Baudot ūdens: Cruising kanāli un ūdensceļi Parīze – tūrisma uzņēmumiem, kruīza paketes un vairāk

Posted on

Baudot ūdens: Cruising kanāli un ūdensceļi Parīze - tūrisma uzņēmumiem, kruīza paketes un vairāk
Ja esat jau pieņēmusi ekskursijas un / vai vakariņas kruīza uz Sēnas upes un meklē vairāk offbeat veida ceļojums, tur ir daudz vairāk, lai Parīzes ūdensceļiem nekā pasaules slaveno upi. Kāpēc ne darīt kaut ko citu, un doties apskatīt pilsētas 81 jūdzes no kanāliem un pazemes ūdeņos , darbojas visu ceļu no Ile Saint Louis pie Dievmātes katedrāles ziemeļu galu no pilsētas pie Canal de l’Ourq? Vai izkļūt no pilsētas uz vienu dienu, un kruīza krāšņs bankas no Marne upes, pēc pēdās impresionisma mākslinieku, piemēram, Manē, Renuārs un Pissaro?

Ja esat jau veicis kārtās Parīzes apskates un ekskursijas ieteiktajiem jūsu vidējais rokasgrāmatā, es noteikti ieteiktu iet pie uzvarēts ceļu un pētīt ūdeņus un ap Parīzi no ļoti dažādām Vantage.

Touring uz Canal St Martin: Vēl Parīzes Side

Vēsturiski izmanto kā rūpniecības ūdensceļu, Canal St Martin iet par 4,5 jūdzēm, kas savieno Sēnas upi pie ziemeļu Canal de l’Ourq. Nezinot visvairāk, tad kanāls iet pazemē stiept starp Bastille un Republique metro stacijām uz Parīzes labajā krastā ( plosīt Droite ).

Vairāki tūrisma uzņēmumi piedāvā regulārus kruīzi par kanālu, kas ļauj jums redzēt dažus no pilsētas gaismas ir mazāk mina apgabalos, no kuriem daudzi ir burvīgs. Kanāls darbojas uz sīki izstrādātu sistēmu slēdzenes, padarot intriģējošu displejā ūdens meldri caur un paceļas un tilti tiek izvirzīti ļaut laivas iet.

Canauxrama: ekskursijas kanālā

Canauxrama piedāvā divus-un-ar pusi stundu kruīzi uz Canal Saint Martin, tostarp dzīvīgu komentārs par vēsturi ziemeļaustrumu Parīzē, vienā no Parīzes vislabāk glabātajiem noslēpumiem. Kruīzi sākas pie “Marina Arsenal” noenkurošanās punktu un beigās pie dzīva un ultramodernu Parc de la Villette un Cite des Sciences (vai jūs varat sākt un beigt ar apgrieztā virzienā), kas ļauj turpināt pētīt slepenu nooks no pilsētas.

Marne River Tours: Paņem dienu ceļojumu uz impresionistu “Trail

Interesē ņemot dienu ceļojumu uz zaļo bankām Marne upes , kas iedvesmoja impresionisma gleznotājiem iekļauti Camille Pissarro, Ogists Renuārs un Edouard Manet? Canauxrama arī organizē daylong kruīzi uz šo skaisto un konsekventi Nenovērtēts jomā Parīzes reģionā. Pack piknika pusdienas saulainā dienā, un baudīt maltīti uz upes. Es esmu mēģinājis šo ceļojumu un ļoti ieteiktu to.

Izbraukšana informācija: Iekāpšana iespējama no vairākām vietām. Konsultējieties ar šo lapu oficiālā mājas lapa , lai iegūtu detalizētu informāciju par iekāpšanas punktiem, faktiskajās cenās, biļešu cenām un kruīza grafikus.

Valodas: Tours ir pieejami desmit valodās, tostarp angļu, spāņu, vācu un itāļu. Laivas ir aprīkotas ar bāru.

Adrese: Bassin de la Villette – 13, Quai de la Loire
Tel:   +33 (0) 1 42 39 15 00
Apmeklējiet oficiālā mājas lapa

Parīze Canal

Tas ir vēl viens labi ievēroti ceļojumu kompānija piedāvā kruīzi uz Sēnas un kanāliem. Paris Canal piedāvā pusi dienas kruīzi uz Sēnas un kanālu. Apskates vietas Orsē, Luvra, un pilsētas tinumu tīklu pazemes ūdensceļiem. Tours ir pieejams angļu un vairākās citās valodās.

Kontaktinformācija un grafiku:

Tūrisma grafikus un piedāvājumu mainās visa gada garumā. Zvaniet vai rakstiet, lai iegūtu plašāku informāciju par pašreizējām cenām, un padarīt atrunas: resa@pariscanal.com vai apmeklējiet oficiālo mājas lapā (angļu valodā).
Tel: + 33 (0) 142 409 697