Bangkok Jim Thompson House: The Complete Guide

Posted on

Stāsts par Jim Thompson un Kā apmeklēt populāro muzejs Bangkokā

Bangkok Jim Thompson House: The Complete Guide
Celta 1959.gadā, Jim Thompson House Bangkok ir mierīga, pusi akru atelpa aktīvākais pilsētas daļā tūristiem.

Par muzeja atrašanās vieta ir ideāli: tas ir ērts aizbēgt burtiski ap stūri no daudzajiem megamalls jomā – ideāls, ja šie ļaudis ir sākuši spuroties nervus un pacietību. Jim Thompson House kalpo kā oāze mākslas un kultūras ceļotājiem ar nejaušu mazumtirdzniecības pārslodzes. Par labiekārtotā un mierīgs dārzs krasā pretstatā Bangkokas drudžains sirdi.

Stāsts par Jim Thompson

Jim Thompson bija amerikāņu uzņēmējs kredītā remontu Taizemes zīda nozari. Tas neizklausās tik aizraujoši, bet viņa stāsts varētu būt viens taisni no Holivudas. Noslēpumaino pazušanu augsta profila miljonāra slepkavību viņa māsu, CIA iesaistīšanās, ko vēl jums vajag? Sazvērestības teorijas abound, bet kā vēl noslēpums Jim Thompson pazušanu 1967. paliek neatrisināta.

Pēc tam, kad sākas viņa karjeru kā arhitekts Thompson atmest un pievienojās Delaware Zemessardzi. Par vairāk uztraukums iekāre nebija pārāk pārsteidzoši, ņemot vērā, ka viņa vectēvs bija James H. Wilson, Eiropas Savienība kopumā, kuru vīri uzņemto līdzdalībnieks prezidentu Jefferson Davis.

Otrā pasaules kara laikā, Jim Thompson tika pieņemts darbā, lai kalpotu par licences pieprasīšanas biroja Stratēģiskās pakalpojumu-priekštecis mūsdienu dienu CIA. Viņš ieradās japāņu okupētajā Taizemes labo pēc Japānas nodošanas un izveidot OSS Bangkokā.

Pēc aiziešanas pakalpojumu, Thompson un viņa partneris dibināja Thai Silk Company Limited 1948. solis bija loģisks; Thompson tēvs bija veiksmīga tekstilrūpniecībā. Thai Silk Company kļuva ļoti izdevīgi, jo Jim Thompson ceļoja Dienvidaustrumu Āzijā plaši, veidojot intīmas zināšanas reģionā. Viņš arī guvuši mākslas darbu un retas senlietas pa ceļam, iespējams, būvējot savrupmāju (tagad Jim Thompson House Bangkokā), lai parādītu viņiem.

26.martā, 1967, uzturoties kādā bungalo Malaizijas Cameron Highlands, 61 gadus vecais Jim Thompson devās uz neilgu Lieldienu svētdienas pastaigām un nekad atpakaļ. Viņa uzvedība bija ziņots dīvaini; daži konti pat apgalvo, viņš teica, “Goodnight, sweethearts” uz saviem draugiem, jo ​​viņš bija atstājot šo pēcpusdienā. Masveida meklēšanas un gadu izmeklēšanas ražo ne ķermeni, ne paskaidrojumu.

Pievienojot noslēpumā, Thompson vecākā māsa tika nogalināts viņas Pennsylvania mājās dažus mēnešus pēc tam, kad viņš pazuda. Kaut gan neviens nezina, ja notikums ir saistīts, ka lieta ir arī joprojām nav atrisināti.

Kur atrast Jim Thompson House

Ērti, Jim Thompson House ir ļoti centralizēti atrodas centrā darbību tikai pie Rama I Road. Ir daudz iespēju, lai ēšanas un izpētot pirms un pēc ceļojuma muzeju.

BTS Skytrain stacijas uz Jim Tomsona nams atrodas vistuvāk Nacionālais stadions, lai gan jūs varat viegli nokļūt ar kājām 20 minūšu attālumā no galvenās Siam BTS stacijas.

Diezgan labi viss tuk-tuk un taksometru vadītājiem zinās Jim Thompson House. Jums ir cīnīties par to, lai izmantotu šo skaitītāju, vai gadījumā, ja, ņemot tuk-tuks, jums ir, lai vienotos par labāku maksa pirms piekrītot iet.

Oficiālā adrese ir:

Jim Thompson House Museum
6 Soi Kasemsan 2
Rama 1 Road
Bangkoka, Taizeme 10330

Apmeklējot Jim Thompson House

Lai gan jūs varētu skatīties apkārt priekšējā daļā dārzā bez pavadības, jums ir veikt vienu no ekskursijas, lai redzētu iekšpusē mājā.

