Bangkok juhend: Kõige vulgaarne seksuaalne kelmuse maailmas

Posted on

Bangkok juhend: Kõige vulgaarne seksuaalne kelmuse maailmas
Nagu te teete oma tee Patpong ööturg, mis asub just off hõivatud Silom Road südames Bangkok, saate tunduda õhuke valiku (enamasti võlts) müüdava kauba müüakse seal alates Havaianas uperpalle, et “Rolex” kellad, disainer käekotid elektrooniliste vidinate.

Mõne minuti saabuvad aga vanem Tai mees kõnnime poole ja mutter kolm sõna. “Ping Pong Näita?” (See on eriti tõenäoline, kui olete meessoost või mehed).

Sa ei pea palju kujutlusvõimet mõistad mis ta räägib korral: “Ping Pong Show” hõlmab noor naine, ping pong palli ja ka …

Tõepoolest, lauatennise näita ennast on tavaliselt ees midagi palju shadier.

Kui palju maksab Näita kulud?

Kui te järgite vanemate Tai mees, kes kutsub sind lauatennise näita, siis võite olla jäänud mulje, et ping pong show on tasuta. “Ei pääsymaksua,” ta ilmselt öelda, “ja odav joogid – ainult 100 bahti.”

Et olla kindel, et saate tuul arvesse saal, kuhu esialgu leida ennast meel kui ilus, noor ja sõbralik tüdrukud on. Enamikul juhtudel aga tabelite peagi turn-ja see pole viide muusika DJ mängib.

Miks nad kelmuse?

Kunagi hea kohtunik raamatut kaane järgi, kuid mida kauem te istuda sees ping pong show, seda rohkem märkad pragusid fassaadi te algselt nägi.

Kuid tegelik pettus on, kui saate oma arve. Näete, kui sa tõesti ei pea midagi maksma, et siseneda baar või klubi ja joogid sulle meeldib võib tõepoolest maksma umbes 100 THB tükk, mida vana mees, kes kutsus teid show ei ütle teile et sa peaksid ostma jooke tüdruk (s), kes täidab teie jaoks, mis tavaliselt kahekordistab või isegi kolmekordistab oma arve.

Tegelik kicker on aga nn “Vaadates” tasu, mis võib ulatuda 3000 bahti 6000 bahti või rohkemgi, mis on $ 100-200 + põhineb tänapäeva vahetuskursid.

Kas Ping Pong näitab ainult Bangkokis?

Kui mingil põhjusel sa ikka tahad näha ping pong näita Tai (ja olgem ausad, seal on tõesti ainult üks põhjus soovite näha üks), siis ei pea pea Bangkoki Patpong ööturg seda teha, kuigi see on kui leiad suurim kogus etendused saadaval.

Kahetsusväärne uudis on, et kuigi ping pong näitab on olemas mujal Bangkok ja Tai (nimelt Pattaya ja Phuket), jäävad nad kelmuse olenemata sellest, kus sa näed neid. Kui midagi, pettus on rohkem reaalne oht väljaspool Bangkok, kus võite tegelikult on mõned pöörduda kiiluvees saada scammed.