Bankoko Eravano šventykla: Complete Guide

Posted on

 Bankoko Eravano šventykla: Complete Guide
Eravano šventykla Bankokas, žinoma Thai kaip SAAN Phra Phrom ar SAAN Thao Maha Phrom , gali būti maža, bet jos palikimas yra didelis. Turistai mėgsta nemokamų tradicinių šokių pasirodymai dažnai vertinamas ten. Vietiniai sustoti pakeliui į darbą melstis ar dėkoti už malones.

Skirtingai nei šventyklų, kurios reikalauja daugiau laiko vizito Eravano šventykla yra įsikūręs vienoje iš judriausių šaligatvių Bankokas. Saldūs kvapai gėlių girlianda ir deginimas Joss lazdos skverbiasi į orą.

Iš Phra Phrom-Tailando aiškinimo induistų dievas Brahma galo, negi net labai senas statula. Originali statula buvo nusiaubtos po remonto 2006 metais ir greitai pakeisti. Nepriklausomai, The Eravano šventykla ir toliau bus populiarus su budistų, induistų ir sikų bendruomenės Bankoką.

Iš Eravano Šventykla Istorija

Senas Animista užsakymą Tailande, “dvasios namai” statomi šalia pastatų nuraminti dvasias potencialiai išsiskiriantys statybos. Kuo didesnis statybos, tuo labiau ekstravagantiškas dvasia namas turėtų būti. Eravano šventykla prasidėjo kaip didelis dvasia namas valstybinės Erawan Viešbutis pastatytas 1956 m Erawan viešbutis buvo vėliau pakeistos į privati ​​Grand Hyatt Erawan Hotel 1987.

Pasak kraštotyros, statyba Erawan viešbutis buvo kentėjo su nesėkmės, traumų ir net mirčių. Profesionalai astrologai nustatė, kad viešbutis buvo ne pastatyti į laimingas būdu. A Brahma, induistų dievo kūrybos statula, reikėjo, kad viskas gerai. Pavyko; Eravano Viešbutis vėliau sekėsi.

Šventovė Brahma buvo padėtas už viešbučio lapkričio 9, 1956; ji vystėsi grožio ir funkcijos per metus. Net kuklios kilmės kaip neramus viešbučio dvasią namas, Eravano Šventykla tapo viena iš labiausiai lankomų šventovių miestą!

Kalbant apie bendravardis “, Eravano” yra Tailando pavadinimas Airavata, trigalvis dramblys, kad Brahma buvo sakyta, kad važinėtis.

Kur yra Eravano šventykla?

Jūs tikrai nereikės išeiti iš savo kelią arba apsilankykite neaiškių kaimynystę pamatyti Erawan šventovę Bankoką. Garsusis šventovė įsikūrusi Pathum Wan rajone, užimtas, komercinės širdies rimtų pirkinių Tailando sostinėje!

Ieškoti Eravano Šventykla įsikūrusi šiaurės vakarų kampe Grand Hyatt Erawan Hotel yra labai matomoje Ratchaprasong sankirtos, kur Ratchadamri Kelių Rama Aš Kelių ir Phloen Chit Kelių susitikti. Daugelis centrai ir prekybos kompleksai yra lengvai pasiekiami pėsčiomis.

Artimiausias BTS stotis Eravano Šventykla yra Chit Lom, nors galite pėsčiomis nuo Siam stoties (judriausių ir didžiausias Skytrain stoties) maždaug 10 min. Vaikutis Lom yra ant Sukhumvit linija.

Labirintas “CentralWorld prekybos kompleksas yra tik per didelės sankryžos nuo šventovę. MBK centras, gerai žinoma, kad biudžeto keliautojams kaip labiau prieinama alternatyva kupinas klastotės-yra apie 15 minučių pėsčiomis.

Apsilankymas Erawan šventovę Bankokas

Nors šventykla išsivystė į skubotas stotelės vietiniai, turistai pirkiniams misijų, ir vadovaujasi grupėms vienodai, tai tikrai ne nusipelno išskirti rimtų Maršrutas laiką. Iš tiesų, daugelis turistų przystawkę nuotrauką ar du ir nuolat vaikščioti.

Nesitikėkite, giedras šventyklos patirtis: Eravano šventykla dažnai perkrautas ir chaotiškas. Skirtingai nuo senovės šventyklų vietose, pavyzdžiui, Ayutthaya ir Chiang Mai, tai tikrai ne vieta svyruos ir kontempliuoti ramybėje. Beje, planuojame pakabinti aplink pakankamai ilgai žiūrėti šokio spektaklį stebint, kaip į šventyklą stotelė tapo integruota į kasdienį gyvenimą daugeliui vietinių gyventojų.

