Baltoji šventykla Chiang Rai, Tailandas

Posted on

Baltoji šventykla Chiang Rai, Tailandas
Oficialiai žinomas kaip Vat Rong Khun Baltoji šventykla Chiang Rai buvo vilioja turistus į šiaurę nuo Chiang Mai nuo 1997 metų, viena-of-a-kind pavyzdys Epas kūrinys buvo sukurtas ekscentriško vietos menininko, Ajarn Chalermchai Kositpipat. Jis suprojektuotas ir pastatytas į Baltuosius šventykla su jo nuosavų lėšų.

Nors grynas balta šventykla stipriai vaizduoja temas ir simboliką nuo Theravada budizmo, menininkas nesiima pats per daug rimtai. P Kositpipat gydo lankytojų artwork prikimštas nuorodomis į komiksų knygų herojai, mokslinės fantastikos filmų ir kitų šiuolaikinių temų.

Taip, Vat Rong Khun yra labai daug turistų atrakcija. Negalima lyginti ją rasti kitose Tailandas senovės šventyklos. Vietoj to, manau, kad Baltosios šventyklos kaip apsvaiginimo Pavyzdžiui meno ir architektūros pastatytos vietos menininko pritraukti daugiau lankytojų į savo gimtąjį miestą.

Apie Baltoji šventykla (Wat Rong Khun)

Spalva balta buvo pasirinktas Wat Rong Khun nes menininkas jautė, kad auksas – pasirinktas kitas šventyklos Tailande įprasta spalva – “tiko žmonėms, kurie geismas nedorus darbus.” Tualetas pastatas iš tiesų yra aukso spalvos.

Iš Atgimimo ciklo tiltas veda į Dangaus vartai; du aršūs globėjai apsaugoti kelią. Ištiestą rankas iš pasmerktųjų sielų pasiekė viršų atstovauti žemiškų troškimų, tokių kaip godumas, geismas, alkoholio, rūkymo ir kitų pagundų ežero. Pažiūrėkite atidžiai į smulkias detales, pavyzdžiui, ką rankos gali būti ūkyje. Žmonės turi per tiltą, aplenkiant pagundai, įvesti dangų.

Baltoji šventykla buvo pakenkė 2014 Kositpipat žemės drebėjimo iš tikrųjų teigė, kad jis ketina nugriauti visą struktūrą – jo gyvenimo darbas – dėl saugos priežasčių. Po atidžiau, šventykla buvo saugus vėl laikoma lankytojams. Restauravimas ir toliau ilgus metus, o garsiausių Čiangrajus anketa traukos populiarumas išaugo.

Pagrindinis pastatas, žinomas kaip ubosot , nėra pakankamai didelis, kad tilptų minios, kad ateis jį pamatyti. Bet tai nėra įprasta šventykla ubosot: freskomis viduje pavaizduoti simboliai, nuo Harry Potter and hello Kitty Michael Jackson ir Neo iš Matricos filmus!

Jau kelis dešimtmečius, Kositpipat teigė jis nenorėjo pinigų būti projekto veiksnys. Anti-godumas pranešimas gali būti vertinamas darbų aplink motyvais. Jis net nustatyti apribojimus dėl pinigų, kad organizacijos galėtų dovanoti sumą! Stojamąjį 50 batas (mažiau nei 2 JAV dolerių) už užsienio turistų pagaliau buvo pridėta 2016 m padengti priežiūros išlaidas.

Nuorodos į Baltosios šventykla Chiang Rai

Pirma, gauti sau iš Chiang Mai į Chiang Rai.

Baltoji šventykla yra šiek tiek daugiau nei šešių mylių (apie 13 kilometrų) į pietus nuo miestelio į Highway 1 Highway 1208 sankirtoje.

Pats tingiausias galimybė gauti į Baltuosius šventykla yra prisijungti prie ekskursija (galima iš daugelio svečių namuose ir viešbučiuose), kuri apima Baltuosius šventykla, juodas namas, ir kitų įžymybių. Priešingu atveju, galite išsinuomoti motorolerį ir vairuoti save; tik atsistoti ant Greitkelis ir galva į pietus – jūs negalite praleisti puikiai spindinčią Baltoji šventykla ant jūsų teisė. Eismo Highway 1 tarp Chiang Mai ir Chiang Rai gali būti greitai ir intensyviai. Viešnagės į kairę pusę ir atsargiai vairuoti!

