Bangkok Erawan svētnīca: Pilnīga rokasgrāmata

Posted on

 Bangkok Erawan svētnīca: Pilnīga rokasgrāmata
Erawan svētnīca Bangkokā, pazīstams taju kā SAAN Phra Phrom vai SAAN Thao Maha Phrom , var būt neliela, bet tā mantojums ir liels. Tūristi mīlestība bezmaksas tradicionālo deju priekšnesumi bieži redzējis tur. Vietējie iedzīvotāji pieturas pa ceļam uz darbu, lai lūgtos un pateiktos par labu.

Atšķirībā no tempļi, kas prasa vairāk laika, lai apmeklētu, tad Erawan svētnīca atrodas uz vienas no noslogotākajām ietvēm Bangkokā. Par saldie smaržo ziedu vītnes un degšanas Joss kociņiem caurstrāvo gaisu.

Par Phra Phrom-Taizemes interpretāciju hinduisma dievībām Brahma is not pat ļoti vecs statuja. Sākotnējais Statuja tika izdemolēts pēc remonta 2006.gadā un ātri jānomaina. Neatkarīgi no tā, Erawan svētnīca joprojām ir populārs ar budistiem, hinduistiem un sikhu kopienas Bangkokā.

Vēsture no Erawan Shrine

Vecs animist pasūtījuma Taizemē “stiprie alkoholiskie nami” ir uzcelts blakus ēkām nomierināt garus potenciāli pārvietoti ar celtniecību. Jo lielāks būvniecība, jo vairāk ekstravagants gars mājā vajadzētu būt. Erawan Shrine sākās kā lielais gars māja valsts īpašumā Erawan Hotel uzcelta 1956. Erawan Hotel vēlāk tika aizstāts ar privātīpašumā Grand Hyatt Erawan Hotel 1987.gadā.

Pēc mācība, būvniecība Erawan Hotel mocīja ar neveiksmes, traumām un pat nāvi. Profesionāļi astrologi noteica, ka viesnīca nav uzbūvēts auspicious veidā. A statuja Brahma, hindu dieva radīšanas, bija nepieciešams, lai lietas labi. Tā strādāja; Erawan Hotel vēlāk ieguvēji.

Svētnīca pie Brahmas tika novietots ārpus viesnīcas gada 9. novembrī, 1956.; tā ir attīstījusies skaistumu un funkciju gadu gaitā. Pat ar pazemīgs izcelsmi, kā nemierīgajā viesnīcas gars mājā, Erawan svētnīca ir kļuvusi par vienu no visvairāk apmeklētajām svētnīcām pilsētā!

Attiecībā uz vārdamāsa “Erawan” ir Taizemes nosaukums Airavata, trīsgalvainais ziloni, ka Brahma bija teica, ka ir aizgājis.

Kur Vai Erawan svētnīca?

Jūs noteikti nebūs jāiet ārā no jūsu veidā vai apmeklējiet neskaidra apkaimi, lai redzētu Erawan Ruins Bangkokā. Slavenais svētnīca atrodas Pathum Wan District, tad aizņemts, tirdzniecības centrā nopietnu iepirkties Taizemes galvaspilsētā!

Atrast Erawan svētnīca atrodas ziemeļrietumu stūrī Grand Hyatt Erawan Hotel, kas ir ļoti redzamā Ratchaprasong krustojumā, kur Ratchadamri Road, Rama I Road, un Phloen Chit Ceļu rīkoto. Daudzi centri un iepirkšanās kompleksi ir pastaigas attālumā.

Tuvākā BTS Skytrain stacija Erawan Shrine ir Chit Lom, lai gan jūs varat gājienā no Siam stacijas (aktīvākais un lielākais Skytrain staciju), aptuveni 10 minūšu laikā. Chit Lom ir uz Sukhumvit Line.

Labyrinthine CentralWorld iepirkšanās komplekss atrodas tikai pāri lielā krustojumā no svētnīca. MBK centrs, labi zināms, ka budžeta ceļotājiem, kā vairāk pieejamu alternatīvu pilns ar viltojumu-ir aptuveni 15 minūšu gājiena attālumā.

Apmeklējot Erawan svētnīca Bangkokā

Kaut svētnīca ir pārtapusi sasteigtu pieturas vietējie iedzīvotāji, tūristi uz iepirkšanās misijām, un gida grupām līdzīgi, tas nav īsti Merit izgraušanu nopietnu Maršruts laiku. Patiesībā, daudzi tūristi uzņemtu fotoattēlu vai divus un saglabāt kājām.

