Bangkoka rokasgrāmata: Vairums seksuāli Scam pasaulē

Posted on

Bangkoka rokasgrāmata: Vairums seksuāli Scam pasaulē
Kā jūs veicat savu ceļu uz Patpong Nakts tirgus, kas atrodas tieši pie aizņemts Silom Road centrā Bangkok, jūs jūtaties overwhelmed ar milzīgais izvēli (galvenokārt, viltoti) precēm, kas tiek pārdotas tiek tur pārdod, no Havaianas Flip-flops “Rolex” pulksteņi, no dizaineru somas uz elektronisko sīkrīkiem.

Dažu minūšu laikā pēc ierašanās, tomēr vecāks Taizemes cilvēks būs staigāt pret jums un nomurminu trīs vārdus. “Ping Pong Show?” (Tas ir īpaši iespējams, ja Jūs esat vīrietis vai ar vīriešiem).

Jums nav nepieciešams visai daudz izdomas, lai realizētu to, kas viņš runā: A “Ping Pong Show” ietver jaunu sievieti, galda tenisa bumbiņu, un, labi …

Patiešām, galda teniss parādīt sevi parasti ir priekšā kaut daudz shadier.

Cik maksā Parādīt izmaksas?

Ja jūs sekot vecāku Taizemes cilvēks, kurš aicina Jūs uz pingponga parādīt, jūs varētu būt zem iespaidu, ka pingpongu šovs ir bezmaksas. “Nav vāka maksas,” viņš droši vien saka, “un lēti dzērieni – tikai 100 bats.”

Lai būtu pārliecināts, jūs brīze uz vietu, kur sākotnēji atrast sev prieku, cik skaisti, jauni un draudzīgi meitenes ir. Vairumā gadījumu, tomēr, galdi drīz savukārt, un tas nav atsauce uz mūziku DJ spēlē.

Kāpēc tie Scam?

Tas nekad nav labi spriest grāmatu pēc vāka, bet ilgāk jūs sēdēt iekšā ping ponga liecina, jo vairāk jūs pamanīsiet plaisas jūs pirmoreiz ieraudzīja fasādi.

Bet reālā scam nāk, kad jūs saņemsiet savu rēķinu. Redziet, kamēr jūs tiešām nebūs jāmaksā nekas, lai ievadītu bāru vai klubu, un dzērieni jūs baudīt patiešām varētu izmaksāt ap 100 THB gabals, ko vecais vīrs, kurš uzaicināja tevi šova nebija pateikt, ir kas jums ir paredzēts iegādāties dzērienus par meiteni (-iem), kas veic, lai jūs, kas parasti dubultojas vai pat trīskāršojas savu rēķinu.

Reālā Futbolists, tomēr, ir tā saucamā “Skatoties” maksu, kas var būt no 3000 bats līdz 6000 bats vai vēl vairāk, kas ir $ 100-200 +, pamatojoties uz šodienas valūtas kursu.

Vai Ping Pong Parāda Tikai Bangkokā?

Ja kāda iemesla dēļ, jūs joprojām vēlaties redzēt galda tenisa šovu Taizemē (un pieņemsim sejas tā, tur ir tiešām tikai viens iemesls, lai vēlaties redzēt vienu), jums ir nepieciešams, nevis doties uz Bangkokas Patpong nakts tirgus to darīt, lai gan tas ir, ja jūs atradīsiet vislielāko daudzumu izrādes pieejami.

Diemžēl ziņa ir tā, ka, lai gan galda teniss šovi ir pieejami citur Bangkokā un Taizemes (proti Pattaya un Phuket), tie paliek par krāpniecību, neatkarīgi no tā, kur jūs tos apskatīt. Ja kaut kas, scam ir reālāks drauds ārpus Bangkokas, kur jūs varētu tiešām būt kāda vērsties šajā Pēc scammed.