Başka bir yerde Kuta, Denpasar alışveriş merkezleri, Pazarlarda ve Sokak Dükkanları ve – Bütün Güney Bali Alışveriş Hakkında

Posted on

Başka bir yerde Kuta, Denpasar alışveriş merkezleri, Pazarlarda ve Sokak Dükkanları ve - Bütün Güney Bali Alışveriş Hakkında
o Bali alışveriş yapmak istiyorsanız size Güney Bali sahne adada orada en yoğun olduğu, peşindesiniz.

Bölgenin alışveriş alanları doğru yukarı kum kendisinde bazen çok uzak olmayan plaja şunlardır: düz Tuban klimalı Discovery Alışveriş Merkezi bir alışveriş çılgınlığına sörf Yüzme gitmek veya Jalan boyunca Beachwalk Mall olabilir Pantai Kuta.

Yani Kuta, Legian ve Nusa Dua olarak büyük ölçüde bu parçaların mükemmel sörf plajları sayesinde Bali’nin en gelişmiş turizm altyapısına sahip, bir sürpriz değil.

Kuta Alışveriş: Alışveriş Merkezleri ve ucuz Hediyelik Eşya Mağazaları

Kuta alışveriş sahnesi harika eklektik. Bölgenin backpacker mirası hala Jalan Legian’daki boyunca ve Kuta Meydanı ve Kuta Sanat Pazarı gibi alanlarda sokak alışveriş belirgindir, ancak turist refah artmış gibi, bu yüzden mal ve bunları satmak mağaza bulunmaktadır.

Kuta Meydanı. Bu alışveriş bölgesi Kuta ve Legian (arasında mekik turistler için önemli bir otoyolda zincirleme bulunmaktadır Google Maps ) ve Bali alışveriş ve sabit fiyatlı butik ve mağazaları için kalabalık bir buluşma yeri haline gelmiştir.

Kuta Square dükkanların çoğu güneyden kuzeye uzanan 200 yarda uzunluğunda şerit boyunca bulunmaktadır. Eğer bölgenin moda butikleri, hızlı yiyecek satış noktası, sörf dükkanları ve Mücevhercilikten kontrol ederken güney ucundaki Kuta Sanat Pazarı’na başlayarak, kuzey devam edin.

Matahari Department Store ‘nin dört katlı bina Kuta Meydanı’nda her şeyi cüceler ve giyim için ev eşyaları için atıştırmalıklardan yüksek kaliteli, Endonezya yapımı mal, geniş bir yelpazede şahinler. Dördüncü kat bunu her şeyden önce bir mola bir foodcourt vardır.

Alışveriş merkezleri. Dünyanın mallification tropikal Bali bile devam eder ve Kuta Batılı markalar ile dolu klimalı alışveriş merkezleri kendi payına sahiptir.

Bali yüksek kaliteli moda markaları da çok kendi oldukça iyi de Kuta’nın merkezleri tutun, bu yüzden alışveriş merkezleri dışarı sayılmaz. Bu alışveriş merkezleri dükkanlar kesinlikle sabit fiyatlı vardır – O söylemeye gerek yok.

Kuta Sanat Pazarı Kuta Square güney entryway üzerinde ( Google Maps maskeleri, gömlek, kabukları, sarongs ve muhtelif oyma yaratıklar -) ucuz ama gösterişli Bali hatıra bol şahinler. Kuta Meydanı’na geri kalanından farklı olarak, Kuta Sanat Piyasasındaki dükkanlar mallar için sert pazarlık için teşvik ediyoruz.

Jalan Legian’daki boyunca Alışveriş

Olarak bilinen yol Jalan Legian’daki Kuta ve Legian arasındaki üzerine çarpılar. Bu iki şeritli bir cadde boyunca ve (aşağıya bakınız) ötesinde, ziyaretçiler ulaşım hizmetleri, restoranlar ve bütçe otel yanında tek başına mağazalar, marketler ve tezgahları bol bulacaksınız.

Adresinden Legian alışveriş çılgınlığı başlatın Jalan Legian ve Jalan Melasti köşesinde ( Google Maps ) ve yaya olarak bölgeyi keşfetmek. Şeridinde takı ve ev eşyaları mağazaları adil bir dizi olmasına rağmen, sörf dükkanlar ve spor mağazaları baskın görünmektedir: Jalan Legian kendisi zengin aktif türlerine hitap eden üst uç mağazaları bol içerir.

