Bangkok Guide: The Most sexuálne explicitné podvod na svete

Posted on

Bangkok Guide: The Most sexuálne explicitné podvod na svete
Ako si urobiť si cestu do Patpong nočný trh, ktorý sa nachádza len kúsok od rušnej Silom Road v centre Bangkoku, budete cítiť zavalení jednoduchým výberom (väčšinou-falšovaného) tovar, ktorý je predávajú sa tam predalo od Havaianas žabky na “Rolex” hodinky, od značkových kabeliek na elektronické prístroje.

Počas niekoľkých minút po príchode, ale starší muž Thai bude chodiť k vám a mrmlať tri slová. “Ping Pong Show?” (To je obzvlášť pravdepodobné, že ak ste muž, alebo s mužmi).

Nepotrebujete veľa predstavivosti, aby si uvedomil, čo sa hovorí: A “Ping Pong Show” zahŕňa mladú ženu, pingpongová loptička a, no …

Vskutku, ping pong výstava sama o sebe je zvyčajne zásterkou pre niečo oveľa shadier.

Koľko stojí Show náklady?

Ak sa budete riadiť staršie thajskej muža, ktorý vás pozýva do ping pong show, možno budete mať dojem, že ping pong show je zadarmo. “Nie kuvert,” on bude pravdepodobne hovoria, “a lacné nápoje – len 100 baht.”

Aby bolo jasno, budete vánok do miesta konania akcie, kde sa spočiatku ocitnete potešený tým, ako krásny, mladý a priateľský dievčatá sú. Vo väčšine prípadov však tabuľky čoskoro vypne, a to nie je odkaz na hudbe DJ hrá.

Prečo sú podvod?

Nikdy nie je dobré súdiť knihu podľa obalu, ale čím dlhšie budete sedieť vnútri ping pong show, tým viac si všimnete praskliny vo fasáde ste pôvodne videli.

Ale skutočný podvod príde, keď dostanete váš účet. Vidíte, keď ste naozaj nebude musieť platiť nič pre vstup do baru alebo klubu, a nápoje, ktoré využívate mohla skutočne stáť okolo 100 THB kus, čo starý muž, ktorý vás pozýva do šou Nepovedal ste ich že sa očakáva, že kúpiť nápoje pre dievčatá (y), ktorí vykonávajú pre vás, ktorý zvyčajne zdvojnásobí alebo dokonca strojnásobí svoj účet.

Skutočný kicker je však takzvaná “Pohľad” poplatok, ktorý sa môže pohybovať od 3000 bahtov na 6000 bahtov, alebo dokonca viac, to je $ 100-200 + vychádza z dnešných výmenných kurzov.

Sú Ping Pong zobrazuje iba v Bangkoku?

Ak z nejakého dôvodu si napriek tomu chcete vidieť ping pong show v Thajsku (a priznajme si to, je to naozaj len jeden dôvod, prečo chcete vidieť jeden), nemusíte zamieriť do Bangkok Patpong nočný trh, aby tak urobili, hoci to je miesto, kde nájdete najväčšie množstvo výkonov k dispozícii.

Nešťastné správou je, že aj keď ping pong relácie sú k dispozícii v iných častiach Bangkoku a Thajska (menovite Pattaya a Phuket), zostávajú podvod, bez ohľadu na to, kde je vidieť. Keby nič iné, podvod je reálnejší hrozbu mimo Bangkoku, kde sa v skutočnosti môže mať nejaký obrátiť v brázde scammed.