Bangkok Travel Guide: Bangkoki Suvarnabhumi lennujaamast

Posted on

Bangkok Travel Guide: Bangkoki Suvarnabhumi lennujaamast
Bangkoki Suvarnabhumi lennujaamast sai Tai esmane värav pärast võttes valitseb (ja BKK lennujaama koodi) vananemine Don Mueang rahvusvaheline lennujaam 2006. aastal.

Bangkoki suured lennujaama jääb kinni. Aastal 2016, Bangkok oli taas enim külastatud linn maailmas, ja paljud neist 21 miljonit väliskülalist tuli läbi Suvarnabhumi Airport.

Koos üha kasvava reisijate laialivalguv, 8000-aaker lennujaama õnnestub teenida oma funktsiooni, isegi lisades metallik puudutus stiilne arhitektuur.

Kuidas hääldada Bangkoki lennujaam

Esimesed asjad kõigepealt. Muide kohalikud hääldada “Suvarnabhumi” on “kaevata-Wahn-ah-poom.” “I” on vaikne lõpus. Sõna pärineb sanskriti keeles “Land of Gold”.

Suvarnabhumi Airport paigutus

 • Tase 1: Transport
 • Tase 2: Arrivals
 • Tase 3: Ülekanded, kauplused ja restoranid
 • Tase 4: Väljumised

Vastamisi sissepääs, vasakul pool lennujaama teenib kodumaise väljumised; paremal pool on rahvusvahelise väljumised.

Arrivals Immigration jagu

Pärast saabumist esimene ja pikim järjekord, et teil tekib kahtlemata sisserände saada ametlikult tembeldatud Taisse.

Mine otse sinna ja saada line! Ärge jokutama pärast saada lennukist maha ja lükata vannituba puruneb, kui saad. Ootamine on sisseränne võib mõnikord olla tund või rohkem sõltuvalt ajast oma lennu maad.

Vihje: On tegelikult kaks eraldi sisserände lõigud. Kui vaadata liigselt hõivatud, hoida kõndimine kõrval üks.

Kas teie saabumise ja lahkumise kaardid – kaks kaarti, mis oleks pidanud kätte lennukis – lõpetatud täielikult, nii ees kui taga. Kui te ei saanud saabumise ja lahkumise kaardid, leiad neid tabeleid lähedal algust sisserände järjekorda. Võttes volditud, kahjustatud või puudulik saabumist kaart on kindel viis saada halb külg immigratsioon!

Mõned näpunäited läbi immigratsiooni sujuvalt:

 • Ärge kasutage mobiiltelefone või pildistada.
 • Eemaldage oma mütsi ja päikeseprille.
 • Esitama oma passi juba pöördus leht, mis sisaldab teie viisa, kui teil on üks.
 • Smile, kõikidele küsimustele lihtsaid vastuseid ja nägu kaamera.

Et vältida vaeva hiljem hoida oma lahkumist kaardi oma passi, kui väljute Tai.

Pagasi kättesaamine

Pagasilinti asub otse selle taga venitada sisserände lettidel Suvarnabhumi Airport. Pärast pikka ootamist, et lüüakse, oma kotid tõenäoliselt juba ootamas või selle läheduses Pagasiliin. Flight numbrid sobitatakse sobiva karussell numbrid suured ekraanid.

Leidub valuutavahetus kioskid punktiir ümber pagasi nõude ala. Kuigi saad parema määr ootab kasutada sularahaautomaadid asuvad väljaspool tolli, Tai ATM tasud on roninud aasta aasta järel.

Vihje: Et võrrelda kiosk hinnad kõige praeguse vahetuskursiga, Google “1 USD THB.”

toll

Kui teil on midagi deklareerida, ning te ei tohiks lihtsalt ja läbima rohelise kanali juures tollipunkti. Mõnikord reisijaid juhuslikult tõmmatud on nende pagasi läbivaatus masin.

Kui olete läbi tolli, siis ei tohi sisesta “reisija” pool lennujaama uuesti.

Kuidas kohaliku valuuta

Nüüd, kui olete ametlikult kantud Tai, sa lähed vajavad mõned kohalikus valuutas, värvikas Tai baht.

Eeldades teie pank ei lisa ebamõistlike tasude, kasutades kohalikke sularahaautomaadid teile parema kiirusega kui vahetades tegelik valuuta. On kontsessiooni: ATM tasud on umbes $ 6 USD tehing. Sel põhjusel võtma maksimaalse lubatud summa.

Vihje: Sinu järgmine tehing tõenäoliselt maksavad juht, kes ei pruugi olla palju muutusi. Kas endale teene, nõudes baht kummaline summa saada mõne väiksema nimiväärtusega pangatähti. Kui sa lihtsalt taotleda 6000 bahti, saate kuus 1000 bahti märgib, et võib olla raske murda. Selle asemel, küsi 5900 bahti saada segu väiksemate nimiväärtusega. Näputäis, minna murda ühe oma 1000 bahti pangatähtede ostes midagi ühest minimarts Level 3.