Atkarībā no tā, cik aizņemts muzejs ir, jums var dot laiku, lai atgrieztos savu ceļojumu; atpakaļ 10 minūtes ātrāk. Pēdējie ekskursijas sākas 6 vakarā, un ir pieejamas taju, angļu, franču, ķīniešu un japāņu.

Per Taizemes pasūtījuma ievadīšanai māju vai svēta vieta, jums tiks gaidīts, lai novērstu savas kurpes sākumā tūre.

Darba laiks

Jim Thompson House ir atvērts septiņas dienas nedēļā no 9 rītā līdz 6 vakarā

Lai apstiprinātu Džims Thompson House ir atvērta lielo svētku dienās, zvaniet +66 2 216 7368.

Ieejas izmaksas

  • Pieaugušie: 200 bats
  • Saskaņā ar 22 gadus vecs: 100 bāts (jums ir parādīt ID)
  • Bērniem līdz 10 gadu vecumam: bezmaksas

Ko redzēt

Jim Thompson House ir viena no Bangkokas top atrakcijas vairāku iemeslu dēļ. Thompson bija arhitekts un dizainers, tāpēc viņš mērķtiecīgi veidots savu māju no koka paneļiem un sienām, kas ņemti no vecās struktūras visā Taizemē. Gatavo īpašums pārstāv vairākus stilus un reģioniem.

Kaut arī dizains mājas pati par sevi ir iespaidīgs, ka īstie bagātību gaida iekšā. viņa dodas Dienvidaustrumāzijā Laikā, Jim Thompson savākti antīkas Budas statujas un retu mākslas darbu, ieskaitot gleznu un porcelāna. Pat daudz mēbeļu sarežģītā cirsts un skaista. Protams, jūs arī redzēt parāda veco stelles un krāsains zīda.

Arī apgabalā

Jim Thompson House atrodas ļoti tuvu dažas no Bangkokas lielākajiem iepirkšanās centriem gar Rama I Road. MBK centrs, Siam Discovery, un Siam Center visi tikai 15 minūšu gājiena attālumā. Daudzi spa un masāžas veikali arī šajā jomā.

Ja jūs nolemjat iet Rama I Road, meklēt aizņemts Erawan Shrine uz ietves ap 25 minūšu gājiena attālumā no Jim Thompson House.

Teorijas par Jim Thompson nozušana

Reālākais no teorijām, kas skaidro Thompson pazušanu ir tas, ka viņš nejauši nogalināja ar hit-and-palaist negadījumu ar vietējiem. Redzot, ka Thompson bija bagāta, labi zināms rietumnieks, braukšanas persona var būt uz augšu negadījumu, baidoties par skarbu sodu ar vietējām varas iestādēm. Jim Thompson atstāja savas cigaretes un citu personīgo ietekmē mājās, iespējams, pierāda, ka viņš negrasās devušies uz ilgu laiku.

Vairāk tālu fetched teorija ir tāda, ka Jim Thompson sazinājās CIP palīdzību Vjetnamas kara laikā. Ņemot vērā viņa slavu, OSS fona, un plašas zināšanas par reģionu, ideja ir ticams. Taizemē bija sabiedrotā un operāciju bāzi par ASV kara laikā. Laosa bija slepeni mājas Lima Vietnes 6, skrejceļa kalnos, ko CIP Air America izmanto, lai lidot slepenas misijas. Thompson saprot abas valstis labi un bija daudz kontaktu. Savādi, CIP nosēšanās josla vēlāk kļuva Vang Vieng, tūrisma pilsēta un populāra pieturvieta ballēties uz backpacker taka!

Ja Thompson bija piedalīties Vjetnamas kara, viņš būtu bijis darīt slepeni, jo viņa augstu profilu. Ja tā, tad vai nu viss negāja kā plānots, vai viņš apzināti nekad atpakaļ.

Kaut izpirkuma netika pieprasīta, daži uzskata, ka Jim Thompson tika nolaupīta. Laiks žurnāls ziņots 1967, kas Thompson “zināja daudzi Hošimina aģentiem.” Viņš, iespējams, ir nogalināti, mēģinot izvairīties sagūstīt, vai vienkārši nolaupīti (vai nu Ķīnas vai Vjetnamas aģentiem), proaktīvā pasākums, lai novērstu viņu no palīdzot ASV kara laikā. Malaizijas sieviete intervēja izmeklēšanas laikā ziņots redzēt karavānu līdzīgiem transportlīdzekļiem braukt pa parasti miegains ceļa dienā viņš pazuda.

Pēdējais, un, iespējams, visvairāk romantisks teorija, ka Jim Thompson vienkārši nebija pietiekami, un gāja prom no viņa impērijas. Viņš bija zināms impulsīvi sākt no jauna, kad tas skāra viņa iedomātā. Kaut Thompson bija bagāta un veiksmīga, viņš var būt gribēja “pensijā”, vienkārši dzīvo noslēpumā ar mazāku slikta slava. Viņš bija resursus, kontaktus un zināšanas par Āziju to darīt.