Bangkok Lumpini Park: The Complete Guide

Posted on

 Bangkok Lumpini Park: The Complete Guide
Bangkok Lumpini Park (izrunā “Stelles-pee-nee”), ir patīkama, 142 akru telpas centrā Taizemes galvaspilsētā. Jebkura pilsētas zaļo zonu, ir jāaizsargā, bet vēl jo vairāk tāpēc, aizņemts pilsētas vairāk nekā 8 miljoni cilvēku!

Lumpini Park kalpo kā nepieciešams atelpu no grūstīšanās Bangkokas ielās un ietves. Tā ir vieta, kur cilvēki var sēdēt, izmantot vai izbraukšana dažas no daudzajām aktivitātēm piedāvājumu katru dienu.

Bet Lumpini Park ir vairāk nekā tikai lēts novirzīšanu. Telpa ir mājvieta vairākām pastāvīgo iekārtu un sezonas aktivitātēm. Vietējie un tūristi ir vērsta uz parku lietas darīt tālāk tikai lounging ap sarongs.

Vēsture

Lumpini Park izpaužas tā nosaukumu no Lumbini, dzimtene Siddhartha Gautama (vēlāk kļūt Buda) Nepālā. Telpa tika atcelts no karaļa zemes 1920. un vēlāk pārvērtās pirmajā parku Bangkokā. Tas joprojām ir lielākais pilsētā.

Taizeme okupēja Japānas spēki 1941. gadā Otrā pasaules kara laikā. Japāņu karavīri faktiski izmanto Lumpini Park kā nometni, pēc kura sabiedrotie bombardēja pilsētu. Karaļa Rama VI, karalis ir atbildīgs, lai izveidotu parku, statuja tika uzcelta 1942. gadā.

Kā nokļūt Lumpini Park

Lumpini Park ir centralizēti atrodas Bangkokā. Ātrākais veids, kā tur nokļūt, ir ar vilcienu, ja jūs nāk no Khao San Road / Soi Rambuttri zonā, tūristu orientētas apkārtnē, kur nav BTS vai MRT līnijas sasniegšanai.

Lielākā daļa no Lumpini Park ieskauj krēmkrāsas sienas. Jums būs jāievada, izmantojot vienu no sešiem vārtiem. Galvenā ieeja ir apstrīdami viens dienvidrietumu stūrī pie karaļa pieminekļa un MRT stacijas.

Ar vilcienu: The Silom MRT stacijas (zilā līnija) atrodas dienvidrietumu stūrī Lumpini Park. Lumpini MRT stacija ir dienvidaustrumu stūrī. Tuvākā BTS (Skytrain) stacija atrodas Sala Daeng, tikai nedaudz uz dienvidiem no Lumpini Park. Sala Daeng atrodas gar BTS Silom Line. Ja jūs nāk no Sukhumvit Line, kas bieži notiek, jums ir nepieciešams, lai mainītu līnijas Siam BTS stacijas.

No Khao San Road: Lumpini Park ir apmēram 90 minūtes karstā pastaigas attālumā no Khao San Road jomā. Going ar taksometru ir vieglākais. Daži vadītāji atsakās izmantot skaitītāju; Ja tas notiek, vienkārši karogs citu. Ja jūs nekad neesmu pieņēmusi tuk-tuk braukt Bangkokā, tagad ir jūsu iespēja! Tikai zinu, ka tuk-tuks parasti ir daudz problēmu, tik ērti, un nav lētāk tūristiem nekā skaitītājiem taksometru. Jums būs nepieciešams, lai vienotos par braukšanas maksu ar vadītāju. Nepiekrītu apstāties jebkurā veikalos gar ceļu; Tas ir klasisks scam.

Going kaut Bangkokā ar tuk-tuk var ietvert bonusa problēmu, bet to darot vismaz reizi ir rituāls no caurbraukšanas apmeklētājiem!

Kas jāzina, pirms Apmeklējot

 • Park laiks ir no 4:30 līdz 9 pm
 • Smēķēšana ir aizliegta visā parkā. Tūristi bieži noķerti un sodīti. Nedari to!
 • Suņi nav atļauts.
 • Riteņbraukšana ir aizliegta pēc 3 pm
 • Wi-Fi var atrast visā parkā, bet signāla stiprums mainās. Izmantojiet to uzmanīgi, kā jūs to darītu nenodrošināts publisko tīklu.
 • Sleeping parkā nav atļauta, lai gan jūs varētu, iespējams iegūt prom ar nap.
 • Pārāk displeji sabiedriskā simpātijas parasti sarauca pieri Taizemes kultūrā. Pārāk daudz cuddling var izraisīt vietējie justies apmulsums.