Nelietojiet sagaidīt rāms tempļa pieredze: Erawan Ruins bieži pārpildīti un haotiska. Atšķirībā no senajiem tempļiem vietās, piemēram, Ayutthaya un Chiang Mai, tas nav īsti vieta kavēties un pārdomāt mierā. Tas nozīmē, ka plāno pakārt apkārt pietiekami ilgi, lai noskatītos deju sniegumu, vērojot, kā pieturas pie svētnīca ir kļuvusi integrēt ikdienas dzīvē daudziem vietējiem iedzīvotājiem.

Lai iegūtu autentisku pieredzi, sita tūristu grupas un apmeklēt Erawan Shrine rīta sastrēgumstundas laikā (no 7 līdz 8 rītā), ja vietējie iedzīvotāji apstāšanās lūgties, bet pa ceļam uz darbu. Izmēģiniet nedrīkst traucēt pielūdzēju, kuriem ir ierobežots laiks. Pedway no Chit Lom stacijas piedāvā labas fotogrāfijas no augšas.

Tradicionālās dejotāji bieži redzams pie svētnīca patiesībā nav tur piesaistīt un izklaidēt tūristus, lai gan tie abi. Tās darbā ar ticīgo, kuri cer gūt nopelnus vai dot paldies par lūgšanas atbildēja. Reizēm, jūs pat varat baudīt ķīniešu lauvu deju trupas tur.

Esi cieņu! Kaut Erawan svētnīca ir kļuvusi par tūristu magnēts, tā joprojām tiek uzskatīta par vienu no svarīgākajiem Hindu svētnīcām Bangkokā. Daži apgalvo, tas ir viens no svarīgākajiem svētnīcām pie Brahmas Āzijā. Neesiet nepatīkams vai necienīgi jūsu īsu apmeklējuma laikā.

Drošības padomi Apmeklējot Svētvietai

Kaut plagued ar incidentiem Agrāk Erawan Svētvieta ir ne mazāk droši apmeklēt, nekā citās vietās pilsētā.

Papildu policijas klātbūtni ap svētnīcu rada dažus tūristu orientētās izkrāpšanu nevis attur viņus. Viena no visilgāk darbojas izkrāpšanu saistīta policistu Sukhumvit Road zonā skatoties no paaugstinātā celiņiem tūristiem, kuri smēķē vai jaywalk. Virsnieks, norāda uz esošā cigarešu muca uz ielas un prasības nometāt, tāpēc jums sodīti par piegružošanu.

Lai gan vietējie iedzīvotāji un vadītāji drīkst smēķēt tuvumā ceļotāji dažkārt iegūt izcelt maksāt dārgi naudas sodu uz vietas.

Kad gatavs atstāt svētnīca, nepiekrīt uz “ceļojumu” no tuk-tuk vadītāju. Nu atrast taksometra vadītājs vēlas izmantot metru vai sarunas tuk-tuk par taisnīgu cenu (viņiem nav metru).

Piešķirt dāvanu

Lai gan apmeklējot Erawan svētnīca ir bezmaksas, daži cilvēki izvēlas, lai sniegtu nelielu dāvanu. Naudas no ziedojumu kastītēs tiek izmantots, lai uzturētu teritoriju un tiek izplatīts labdarības.

Daudzi cilvēki, kas pārdod ziedu vainags ( Phuang Malai ), iespējams tuvoties jums svētnīca. Skaisti, jasmīna smaržu ķēdes parasti tiek rezervētas jaunlaulātajiem pateicās augsta ranga amatpersonas, un adorning svētās vietas. Bangkoka netiek Hawaii do not valkāt ziedus ap kaklu! Novietojiet vainags piedāvā ar citiem uz margām, kas aizsargā statuja.

Sveces un joss nūjas (vīraka) ir pieejami arī. Ja jūs izvēlaties iegādāties kādu, gaismas tos visus uzreiz no viena no eļļas lampas, kas tiek turēti dedzināšana. Pagaidiet rindā, nokļūt uz priekšu, jāpateicas vai veikt pieprasījumu, kā jūs turiet Joss nūjas ar abām rokām, tad novietojiet tos izraudzīto paplātes.

Dievlūdzēji parasti padarīt upuri-dažreiz pat augļiem vai dzeramā kokosrieksti, katram no četriem sejas. Ja iespējams, staigāt apkārt statuja pulksteņrādītāja virzienā.

Padoms: Jūs sastopas cilvēki pārdod mazus, putni vienā būrī dažas tempļi un svētnīcām Dienvidaustrumu Āzijā. Ideja ir tāda, ka jūs varat iegūt nopelns, atlaižot putnu labu darbu. Diemžēl, novājināta putni nebauda brīvību garš; tie parasti tuvumā kompensēti atkal un pārdeva tālāk. Daudz atbildīgāks ceļotājs ne atbalstīt šo praksi.

Vietas, ko apmeklēt Near Erawan Shrine

Lai gan daudz ēšanas un iepirkšanās var atrast tuvumā, tad Erawan Shrine nav pastaigas attālumā no Grand Palace, Wat Pho un parastā ekskursijas apstājas Bangkokā.