Pagasihoid

“Vasakule Pagasi” laoruumis Suvarnabhumi Airport on teisel korrusel Väljumised tagaseinal lähedal check-in koridori “Q.” Maksumus on 100 bahti eset päevas.

Pikemaks ajaks, kaaluge kontrollides AIRPORTELs kioks korrusel B (sama rongid) – otsida musta kasti kollase triibuga ja võidelda. Igapäevane hind on sama, Left Luggage (100 bahti päevas), aga nad pakuvad täiendavat perks nagu tasuta üleandmise kolme päeva pärast ja määr soodustust seitsme päeva pärast.

Otsustage, kas soovite telefoni SIM

Kui reisite koos “lukustamata” GSM-toega nutitelefon, saab minna ja korja Tai SIM kaardi üks kioskid asub sularahaautomaadid.

Suur telefoni võrkude nagu AIS pakkumisi nädala pikkune, piiramatu andmete plaanid, et rahuldada lühiajalisi külastajaid. Teise võimalusena saate lihtsalt osta ettemakstud SIM ilma täiendava tegevuskava ja krediidi lisamiseks seda lähete. Credit saab osta kioskid, minimarts ja muud kauplused.

Kui seal on pikk järjekord või sa ei tunne hoolitsedes oma telefoni vajadustele veel, ärge muretsege: leiad palju muid mobiiltelefoni kauplustes väljaspool lennujaama.

Vihje: Kui teie andmed kava ei ole piiramatu, et teie nutitelefoni on konfigureeritud reisi nii, et see ei raiska makstud krediidi tehes uudiseid taustal!

Toit Valikud

Kui olete täiesti meeleheitel pärast pikka lendu, võid loobuda ülehinnatud lennujaama toitu. Leiad palju parem Tai toitu võimalusi kui sa välja lennujaama.

Odavaim koht haarata kiire eine on ilmselt toidu kohus Level 1 lähedal Gate 8, kus lennujaama töötajad kalduvad sööma.

Shopping lennujaama

Erinevalt Kuala Lumpuri KLIA2 ja Singapuri Changi Airport Suvarnabhumi keskendub rohkem on lennujaama kui kaubanduskeskuses. Lisaks tavalisele lennujaama tollivaba võimalusi, kavatsevad veeta oma bahti odavaid suveniire MBK Center Mall või laialivalguv Chatachuk Turg mitte lennujaamas.

Kui oled näputäis mõned viimase hetke kingitusi, on mõned poed väljumised ala, mis väidavad, hea põhjusi. Üksused Sai Jai Tai tehakse puuetega töötajatele. Mae Fah Luang müüb käsitööd tehtud mägihõimude inimeste Põhja Tai . OTOP kauplus väidab, et müüa kaupu toodetakse külaelanikud.

Tase 4 Concourse D on koduks luksus kaubamärgid nagu Coach, Bvlgari, Mont Blanc, Tiffany & Co ning ettevõtte nad hoiavad.

Tasuta WiFi-ühendus Suvarnabhumi Airport

Tasuta WiFi-ühendus on saadaval Tai kuue suurima lennujaama siiski registreerimine on nõutav. Jah, saate aeg-ajalt meile pärast sa registreerusid kuni te tühistate.

Ligipääs on piiratud kuni kaks tundi. Kolm õigustatud SSID juurdepääsu on järgmised: @AirportTrueFreeWIFI, @AirportAISFreeWIFI ja @AirportDTACFreeWIFI. SSID on tõstutundlik. Hoiduge petturitest pöörduspunktid siltidega nagu “FreeWiFi”, mis on mõeldud lüüa oma andmeid.

Suvarnabhumi Airport hotellid

Leida vaikne, mugav koht püüda uinak enne lendu on väljakutse sees Suvarnabhumi. Isegi kindlustada iste on konkurentsivõimeline ligi 61 miljoni reisijaga aastas teha oma teed läbi.

Boxtel korrusel lennujaama lähedal Link on Pentsik lahendus reisijatele läbisõidul vaja minna horisontaalne. Puidust magamis- kamber (see ei ole nii hull kui see kõlab) maksab umbes US $ 10 tunnis. Ühise ala on hästi tehtud.

Kui teil on vaja vähe – tegelikult, palju – rohkem ruumi ja mõned luksus, Novotel kõrval lennujaama on parim valik. Rongid sõidavad iga 10 minuti ja saate kontrollida igal ajal päeval või öösel 24-tunnine viibimise vältel.

Miracle Transit Hotel on kohapeal, aga kuue tunni ööbimisele on suhteliselt kallis. Travelers väga pingeline eelarve olla huvitatud YHA Bangkok Airport Hostel vaid nelja miili kaugusel. Eraldi toad on saadaval.

