede sağlamak için pek çok seçenek (ve rekabetin bol) sunuyoruz. En sağlayıcılar paket hizmetlerinin içine Aşağıdakilerden herhangi – Muzun, su kayağı, parasailing, wakeboard, ve dalış. İstediğiniz fiyat almak için farklı sağlayıcıları karşılaştırabilirsiniz.

(genellikle kendi su sporları sağlayıcıları var) Tanjungbenoa üzerinde denize sıfır tesisin kalan değilseniz, kendiniz için suları test etmek için bu su sporları sağlayıcılarından biri kiralayabilirsiniz:

eğilim burkulmayı Tanjungbenoa bazı su sporları sağlayıcılar, aşağıda sağlayıcılarının çift olarak, bir etkinlik uzmanlaşmak:

Bali Seawalker Grand Mirage otelden dışarı çalışır ve tekliflerde seawalking hizmetler – patronları bir nefes hortum donanımlı kask ve ağırlıkları ile donatılmıştır, daha sonra yaklaşık 10 feet derinlikte denize düştü. Kurulum patronları sualtı manzaraları etrafında ve hayret yürümek için izin verir. Jl 74, Tanjungbenoa; telefon: +62 81 338 016780, seawalkerdiving.com

Flyboard Bali böylece flyboards adı uzmandır. Flyboards havaya takanlar bazı sekiz ila on ayak itmek su ile çalışan jetpack vardır – vasıflı flyboarders muhteşem atlar, takla, hatta dalış yapmak ve yunuslar gibi su ihlal edebilir! Jl Segara Windu No.112, Tanjungbenoa; telefon: +62 272 335 2030, flyboard-bali.com

Tanjungbenoa üzerinde Kültür ve Doğa Turistik

plaj ötesinde, Tanjungbenoa özellikle de turistik tanınan, ancak görülmeye değer yarımada üzerinde yerel renk adil biraz orada değil. yarımadanın kuzey sonunda, birbirinden yürüme mesafesinde bulunan iki tapınak bulabilirsiniz:

  • Pura Taman Beji deniz, yerel bir kraliyet ailesinin maddi olarak kullanılan geleneksel Bali tapınağın görüş alanı içinde olduğunu. Tapınağın bitirir tezat ilginç bir çalışma şunlardır: üç tapınak kapıları girift oyma beyaz kumtaşı ayarlanan altın boyalı kapılar mevcuttur. Sen düzgün giyimli değilseniz girmesine izin verilmeyecek, ancak heykel dışında görülmeye değerdir. ( Google Maps )
  • Klenteng Caow Müh Bio Tanjung Benoa’daki eski Çinli tapınaktır. Kırmızı renk düzeni sıkıcı sokakta karşı o güzel belirler; içeride, bir ejderha tekne heykel geleneksel pagoda altında duruyor. Tapınak Çin Yeni Yılı ve Waisak tatillerinde en ilginç yer almaktadır. ( Google Maps )
  • Pura Taman Beji ve Klenteng Caow Müh Biyo Hem bu kadar çok ziyaretçi de aynı geziye bkz birbirlerinden kısa mesafede bulunmaktadır.
  • Bumbu Bali’nin pişirme sınıfı daha almak için harika bir yerdir Bali gıda ile uygulamalı deneyim . Balili şefler tarafından destekli Expat şef Heinz von Holzen, bir yerel pazar gezisi ile başlayan ve konukların kendi titizlikle hazırlanmış el işi tatma ile biten yerel mutfağın bir kasırga Tur misafir alır. ( Google Maps )
  • Bir Bali Kaplumbağa Konservatuarı tur yarımadanın batı kıyılarındaki bir kaplumbağa kutsal ziyaretçi alır. Kaplumbağa kutsal deniz altında mercan manzaralı bir cam alt tekne ile ulaşılabilir. Kutsal kendisi yumurtalara büyük tutma tanklarda tam olgun kaplumbağaları dışında, tehlike altındaki deniz kaplumbağalarının bir dizi barındıran. ( Google Maps )

Tanjungbenoa içinde Out Yemek

Jl her boyut ve bütçelerin restoranlar ile çevrilidir. Daha büyük oteller yabancı dikkati çekecek kadar belirgin bunlardan bazıları kendi yemek işyerlerinin var.