Norėdami daugiau autentiškos patirties, ritmas kelionių grupių ir aplankyti Erawan šventovė per rytinio piko valandą (nuo 7 iki 8 val), kai vietiniai gyventojai yra sustabdyti melstis, o pakeliui į darbą. Stenkitės ne trukdyti maldininkams, kurie ribotą laiką. Pedway iš Chit Lom stoties siūlo gerą nuotraukų iš viršaus.

Tradiciniai šokėjai dažnai matė netoli Šventykla iš tikrųjų ten nėra pritraukti ar pramogauti turistus-nors jie abu. Jie pasamdė maldininkų, kurie tikisi įgyti nuopelnų ar dėkoti už atsakė maldos. Kartais, jūs netgi galite mėgautis kinų liūtas šokių trupių ten.

Būkite pagarbūs! Nors Eravano Šventykla tapo turistų magnetas, jis vis dar laikomas vienu iš svarbiausių induistų šventyklų į Bankoką. Kai kurie teigia, jis yra vienas iš svarbiausių šventyklas Brahma Azijoje. Nebūk toks bjaurus ar nepagarbus per savo trumpą vizitą.

Saugos patarimai lankotės šventovė

Nors kentėjo su incidentų Anksčiau Eravano šventykla yra ne mažiau saugus aplankyti nei kitose vietose mieste.

Papildomas policijos buvimas aplink šventovę sukuria keletą turistinių orientuojasi sukčiai, o ne juos atbaido. Vienas iš ilgiausiai veikiančių sukčiai apima policijos pareigūnus Sukhumvit Road rajone žiūri iš aukštai takai turistams, kurie rūko ar neatsargiai pereiti gatvę. Pareigūnas nurodo esamo cigarečių užpakalis gatvėje ir pretenzijų jums sumažėjo ją, todėl jums bauda už šiukšlinimo.

Nors vietiniai ir vairuotojai gali būti rūkyti šalia, keliautojai kartais gauti išskirta mokėti brangiau baudas vietoje.

Kai pasirengęs palikti šventovę, nesutinkate su “kelionė” Nuo Tuk-tuk vairuotojas. Bet rasti taksi vairuotojas nori naudotis matuoklį arba derėtis dėl tuk-tuk už teisingą kainą (jie neturi metrų).

Suteikti dovaną

Nors apsilankymą Erawan Shrine yra nemokama, kai kurie žmonės pasirenka duoti mažą dovanėlę. Pinigai donorystės dėžės naudojamas palaikyti plotą ir gauna platinami labdaros.

Daugybė žmonių, parduodančių gėlių girliandą ( Phuang Malai ) tikriausiai bus požiūris jums į šventyklą. Gražus, jazminų kvapus grandinės yra paprastai skirtas jaunavedžiams, dėkodamas aukšto rango pareigūnai, ir puošia šventas vietas. Bankokas yra ne Havajai Do not dėvėti gėles aplink kaklą! Padėkite girliandą siūlo su kitais dėl turėklų, kuri apsaugo statulą.

Žvakės ir Joss lazdos (smilkalų) yra taip pat prieinama. Jei nuspręsite nusipirkti, šviesa juos visus iš karto vieną iš žibalinių lempų, kurie laikomi deginimas. Laukti eilėje, gauti į priekį, dėkokite arba pateikti prašymą, kaip jūs laikykite Joss lazdos su abiem rankomis, tada įdėkite juos į paskirtų padėklai.

Garbintojai dažniausiai aukoti-kartais net vaisių arba geriamojo kokosus-viena iš keturių šonų. Jei įmanoma, vaikščioti aplink pagal laikrodžio rodyklę, statula.

Patarimas: Jūs susidūrėte su žmonių pardavimo mažas, narvelyje laikomi paukščiai į kai šventyklų ir šventovių Pietryčių Azijoje. Idėja yra tai, kad jūs galite gauti nuopelnų atleidus Paukščių gerą darbą. Deja, silpnina paukščiai nepatinka laisvę ilgas; jie paprastai vėl tarpusavyje netoliese ir perpardavė. Būti labiau atsakingi keliautojas iki nepalaiko šią praktiką.

Lankytinos vietos Prie Erawan Shrine

Nors daug valgyti ir apsipirkti galima rasti netoliese The Eravano šventykla nėra lengvai pasiekiami pėsčiomis nuo Grand Palace, Wat Pho, o įprasta ekskursijos sustoja Bankoką.