Kur paēst parkā

Pārtikas ratiņi dotted visā, ar augstāko koncentrāciju koncentrētas ap galveno ieeju dienvidrietumiem. Lai iegūtu vairāk vietējo orientētu izvēli, izbraukšana pārdevēji pārdod gardumus gar ziemeļu robežas parku.

Daudzi ratiņi rūpēties rīta fitnesa pūļa. Atkarībā no tā, cik daudz biznesa tie saņemti no rīta, daudzi pārdevēji var tikt slēgts pēc plkst.

Milzu ķirzakas, kas Lumpini Park

Milzu Varāni kas izsauc ezeru mājas var izskatīties Komodo pūķi, bet par laimi, nav bīstami. Tie ir, tomēr tajā pašā ģimenē kā to indīgs brālēni, un var būt šķebinošs temperaments, kad stūriem. Thai vārds šiem ķirzakas ( HIA ) arī kalpo kā necenzētas apvainojumu. Citiem vārdiem sakot, tas ir vislabāk atstāt tos atsevišķi.

Par gados Varāni ar Lumpini Park ir pieaudzis izmēros un Audacity, gan piesaistot un spooking Rietumu apmeklētājiem. In 2016, valdība pārvietoja aptuveni 100 lielas ķirzakas, taču simtiem tika atstāti novārtā. Ķirzakas ir daļa no ekosistēmas, kas kalpo kā piedevas, kas attīrītu beigtas zivis, putni un citas radības.

Lai gan Varāni nav bīstami, tie aug uz biedējoši izmēru – daži ir tuvu 10 pēdu garš! Saprotamu iemeslu dēļ, jums nevajadzētu mēģināt, lai pabarotu vai mijiedarboties ar to nekādā veidā.

Lietas, kas darīt Bangkokas Lumpini Park

Kaut arī 142 akru (57.6 ha) no parka ir dāsna, aptuveni 15000 cilvēku iet caur katru dienu. Nelietojiet gaidīt, lai būtu ļoti daudz privātumu.

Kopā ar pastāvīgo objektiem, piemēram, āra sporta zāle, iekštelpu deju zāle un bibliotēka (Bangkoka pirmais), vairākas grupas tiekas parkā, lai dalītos darbību. Brīvdienās ir īpaši bagāts, un vairums klubi tiekas vakaros, kad karstums ir vieglāk panesama.

Agrās rīta ir īpaši aizņemts, jo cilvēki nāk izmantot. Skriešanas divas shēmas parka ir apmēram tāds pats kā aizpildot 5-K!

 • Uzdevums: Jūs varat skriet, ciklu un rollerblade parkā, bet jebkurā no rīta vai vakarā, jūs redzēsiet grupas, kas pulcējās, lai tai chi, Zumba, aerobika (starp 5 un 6 pm), un pat salauzt dejas. Šie pasākumi parasti ir brīvi pievienoties.
 • Iznomāt laivu: kādreiz gribēja braukt kopā ar savu citi nozīmīgi ir lipīgs, milzu gulbis? Šeit ir jūsu iespēja! Rindu laivas ir arī iespēja.
 • Meet Cilvēki: Daudz dažādas intereses celt grupas kopā Lumpini Park. Jūs varat izmantot iespēju tikties vietējie un piedalīties. Jūs redzēsiet kopas cilvēkiem no vietējo putnu vērošanas klubi, fotogrāfiju klubiem, un pat Pokemon medniekiem. Studenti var kautrīgi tuvoties jums praktizēt angļu valodu.
 • Izbaudiet mūziku: sausajā sezonā (ziemas mēnešos), orķestris spēlē bezmaksas rāda nedēļas nogalē vakaros. Citreiz jūs nozvejas dažādu veidu mūzikas un pat karaoke. Visi ir parasti ir brīvi baudīt. Piedalīties parka karaoke sesijas jūsu pašu briesmas.

Citas Tuvākās opcijas

Erawan svētnīca, Bangkokas slavenais ietvju svētnīca, atrodas tikai 15 minūšu gājiena attālumā uz ziemeļiem Ratchadamri Road, galvenā ceļa, kas veido rietumu parka robežas.

Lumpini Park ieskauj daudzas kafejnīcas un vietas, kur paēst, ja jūs nevēlaties, lai paraugus pārtikas stendiem. MBK un Terminal 21, divi lieli iepirkšanās centri ar pārtikas tiesām un bagātīgi iepirkšanās ir interesants 30 minūšu gājiena attālumā. Going ar MRT prasa aptuveni tajā pašā laika sprīdī.

Arī netālu no Lumpini Park, jūs atradīsiet veselības spa, ģeoloģiskais muzejs (uz austrumiem no parka), un pat čūska saimniecība (uz Rama IV Road). Bangkok “CityCity” galerija ir 10 minūšu gājiena attālumā uz dienvidiem no parka.