Daha ucuz hediyelik eşya tezgahları ve biblo sayaçları batıya Legian Beach Jalan Legian’daki gelen dikey çalışan yan sokaklarda ağırlıklı olarak yer almaktadır.

Jalan Legian’daki Jalan Melasti doğu Aşağı, bulacağınız Kuta Art Market ( Google Maps ucuz iddialı tchotchkes satan sahile yakın).

Jalan Sahadewa (Sarımsak Lane, Google Maps ) Jalan Melasti ve Jalan Padma bağlayan Sanat Pazarı’na kuzey çalışır – bu henüz pazarlık avcılar için başka hotspot var.

mağazalarıyla dolu yan sokaklar Jalan Padma Utara, (yaygın Jalan Double Six olarak da bilinir) Jalan Arjuna’ya Jalan Werkudara aracılığıyla kuzey germek. Son iki şerit, özellikle yerel batiks ve diğer tekstil örnek onların kumaş ve giysiler elbise mağazaları için iyi bilinmektedir.

Jalan Padma ( Google Maps Sarımsak Lane kuzey ucunda) saklar ucuz bilezikler, biblolar ve kabuk ürünleri satan takozu-a-bloktur.

Denpasar Alışveriş

Bali başkenti Kuta ve Legian kadar turist trafiğinin almaz – sonuçta bu nerede sıradan Bali canlı, Legian, Kuta ve Seminyak’a turistik bölgelerinden farklı olarak.

Ama bu alışveriş listesinden Denpasar geçmeye sebep değil: iki geleneksel pazarları Badung Nehri sadece ayrılmış, hemen yanındaki birbirlerine bulunmaktadır.

Pasar Kumbasari ( Google Maps ) yayılan geleneksel pazar üç katlı yığılmış olduğunu. Eğer ucuz sanat ve zanaat için piyasada iseniz, piyasanın üçüncü kata çıkıp ve üzerinde pazarlık oyun olsun. Geleneksel Bali dansları için kostüm satan bir dükkan bile var.

Nehrin karşısında, Pasar Badung ( Google Maps ) yerel gitmek ister turistler için daha pazarlık sunmaktadır. Doğu kanadında bulacaksınız Jalan Sulawesi , dükkanlar satan ile kaplı ünlü kumaş deposu batik , Songket, geleneksel ve hem modern ve çeşitli kumaşların,.

Jalan Gajah Mada ( Google Maps ) Jalan Sulawesi’de kuzeye biraz kesiştiği – bu sokakta dükkan el sanatları ve ayakkabı satmak. Güneye git Jalan Hasanuddin ( Google Maps Denpasar ünlü altın ticaretini karşılaşmaya) – Bu cadde boyunca altın ustalar halk esas hitap, ancak şansınızı denemek özgürsünüz.

Güney Bali Diğer Alışveriş Alanları

In Sanur ziyaret Jalan Danau Tamblingan ( Google Maps Kuta boyutlu kalabalıklar yüzme olmadan Kuta bulunan aynı şeyler satın alabilirsiniz), ilçenin ana yola. Kafe ve restoranlar çok sayıda cadde üzerinde dükkan ortasında serpiştirilmiş, böylece alımlar arasındaki arada bir mola alabilir.

Dükkanlar Kerobokan özellikle Jalan Raya Kerobokan (boyunca Google Maps ) – kuruluşlar ev mobilyalar, eski için mobilyalar ve sanat ve zanaat Oyuncak bebek eviniz, çocuk kitapları ve ikincisi için çocuk moda satan, ev sahiplerine ve velilere hitap etmektedir.

Sanur ve Nusa Dua arasındaki geniş karayolu olarak bilinen “Bypass” , ve saklar çömlek, taş, mobilya ve çeşitli antika satan ile kaplıdır. Uzağa ilginizi çeken ve pazarlık herhangi mağazalarında durdurmak, işe arabada tarafından sürün.

In Nusa Dua , perakende sahne hakimdir Bali Collection alışveriş merkezine ( bali-collection.com , Google Maps ), lüks uluslararası markaların da ve bir Japon mağaza ile açık alışveriş merkezi. Alışveriş merkezi arkasında, restoranlar ve barlar çok sayıda açık havada ortamda patronları hizmet vermektedir. Ücretsiz servis otobüsü Bali Collection alışveriş merkezi ve yaklaşık 20 yakındaki tatil trenle giden.