Kitas paprastas variantas pasiekti Baltąją šventyklą yra imtis pietinės viešą autobusu iš autobusų stoties į miestą. Papasakokite vairuotojas, kurį norite sustoti prie Wat Rong Khun. Norėdami grįžti, jums reikia arba samdyti tuk-tuk ar vėliava žemyn krańca autobusu.

Apsilankymas Wat Rong Khun Chiang Rai

  • Laikas: Baltoji šventykla yra atvira kasdien nuo 8 ryto iki 5 val ir iki 5:30 val savaitgaliais.
  • Įėjimas: 50 batas už užsienio turistų; nemokamai Tailando piliečiai.
  • Aprangos kodas: Nors egzotiškos dekoro yra Betmenas, Kung Fu Panda “, ir kitų simbolių iš Holivudo, Baltieji šventykla vis dar laikoma religinių svetainė. Mentės ir keliai turėtų būti taikoma; sarongs yra nuoma. Marškiniai su religinių ar užgauliojimų temos neturėtų būti dėvimi.

Temple pagrindas

Baltoji šventykla yra nustatytas gražių struktūrų junginys – net aukso pastatas būsto tualetai yra sudėtingai puošia! Jūs tikrai nereikės jaudintis naudojant purvinas pritūpęs tualetas, kaip dažnai rasti kitų pramogų.

Norintiems gerai yra šventyklos kartu su daugeliu kitų Pagoda ir meno struktūras. Lengvai-miss pastatas už Baltosios šventyklos namų religinį meną Kositpipat. Relikvijų salė yra įdomus taip pat. Taip, yra keletas dovanų parduotuvės, parduoti meno kūrinius ir suvenyrai išlaikyti stojamuosius sąnaudos mažos.

Būkite dėl paslėptų temas ir simbolių Tarp pasmerktųjų Lookout, kuris nebuvo leista į dangų du globėjai. Pamatysite vieną ranką su bloga nuostata, yra Wolverine vertus, užsieniečių, taikos ženklai, Ginklai, ir daug kitų paslėptų radiniai.

Apie autorių

Baltoji šventykla Chiang Rai yra Magnum Opus iš garsaus menininko, Chalermchai Kositpipat , tas pats puikus protas atsilieka Juodosios House ir spalvingas laikrodis bokštas Chiang Rai centre. Jis pastatytas Baltąją šventyklą su daugiau nei 60 pasekėjų pagalba asmeniniu sąnaudų nei JAV 1.2 $ milijonų dolerių. Kositpipat yra neįtikėtinai skirta savo darbą ir kai gaminamas daugiau nei 200 paveikslų per metus, siekiant padėti finansuoti projektą. Viename interviu jis pareiškė, kad jis pradeda kiekvieną dieną 2 val su meditacija.

Chiang Rai garsaus laikrodžio bokštas buvo baigtas per trejus metus, o kaip su visais Kositpipat darbo, tai buvo padaryta taip, savo sąskaita iš meilės Chiang Rai. Šviesos šou yra 7 val, 8 val, o 9 val vakarą.

Kositpipat anketa ekscentriškas darbas svyruoja nuo gražių gabalų religinio meno kūrinius į egzotiškos, kičo gabalais su stipriais pranešimus. Vienas vaizduoja George’as W. Bushas ir Osama bin Ladenas jojimo branduolinę raketą per erdvę kartu. Net vėlai karalius Rama IX buvo vienas iš Kositpipat klientų!

Po Baltosios šventyklos

Logiška tolesnių Lankymūsi Baltuosius šventykla yra vairuoti 12,5 mylių (20 km) į šiaurę nuo plento 1 pamatyti savo kolegą: Juoda House, vietos mastu žinoma kaip Baan Dam.

Nors balta šventykla atstovauja dangų, Juodosios namas – dažnai klaidingai vadinamos “Juoda šventykla” – atstovauja pragarą. Juodosios Namas yra sunkiau rasti. Vairuoti šiaurę nuo plento 1, ir surasti mažą pagriezienam kairėje pusėje. Sekite ženklus arba paprašyti Baan Dam.

Apsilankymas Baltosios šventyklos taip pat gali būti sujungti su išvyka į apsvaiginimo, 70 metrų aukščio Khun Kon krioklio nacionalinio parko. Į kairę į 1208, kai išeinant į Baltuosius šventykla, tada dar į kairę į 1211 kai kelio galuose. Sekite ženklus į kritimo. Sustoti savo kelią atgal į miestą ne Singha parko greitai nuotrauka su milžinišką Golden Lion.