Best Places Hot Chocolate Pariisis

Posted on

Best Places Hot Chocolate Pariisis
Kui see on jäine, külm ja keelab välja, võite kaaluda evi mõned parimad kuuma šokolaadi Paris on pakkuda. Kahjuks nurgas kohvikus ei ole alati soovitav: see on tavaline, et kätte napilt-sooja vee tükkideks lahustumata tööstus kakaopulber bobbing ümber ülaosas. Lisada solvanguga kahju, siis võib lõpuks maksta nelja või viie euro pop selle vaese mehe Chocolat chaud .

Õnneks rannalähedases kuuma šokolaadi allpool nimetatud reaalne asi. Nad kasutavad kõrge hinne cocoas ja baar šokolaadi, tõeline piim (ohe!), Ja on sageli leidlik maitseid, nöörimine oma rikas šokolaadi joogid märgib nagu vürtsikas ingveri ja kardemoni või magus mint ja oranž. Ilma pikema jututa, siin on meie kirkad kust saada soe ja vähenõudlik Prantsuse kapitali. Lihtsalt ärge unustage pühkida piimjas vaht välja ülaosa huule enne pealkirja tagasi välja sightsee või poes!

Angelina

Tõenäoliselt kõige kadedus koht kuuma šokolaadi Pariisis, ja alati üle ujutatud turiste, seda Viini stiilis Belle Epoque teemaja ca 1903 on kuulus oma ultra-rikas, rangelt traditsioonilise Chocolat chaud . See ei ole minu isiklik lemmik (ma leian, et see on natuke liiga magus ja paks), kuid paljud inimesed Angelina kuuma šokolaadi on kullastandard. Alati reserveerida edasi, seda eriti külmema kuu ja nädalavahetustel, kui pikad read turiste ootab tabelid madu läbi koridori Rue de Rivoli. Kui eelistate tee, Angelina on ka üks meie kirkad parim teahouses Pariisis.

 • Aadress: 226 rue de Rivoli, 1. arrondissement
 • Metro: Tuileries, Concorde
 • Telefon: +33 (0) 1 42 60 82 00

Chocolaterie Jacques Genin

Ma ei ole veel maitsnud kuuma šokolaadi hiljuti avatud Marais boutique isehakanud, iseõppinud šokolaadi maestro Jacques Genin. Genin on Chocolat chaud on väidetavalt mõned parimad linnas ja serveeritakse soojust ja sära. Nagu Hevin on šokolaad, õhkkond on ultramoodne siin, nii endale aega lounge siin pärast ambling ümber või sisseoste trendikas Marais piirkond.

 • Aadress: 133 rue de Turenne, 3. arrondissement
 • Metro: Filles de Calvaire
 • Telefon: +33 (0) 1 45 77 29 01

Maison du Chocolat

See prestiižne Prantsuse gastronoomia maja pakkumised, ei ole üllatav, suurepärane kuuma šokolaadi mõningaid oma asukohta. Kui te teene jämedam, rikkamaks, vähem magus erinevaid Chocolat chaud , see versioon peaks rahuldada oma iha. Ja kui sa ei ole aega istuda, saab alati osta kott puhas šokolaad “helmed” (saadaval kahes erinevas “tugevused” – pildil) teha oma kodus.

 • Aadress: 52, rue Francois 1er, 8. linnaosas
 • Metro: Franklin D. Roosevelt
 • Telefon: +33 (0) 1 47 23 38 25

Jean-Paul Hevin

Jean-Paul Hevin on juba tuntud kui üks Pariisi täitmata šokolaad oskustöölised. Hevin leiutas menüü kuuma cocoas erinevate tundi day– mõned energiat andev, teised lõõgastav. Meie vaieldamatu lemmik on 4:00 “Aphrodisiac”, tugeva märkmeid ingveri ja vürtse. Ikka veel eksootiliste? Chocolat aux HUITRES (Chocolate austrikastmega), Chocolat a la carotte (porgand), või Chocolat zen Matcha roheline tee. Sest traditsionalistidest, seal on valik rohkem klassikaline retseptid samuti, kasutades ainult kõrge šokolaadi.

 • Aadress: 41 Rue de Bretagne
 • Metro: Tuileries