İnce Bali yemek deneyimi için, gidin Bumbu Bali (Jalan Pratama, Google Maps ; Telefon: 62 361 774 502; balifoods.com ). Bumbu Bali onun en iyi beş Endonezya restoranlarından biri olarak Miele Guide tarafından tanındı. Bumbu Bali’nin Rijstaffel yanlış gidemez.

Daha çağdaş bir bar ve parti deneyimi için gidin Sakala (Jalan Pratama 88, Tanjungbenoa – Google Maps ; telefonu: 62 361 774 499; sakalabeachclub.com ) , içecek ve deniz ürünleri Tanjungbenoa üzerinde hoş modern bir yer.

Modern Asya mutfağı için denemek Tao Bali : (62 361 772902, telefon Jalan Pertama 96 Tanjung Benoa taobali.com , vurgulanan romantik havada ortamda, Vietnam Çin ve Tayland yemeklerinin bir seçki sunan bir sahil restoranı) , merkezinde kıvrımlı havuzu.

Tanjungbenoa üzerinde Hotels & Resorts

Tanjung Benoa’daki oteller ve tatil köyleri plaj yükselen güneş yakalar yarımada, doğu tarafında ağırlıklı olarak konumlandırılmıştır. Tanjungbenoa sahilde uysal akımlar kıyı şeridi boyunca yukarı filizlenme işyerlerinin ayarı mükemmel tesisi oluşturmak; Birçoğu dalgalar için su sporları ve diğer aktiviteler son derece uygundur sunuyoruz.

: Burada küçük bir seçim yapalım – Tanjungbenoa hemen her ihtiyaca yönelik bir çare var

Aile dostu çare: check Büyük Mirage Resort , çocuk kulübü, Büyük bir havuz ve her iki motorlu ve motorsuz su sporları erişimi olan yayılan dört katlı, 310 odalı denize sıfır tesisin. Onların her şey dahil kalır olağan fiyata göre yaklaşık% 80 daha fazla, tesisin olanaklara neredeyse sınırsız erişim sağlar.

Lüks konaklama: check Conrad Bali , okyanusun panoramik manzarasını sunan 353 odalarıyla lüks sahil tesisi. Tropik bahçeler ve lagünün 6.8 dönüm içinde bulunan Conrad basamaklı şelaleler ve bir okyanus iskelesi yola bir sahil düğün şapel bulunmaktadır.

Bütçe seçeneği: Çekirdek Otel Benoa bazı küçük havuza bakan 24 oda bulunmaktadır. Tanjungbenoa plaja üç dakikalık yürüme mesafesindedir. Ücretsiz Wi-Fi tesis genelinde mevcuttur.

Tanjung Benoa’daki kıyı şeridi tsunami karşı savunmasız olabilir – bir endişe olduğunu eğer, Bali tsunami hazır oteller ile ilgili makalemizi okuyun.

Tanjungbenoa Alışveriş

Tanjungbenoa, alışveriş sahne için özellikle ünlü değil – sokak sanatı pazarları ve giyim mağazaları adil sayıda sahipken, Jalan Legian’ın alışveriş çok daha çeşitli ve değer sunar. Caddenin batı tarafında yürürken denemek ve sanat, takı onların seçimi keşfetmek ve giysi (hakiki ve sahte ikisi) etmeyin.

Tanjungbenoa en yakın alışveriş merkezi Güney Bali alışveriş merkezleri bizim listesinin bir parçası Nusa Dua, Bali Koleksiyonu olduğunu. Ücretsiz servis otobüsü Bali Collection Tanjungbenoa ve Nusa Dua otelleri bağlar.

alışveriş olanağı ile kapatmak için, Güney Bali’de alışveriş ilgili makalemize göz atın; veya Bali, alışveriş sahnenin bizim özetini okuyun.

Tanjungbenoa, Bali ulaşım

Tanjungbenoa Bali’nin havaalanı, uzak asgari trafikte ancak bir saat kadar uzakta yoğun trafik koşullarında yaklaşık yirmi dakikalık mesafede yakındır. Kuta Jalan Legian hakkında 30-45 dakika uzaklıktadır Jalan Pratama değil.

otelinizin havaalanı transferi sağlar olmadığını kontrol edin. Değilse, taksiler güney Bali bu bölümünde gelmek son derece kolaydır.