Bangkok Rehberi: Dünyanın En Müstehcen Scam

Posted on

Bangkok Rehberi: Dünyanın En Müstehcen Scam
Sadece kapalı meşgul bulunduğu Patpong Gece Pazarı’na halinde şekilde yapmak üzere Silom Road Bangkok kalbinde, sen Havaianas flip-Floplarla gelen, orada satılan satılan (çoğunlukla-sahte) malların sırf seçimi ile bunalmış hissedeceksiniz “Rolex” elektronik cihazlar için tasarımcı çanta, saatler.

geldikten birkaç dakika içinde, ancak, eski Tay adam size doğru yürümek ve üç kelime mırıldanıyorum edecektir. “Ping Pong göster?” (Eğer erkek veya erkeklerle ise bu özellikle muhtemeldir).

Sen neden bahsettiğini ne gerçekleştirmek için hayal bir sürü gerekmez: Bir “Ping Pong Show” de, genç bir kadın, bir pinpon topu içerir ve …

Nitekim, pinpon gösterisi kendisi genellikle çok shadier şey için bir ön olduğunu.

Ne Kadar Bir Göster Maliyet mu?

Eğer pinpon gösterisi içine davet yaşlı Tay adamı izlerseniz, ping pong şov serbesttir izlenimi altında olabilir. “Kapak ücretsiz,” muhtemelen, söylerim “ve ucuz içecekler – sadece 100 baht.”

Emin olmak için, size başlangıçta ne kadar genç, güzel ve samimi kız tarafından kendinizi memnun bulacaksınız mekan içine esinti edeceğiz. Çoğu durumda, bununla birlikte, tablolar yakında teslimi ve olacağı DJ oynuyor müzik referans değil.

Neden Bir Scam mı?

Bu kapağına göre bir kitap yargıç hiçbir zaman iyi değildir, ama ne kadar uzun süre pinpon gösterisi içinde oturup, daha başlangıçta gördüğümüz cephesinde çatlaklar fark edeceksiniz.

faturanızı aldığınızda Ama asıl aldatmaca gelir. Eğer gerçekten bar veya kulüp girmek için bir şey ödemek zorunda olmayacak ederken, görmek ve zevk içecekler gerçekten yaklaşık 100 THB bir parça mal olabilir, gösteriye davet yaşlı adam söylemedi ne bu genellikle faturanızı üç katına bile iki katına veya sizin için gerçekleştirmek kız (lar) için içecekler satın bekleniyor.

Gerçek vurucu Ancak 3000 baht 6000 baht ve hatta arasında olabilir sözde “Looking” ücreti, daha yani bugünün döviz kurlarına göre $ 100-200 + var.

Ping Pong Bangkok Sadece gösterir misiniz?

Bazı nedenlerden dolayı, hala Tayland’da bir pinpon gösterisi görmek istiyorsanız, sen her ne kadar bunu yapmaya Bangkok’un Patpong Gece Pazarı kafa gerekmez (ve kabul edelim, tek bir nedeni bir görmek istiyorum gerçekten var) Eğer mevcut performansları büyük miktarda bulacaksınız yer zaten.

talihsiz haber pinpon gösterileri Bangkok ve Tayland’da (yani Pattaya ve Phuket) diğer bölgelerinde mevcut iken, onlar ne olursa olsun gördüğünüz yerde bir aldatmaca kalması. Bir şey olsa bile, aldatmaca aslında Kandırılmanızı ardından bazı başvurmak olabilir Bangkok, dışında daha gerçek tehdittir.