Rahvusvaheline väljumine Steps

Siin on, kuidas lahkuvad Tai kaudu Suvarnabhumi tavaliselt loojub:

 • Teie takso langeb te sissepääsu juures. Pöörake tähelepanu lennufirma märke rippuvad eespool iga ukse.
 • Kui teil on vaja käibemaksu tagastamise eest ostetud kaupade, minge kõigepealt Toll on kaupu inspekteerida ja kviitungid templiga.
 • Just sees sissepääs, leida kirjatud check-in koridori oma lennu number üks suur lauad. Ärge närvis, kui sa ei leia seda esimesel; lauad tsükli kaudu vähemalt kolmes keeles ning ei ole alati ajakohane!
 • Mine läbi check-in protsess oma lennufirma.
 • Liigu lõppu check-in saare ootama oma pagasi kontroll sõeluda. See võtab vaid hetke.
 • Kui kustutatud, jätkake tagaseina, näidata oma pardakaardi ja passi, siis tõusevad saada tembeldatud läbi immigratsiooni. Vihje: on teie lahkumist kaardi valmis ja käes. Keegi võib olla klammerdatud see oma passi kui saabus Tais. Agendid kiire on teada, et pisar passi lehele! Lase käia ja võtke see välja neil.
 • Kui vormistatud sisserände näita tulude arvestuses käibemaksu aken, kui teil on õigus käibemaksu tagasi ostab.
 • Mine läbi turvalisust. Tavaline reeglid (nt eemaldada kingad ja jakid võtta sülearvuti kotist jne).
 • Kontrollige suur pardal, et tagada oma värava ei ole muutunud.
 • Mine oma värava, kuid ei oota, et saada veel. Sul olema väljaspool värava kuni lühikest aega enne väljumist.
 • Kui meeskonna valmis, nad avada metallist tavalist, et reisijad võivad laskuda värava ooteala allpool. Sa pead näitama oma passi ja pardakaarti luba väravaalasse, siis jälle, kui pardale lennuk. Hoidke see välja ja mugav, kuni oma kohale.

Väljumise Airport

Ära võta pakkumised takso kelleltki pagasilinti piirkonnas. Selle asemel, sõita otse ametliku takso kioskid just väljaspool lennujaama või minna keldrisse saada rongiga.

 • Taksoga: Isegi need ametlikud järjekorrad ja kuidas nad tegutsevad kipuvad muutuma eri “jõukude” võtta kontrolli Bangkoki lennujaama takso süsteemi. 2010. aastal relvastatud mehed isegi arestitud kontrolli lennujaama takso piletimüügi kabiinid! Lisaks sellele, mida arvesti ütleb, maksaks lennujaama lisatasu 50 bahti koos kõigi teemakse.
 • Rongiga: rongid võtta veidi kauem, kuid need võivad aidata teil jääb palju liiklust, eriti kui teie hotell on Sukhumvit piirkonnas. Nad on ka kena alternatiiv tegelevad taksod ja on palju odavam. Järgige märke rongiga madalamal tasemel siis võta City Line on Phaya Tai jaama, kus saab kanda BTS Skytrain ; põlema jaamas lähima hotelli. Märkus: lennujaama rongi seiskumist keskööl.

Vihje: Kui läheb Khao San Road piirkond, otsida kiosk lähedal Gate 7 kohta ühistranspordi korrusel (samal korrusel takso järjekorda). Seal saab osta odav pilet bussi või van otse Khao San Road. Teenus lõpetab töötab 08:00

Kuidas Suvarnabhumi Airport

Muidugi, hotelli shuttle on lihtsaim viis saada tagasi lennujaama, kui olete valmis lahkuma Bangkok, kuid on mõned viisid, kuidas saada Suvarnabhumi.

 • Taksoga: Kuidas takso lennujaama on lihtne, kuid tahad, et sa leia aus juht valmis kasutama meeter. Reisijad peaksid maksma teemakse kõrgendatud Tollway, mis soovid ilmselt kasutada, et vältida tihti gridlocked liiklust.
 • Rongiga: Võtke BTS Skytrain et Phaya Tai jaama seejärel üle lennujaama rong. Kui tulevad lähedal Hualamphong rongijaama võtta MRT (metroo) on Makkasani Station seejärel üle lennujaama rong.

Kuidas Suvarnabhumi Airport Don Mueang

Kui teil on vaja hop lennujaamade vahel, mine Tase 2 ja otsida vaba liinibuss Don Mueang ukselt 3. buss jookseb umbes iga 30 minuti vahel 05:00 ja keskööl.

Lennujaamabuss sarnaneb rohkem täissuuruses bussi kui van. Otsi siniste märkidega, et öelda “AOT liinibuss.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *