Bekingemas pils: The Complete Guide

Posted on

Bekingemas pils: The Complete Guide

Bekingemas pils, oficiālā rezidence britu suverēnās kopš karalienes Viktorijas un viņas perējums apmetās 1837, ir bijusi diezgan raiba karjeru kā Royal dzīvesvietu. Tas bija tik vientuļi vienā brīdī, ka tā tika piedāvāta nāciju kā pagaidu parlamenta apakšpalāta. Taču šodien tas ir viens no visvairāk ikonu objektiem visas Apvienotās Karalistes. Tūrisma pieredzi pie Bekingemas pils var svārstīties no ikdienas apskati maiņu Aizsargi līdz tūre interjera grezns komplekss.

Lūk, ko jums ir jāzina, lai plānot savu vizīti.

Vēsture Bekingemas pils

Jo 17. gadsimta sākumā, laikā valdīt karaļa Džeimsa 1, dēls Mary Queen of Scots laikā zeme, kur Bekingemas pils un pils dārzs tagad stāv bija zīdkoka plantācija par vienu no daudziem nolemti mēģinājumiem aizmugurējo zīdtārpiņiem Eiropā.

Zeme, kas tagad no Green Park un St James Park, kas jau bija māju par to, kad tas tika dota augstmanis ar 1628. Attiecībā uz nākamajiem 70 gadiem, tas nodots no vienas cēlā iedzīvotāja uz otru, līdz pievērsta hercoga Buckingham . Viņš uzcēla jaunu māju uz vietas, un tas kļuva pazīstams kā Bekingemas House.

Sākotnējais Buckingham House maksā £ 7000, lai veidotu. Sīkums, ja jūs uzskatāt, ka tas notiek £ 370,000,000, 10 gadu ilgu “būtisku”, renovācija, kas sākās 2017. gadā.

Māja pirmoreiz kļuva karaļa rezidence, taču nav oficiāls pils, 1762, kad karalis Džordžs III pirkusi sievu, Queen Charlotte, un bērniem. Renovācija veikta pēc tam iekļauti pasakains griesti paredzēti ar skotu arhitekts Robert Adam.

Kad karalis Džordžs IV uzkāpa tronī, Buckingham House vēl bija tikai ļoti liela māja. Karalis gribēja pili un darbā slaveno Regency galma arhitekta Jāņa Nash dot viņam kādu pēdējo piecu gadu laikā viņa dzīves laikā. Nash pavadīts tik daudz naudas (apmēram £ 470,000), kas, tiklīdz karalis nomira, premjerministrs aktivizēti viņu.

Dažādas citas arhitekti bija roku renovācijai, bet tad, kad nākamais monarhs, Džordža III brālis Viljams IV, kļuva ķēniņš māja bija nemēbelētu un vientuļi. William atteicās pārvietoties.

Un tad nāca Queen Victoria

William bija fenomenāla skaits ārlaulības bērnu, bet ne likumīgu mantinieku, tāpēc tronis bija tad mantoja viņa māsas, Viktorijas un viņas ievērojamo ģimeni. Jo nav laika vispār, Buckingham House, tagad ir oficiāli Bekingemas pils, bija pārāk mazs. Arhitektu parāde turpinājās, un Brighton Pavilion tika pārdots, lai finansētu pievienot jaunu spārna par £ 53,000. Centrālā balkons, pazīstams vērotāji ar karaliskām kāzām, tika pievienota tam. Un Triumfa arka, projektējis Nash, tika pārvietots uz ziemeļaustrumu stūrī Haidparkā, kur tas ir tagad pazīstama kā Marble Arch.

Tātad, ja aiz tā 19.gadsimta fasāde, un 20. gadsimta sākumā Portland akmens apšuvumu (George V), Bekingemas pils, šķiet mazliet hodgepodge, tagad jūs zināt, kāpēc.

Apmeklējot Bekingemas pils

Valsts Istabas no pils ir tikai atvērts sabiedrībai kopš 1993. gada, un tad tikai laikā ierobežotu laiku no jūlija vidus līdz septembra beigām. Sabiedriskās rādītājus par “Buck House” sākotnēji bija paredzēta kā veids, kā piesaistīt līdzekļus, lai labotu Vindzoras pils pēc postošs ugunsgrēks 1992. izrādījās, tas bija tik populārs, ka karaliene turpināja, lai ļautu apmeklētājiem katru vasaru. Nelietojiet gaidīt, lai nozvejas ieskatu karalienes Elizabetes vai locekli no karaliskās ģimenes par jūsu apmeklējumu, lai gan. Kad pils ir atvērta sabiedrībai, viņa dodas uz vienu no viņas valstu rezidencēm vai padara savu ikgadējo vizīti pilī Holyroodhouse Edinburgā.

Un jūs, visticamāk, lai redzētu daudz dzīvē pie pils. Bekingemas pils kā 775 istabas, tai skaitā 19 valsts istabas, kas ir iekļauti apmeklējuma. Valsts istabas, kur karaliene un locekļi karaliskās ģimenes saņem viesus valsts, svinīgos un oficiālos gadījumos. Pārējais – 52 Royal un viesu guļamistabas, 188 darbinieki guļamistabas, 92 biroji un 78 vannas istabas – ir pilnīgi pie robežas.

Ko jūs redzēsiet, ir virkne ļoti lielām kamerām piepildīta ar daudziem dārgumiem Royal Collection; gleznām Rembranta, Rubens un Canaletto; skaisti piemēri angļu un franču mēbeles un daudz ko citu. Uzsver ietver:

 • Baltā Viesistaba – uzskatīja krāšņākajām no uzņemšanas telpām. Meklējiet pasakains rolltop galdu un apzeltīta klavierēm paredzētajā Queen Victoria.
 • Troņa istabu  – Kurš zināja, tur bija tik daudz dažādu troņi. Saskaņā ar dramatisko arku un lapotnes – dizaineris Džons Nash tika ietekmēja teātra dizains – ir pāris priekšsēdētāju īpašuma karaliene un Edinburgas hercogs izmantoto Coronation laikā 1953. vadībā tika izmantoti pirms karaliene tika svaidīts un kronēts. Vēl tronis, tur un parādīta Vindzoras pils tika izmantota pēc tam. Numurā ir arī Queen Victoria troni un krēsli Džordžs VI un karaliene Elizabete Queen Mother izmantots. Pārsteidzoši, pirms 1910. gadā, mēbeles, kādas izmanto kronēšanas ceremonijā tika pārdota viesiem, tāpēc nav agrāk troņi šeit.
 • Attēla galerija  Šī ir vieta, kur kandidāti, kas drīz tiks pagodināts ar muižnieku un citu oficiālu goda jāgaida pirms aicināti uz balles par investitūra ceremonijas. Kamēr viņi gaida, viņi var aplūkot gleznas no karalienes kolekcijas, kas tiek mainīti ik pa laikam.
 • Balles   Lielākā daļa Valsts telpu izmanto valsts banketiem un investitures. Tā ir mūziķu galerija, komplektā ar ērģelēm. Visspilgtākais elements šajā telpā ir tronis Canopy, projektējis Lutjēna. Tā ir papildināta ar triumfa arku, ar spārnoto statujas – simbolizē Vēsture un Fame – un atbalstīt medaljons ar profiliem karalienes Viktorijas un prinča Alberta. Sēdekļos zem tā tika izmantota kronēšana Edvarda VII un Queen Alexandra 1902. Šis numurs ir veidoti, atklāti sakot, lai pieklauvēt jūsu zeķes off. Un atkarībā no tā, kur jūs stāvēt uz šādām lietām, tas nu ir vēlamais efekts, vai jūs domājat, ka tas liecina par sliktāko pārmērības Viktorijas dizainu. Žūrija, kas par šo vienu.

Pēc tam, kad jūsu ceļojums uz 19 numuriem, jūs varat klīst par dārziem, vai ir gaiši Bite – tēja un kafija, sviestmaizes un kūkas – in Garden Cafe.

Apmeklētāju Essentials

 • Kad:  Bekingemas pils ir atvērta sabiedrībai no jūlija vidus līdz septembra beigām, un pēc tam privātām ekskursijām uz izvēlētajiem datumiem ziemā. In 2019, Gada Vasara atvēršana no 9:30 līdz 7:30 20. jūlija līdz 31. augustam, un 6:30 līdz 29. septembrim.
 • Kur: Starp Green Park un St James parka centrālajā Londonā. Pils atrodas pie pagrieziena uz diviem procesijas ceļu – Satversmes Hill, kas ilgst no Hyde Park Corner un Velingtonas Arch uz pili un The Mall (Dzejoļi ar nosaukumu Al,), kas stiepjas no pils uz Admiralitātes arka un Trafalgaras Kvadrāts.
 • Kā tur nokļūt: 
  • Ar vilcienu: Viktorijas stacija un Charing Cross ir tuvākās dzelzceļa stacijas. Pārbaudiet Valsts dzelzceļa pieteikumus laikiem un biļešu cenām.
  • Ar Londonas metro:  Tuvākais Londonas metro stacijas atrodas Victoria, Hyde Park Corner, un St James Park Green Park un St James Park. Pārbaudiet Transports Londonai plānot ceļojumu.
  • Ar autobusu: Autobusu numuriem 11, 211, C1 un C10 visi apstāties Buckingham Palace Road, netālu no pils ieejas un citas atrakcijas. Victoria Coach Station, tālākos autobusu ierašanās, ir aptuveni desmit minūšu gājiena attālumā.
 • Biļetes
  • Cenas – 2018. gadā par standarta uzņemšanai, Pieaugušo biļetes maksā £ 25, students vai augsta līmeņa biļetes ir £ 22.80. Bērniem no 5 līdz 17 izmaksas un izmaksas invalīdiem £ 14 un bērni līdz 5 gadu vecumam ir bez maksas. Ģimenes biļetes uz diviem pieaugušajiem un līdz trīs bērni arī ir pieejami.
  • Kā nopirkt – biļetes tiek pārdotas laika ziņā Ieceļošanas intervālu 15 minūtes intervālu. Tie ir pieejami dienā pie pils, bet kā ierakstu var būt aizņemti gada atklāšanas laikā apmeklētājiem tiek ieteikts iegādāties biļetes iepriekš – vai nu pils kasē vai internetā .
  • Kombinācija Biļetes: Lai padarītu lielākā daļa no jūsu apmeklējumu, Royal Day Out biļetes ir pieejamas, kas var tikt izmantoti, lai trim objektiem. Papildus Bekingemas pils valsts telpas, šī kombinācija biļete nodrošina ieeju Royal Mews, kur tiek turēti Royal ratu un zirgu, un Karalienes galerija. Uzziniet vairāk par Royal diena Out biļetes.
 • Praktiska informācija Palace vietne ir lapas ar informāciju par visu, sākot no apmeklējuma ilgums, multimediju gidi deviņās dažādās valodās, invalīdiem, kā arī iespējas un bērnu pārtīšanas galdiņi iekārtām. Lai uzzinātu par to, kā tikt galā ar praktiskām dzīves vajadzībām, vislabāk pārbaudīt savas  praktiska informācija tīmekļa lapas.

Kas vēl ir tuvumā

Royal Mews  apgalvo, ka “viens no labākajiem darba staļļiem pastāv.” Man nav veids, kā spriest šo apgalvojumu, bet tas ir jautri, lai apmeklētu. Royal Mews ir atbildīgs par visu ceļu transporta karaliene un karaliskās ģimenes. Ietilpst rūpēties par daudziem izstrādātu vagonos no valsts, uz zirgiem, kas pull tos un arī karalienes automašīnām. Jūs varat apmeklēt to kā daļu no Royal Day Out biļete (skatīt iepriekš), vai atsevišķi. Royal Mews ir atvērti no februāra līdz novembrim, tāpēc gandrīz visu gadu, izņemot ziemas brīvdienu sezonu.

Karalienes galerija atrodas līdzās Bekingemas pils uz Bekingemas pils RoadIt funkcijas mainās darbus no Royal Collection – gleznas, mēbeles, dekoratīvi priekšmeti. In vasarā 2018, īpaša izstāde svin krāšņums no subkontinentā – māksla no Indijas un Mughal impērijas. Šajā galerijā var iekļaut uz Royal Day Out biļetes – kā minēts iepriekš – vai atsevišķi. Galerija ir atvērta visu gadu, izņemot to plānoto slēgšanu, kas uzskaitīti tīmekļa vietnē, lai mainītu ekspozīcijas.

Clarence House  ir tikai pie Mall un lejup ceļu no Bekingemas pils. Tā tika uzcelta valdīšanas Džordža III viņa trešā dēla hercoga Clarence laikā. Tā bija Karalienes Mātes mājās jau vairāk nekā piecus gadu desmitus, un šobrīd ir oficiālā rezidence Velsas princis un Kamilla, Kornvolas hercogiene. Parasti to var apmeklēt augustā laikā. Bet Clarence House tiks slēgts apmeklētājiem visu 2019. uzturēšanas darbiem. Paredzamais atkārtota atvēršana datums ir 2020 augustam.

Viens vārds brīdinājums

Oficiālā Bekingemas pils mājas lapa liecina, ka, ja jums ir jūsu biļete ir apzīmogota beigās jūsu apmeklējumu, tas būs labs neierobežotu apmeklējumu visu gadu. Tas ir nopietni maldinošs  , jo Bekingemas pils ir vienkārši nav atvērta visu gadu. Tas ir atvērts no jūlija vidus līdz septembra beigām. Ja jūs iegādāties Royal Day Out biļeti, citas atrakcijas uz tā ir atvērti visu gadu, bet “Buck House” nav. Vienkārši ir jāapzinās, ka, lai izvairītos no vilšanās.