Jūs varat apvienot apmeklējumu Erawan Shrine ar dažiem no šiem citiem interesantiem apskates objektiem jomā:

  • Jim Thompson House: Jim Thompson House piedāvā interesantu kultūras pieredzi, īsas ekskursijas un jauku dārzu. Jim Thompson noslēpumainā pazušana ir viens no Dienvidaustrumu Āzijas vislabāk glabātajiem noslēpumiem. Viņa jauki māja ir apmēram 20 minūšu gājiena attālumā no Erawan svētnīca, vai arī varat veikt Skytrain vienas pieturas iepriekšējo Siam staciju ar Nacionālo Stadium stacijas un iet no turienes.
  • Bangkoka mākslas un kultūras centrs: Arī netālu no National Stadium Station, Bangkokas mākslas un kultūras centrs vitrīnas vietējos māksliniekus patīkamā objekta. Ar nelielu veiksmi, jums var pat noķert modes skati ar vietējiem dizaineriem!
  • Lumphini Park: Ja esat bijusi jūsu aizpildiet aizsērējusi ietves, Lumphini Park atrodas tikai 15 minūšu gājiena attālumā uz dienvidiem gar Ratchadamri Road. Dīķi, pastaigas ceļš, un ķīniešu paviljons piedāvā atpūsties no Bangkokas trokšņainās tempā.

Kultūras Ieskats

Dažos veidos, Erawan svētnīca nodrošina kultūras mikrokosms, kas parāda, cik dziļi reliģija ir cieši saistīta ar ikdienas dzīvi, kā arī veiksmi, māņticība un Animisms-ticību, ka gari dzīvo un ap visu.

Kaut arī Taizemē galvenokārt nosaka to Theravada budisma, un Brahma ir hindu dievība, kas neapstājas vietējie no maksāt cieņu. Jūs bieži novērot cilvēkus no visām sociālajām grupām, kas nod, īsi priekšgala, vai dot Wai ar savām rokām, kad iet Erawan svētnīca, pat, ja ritošā ko uz Skytrain!

Interesanti, tur nav daudz tempļi Indijā veltīta tikai Bhrama. Hindu dievam izveidošanas, šķiet, ir lielāka pēc ārpus Indijas. Erawan Shrine Bangkokā, ir viens no populārākajiem, kopā ar svētnīca pie Angkor Wat Kambodžā. Pat tad, Dienvidaustrumu Āzijas lielāko valsti var nosaukts pēc Bhrama: vārdu “Birma”, domājams, nāk no “Brahmas”.

No Brahmas pielūgsme ar nepilsoņu hinduisti Ķīnā ir diezgan izplatīta. Taizeme ir mājvieta vienam no lielākajiem etnisko ķīniešu kopienām pasaulē, tāpēc, kāpēc Ķīnas lauva dejas izrādēm reizēm aizstās tradicionālos taizemiešu dejas pie Erawan Shrine.

Incidenti at Erawan Shrine

Varbūt centralizētu atrašanās vietu var pārmest, bet Erawan svētnīca Bangkokā ir uzkrāta nedaudz juceklīgs vēsturi, ņemot vērā tās vecumu un izmēru.

  • 2006: Sākotnējais statuja Brahmas tika iznīcināta ar 27 gadus vecs vīrietis ar āmuru. Sētnieki chased leju vandāļu un burtiski sita viņu līdz nāvei. Vīrietis vēlāk tika noteikts, ka ir garīgi nestabila.
  • 2010: CentralWorld komplekss pāri krustojumam no svētnīca tika nodedzināta pret valdības protestu laikā.
  • 2014: Liela daļa cīņas pret valdības protestu rezultātā līdz militārā apvērsuma laikā notika pie svētnīca. Bullet caurumi un bojājumu tika salabotas.
  • 2015: Erawan svētnīca bija vietā 2015. gada Bangkokas bombardēšanu, ir teroristu uzbrukums, kas atstāja 20 miruši.
  • 2016: Auto ietriecās svētnīca, ievainojot septiņus pielūdzēju. Terorisms ir izslēgta; vadītājs transportlīdzekļa pārcietis insultu.

2015. Erawan svētnīca bombardēšanu

Erawan svētnīca bija mērķis par teroristu uzbrukumu 17.augustā, 2015. Caurule bumba uzsprāgt at 6:55 pm, bet svētnīca bija aizņemts. Diemžēl, 20 cilvēki tika nogalināti un vismaz 125 ievainoti. Lielākā daļa upuru bija Āzijas tūristi.

Statuja tika tikai nedaudz bojāts, un svētnīca tika atvērta divās dienās. Uzbrukums izraisīja sag tūrisma nozarē; izmeklēšana joprojām turpinās.