Galite derinti vizito į Eravano šventykla su kai kuriais iš šių kitų įdomių vietų šioje srityje:

  • Džimo Tompsono Namas: Jim Thompson House “siūlo įdomią kultūrinę patirtį, trumpų ekskursijos ir patogią sodas. Jim Thompson paslaptingas išnykimas yra vienas iš Pietryčių Azijos geriausių saugomų paslapčių. Jo puikus namas yra apie 20 minučių kelio pėsčiomis nuo Eravano Šventykla, arba galite imtis Skytrain vieno langelio praeities Siam stoties į Nacionalinis stadionas stoties ir vaikščioti iš ten.
  • Bankokas meno ir kultūros centras: Taip pat netoli Nacionalinis stadionas stotis, Bankoko Meno ir Kultūros Centras vitrinos vietos menininkus malonus galimybe. Su šiek tiek sėkmės, jums netgi gali sugauti mados šou vietos dizainerių!
  • Lumphini parkas: Jei jau jūsų užpildyti užsikimšusi šaligatvių, Lumphini parkas yra vos už 15 minučių kelio į pietus išilgai Ratchadamri Road. Tvenkiniuose, vaikščioti keliu, ir kinų paviljonas siūlome pailsėti nuo Bankoko triukšmingoje tempu.

kultūros įžvalgos

Tam tikrais būdais, The Eravano šventykla suteikia kultūros mikrovisata, kuris rodo, kiek giliai religija persipina su kasdienio gyvenimo, kartu su sėkmės, prietarų ir Animizmas-įsitikinimu, kad dvasios gyvena ir aplink viskas.

Nors Tailandas daugiausia numato, kad Theravada budizmo ir Brahma yra induistų dievybės, kad nesibaigia vietiniams gyventojams mokėti pagarbą. Jūs dažnai stebėti žmones iš visų socialinių klasių, kuris Nod, trumpai lankas, arba pateikti Wai su savo rankas, kai išlaikęs Erawan šventykla-net jei sukti iki ant Skytrain!

Įdomu tai, kad nėra daug šventyklos Indijoje, skirtą tik Bhrama. Atrodo induistų dievas kūrimo turėti didesnį šią už Indijos ribų. Eravano šventykla Bankokas yra viena iš populiariausių, kartu su į Angkor Wat Kambodžoje šventovę. Didžiausias net Pietryčių Azijos šalis gali būti pavadintas po Bhrama: žodis “Birma” Manoma, kad yra kilę iš “Brahma”.

Brahmos garbinimas ne induistai Kinijoje yra gana dažnas. Tailandas yra namų į vieną iš didžiausių etninių kinų bendruomenių visame pasaulyje, taigi, kodėl Kinijos liūtas šokio spektaklių kartais pakeičia tradicinį tajų šokiai ne Eravano Šventykla.

Incidentus Eravano Šventykla

Galbūt centralizuota vieta gali būti kaltinamas, tačiau Eravano šventykla Bankokas sukaupė šiek tiek audringas istorijos, atsižvelgiant į jo amžių ir dydį.

  • 2006: Originali statula Brahma buvo sunaikinta 27-erių metų vyras su plaktuku. Gatvės šlavimo persekiojo žemyn vandalų ir tiesiog jį sumušė iki mirties. Žmogus vėliau buvo nustatyta, kad buvo nestabilios psichikos.
  • 2010: CentralWorld kompleksas visoje sankryžoje iš šventovę sudegė per antivyriausybinių protestų.
  • 2014: Daug kovų metu antivyriausybinių protestų pirmaujančių iki karinio perversmo vyko netoli šventovę. Bullet skyles ir žalą buvo suremontuoti.
  • 2015: Eravano šventykla buvo 2015 Bankoko bombardavimo svetainė, teroristų ataka, kurios liko 20 miręs.
  • 2016: Automobilis atsitrenkė į šventovę, sužeisti septyni garbintojai. Terorizmas buvo atmesti; transporto priemonės vairuotojas patyrė insultą.

2015 Eravano šventykla bombardavimo

Eravano šventykla buvo už teroristinio išpuolio rugpjūčio 17, 2015 Vamzdis bombos detonavo prie 6:55 pm tikslas, o šventovė buvo užimtas. Deja, 20 žmonių žuvo ir mažiausiai 125 sužeisti. Dauguma aukų buvo Azijos turistai.

Statula buvo tik šiek tiek sugadintas, o šventovė buvo atidarytas per dvi dienas. Ataka sukėlė SAG turizmą; tyrimas tebevyksta.