Best Vietas Hot Chocolate Parīzē

Posted on

Best Vietas Hot Chocolate Parīzē
Kad tas ir ledus, auksts un aizliedz, jūs varētu apsvērt staking dažus no labākajiem karstās šokolādes Parīze ir piedāvāt. Diemžēl, stūra kafejnīca ne vienmēr ir ieteicams: tas ir kopīgs pasniegt pat tikko-siltu ūdeni ar gabalu neizšķīstošām rūpniecības kakao pulvera bobbing ap augšpusē. Lai pievienotu apvainojums traumas, jums var beigties maksāt četras vai piecas eiro pop par šī nabaga vīra Chocolat Chaud .

Par laimi, amatieru turpmāk minētie karsts šokolādes veidotāji ir reāls darījums. Viņi izmanto augstas kvalitātes cocoas un bārs šokolādi, īstu pienu (elsot!), Un bieži vien izgudrojuma ar garšu, cilpu savu bagāto šokolādes dzērienu ar piezīmēm, piemēram, pikanto ingveru un Cardamon vai saldo piparmētru un apelsīnu. Bez papildu ADO, šeit ir mūsu cērtes, kur sasildīties un iecietīga Francijas galvaspilsētā. Tikai neaizmirstiet noslaucīt pienains putas off augšpusē jūsu lūpas, pirms pozīcijā atpakaļ ārā sightsee vai veikalu!

Angelina

Iespējams, visvairāk kāroto vietas karstā šokolāde Parīzē, un vienmēr ir pārpildīta ar tūristiem, šis Vīne stila Belle Epoque tējnīca ap 1903., ir slavens ar savu ultra-bagāto, stingri tradicionālā Chocolat Chaud . Tas nav mans personīgais favorīts (es uzskatu, ka tas ir mazliet pārāk salds un biezs), bet daudziem cilvēkiem Angelina ir karstā šokolāde ir zelta standarts. Vienmēr paturam uz priekšu, jo īpaši aukstākos mēnešus un nedēļas nogalēs, kad garas rindas tūristu gaida tabulas čūskas ārā uz Rue de Rivoli. Ja vēlaties tēju, Angelina ir arī viens no mūsu cērtes par labāko teahouses Parīzē.

 • Adrese: 226 rue de Rivoli, 1. kvartālā
 • Metro: Tuileries, Concorde
 • Tālrunis: +33 (0) 1 42 60 82 00

CHOCOLATERIE Jacques Genin

Man vēl nav garšoja karsto šokolādi nesen atvērtajā Marais boutique pašnodarbinātās veidoti, self-apmācīts šokolādes maestro Jacques GENIN. GENIN s Chocolat chaud ir ziņots daži no labākajiem pilsētā, un pasniedz ar siltumu un žēlastību. Tāpat Hevin s šokolādes tāfelīti, tad gaisotne ir moderna šeit, lai rezervētu kādu laiku par lounge šeit pēc ambling ap vai iepirkšanās modernajā Marais rajonā.

 • Adrese: 133 rue de Turenne, 3. kvartālā
 • Metro: Filles de Calvaire
 • Tālrunis: +33 (0) 1 45 77 29 01

Maison du Chocolat

Šī prestižā franču kulinārijas namā, nav pārsteigums, lielisks karstā šokolāde dažas no savām vietām. Ja jūs dodat rupjāku, bagātāku, mazāk salds dažādas Chocolat Chaud , šī versija ir apmierināt savu tieksmi. Un, ja jums nav laika, lai sēdēt, jūs vienmēr varat iegādāties maisu Pure Chocolate “pērlēm” (pieejams divās dažādās “stiprajām pusēm” – attēlā), lai izveidotu savu mājās.

 • Adrese: 52, rue Francois 1er, 8.rajonā
 • Metro: Franklin D. Roosevelt
 • Telefons: +33 (0) 1 47 23 38 25

Jean-Paul Hevin

Jean-Paul Hevin jau ir plaši pazīstams kā viens no Parīzes izcilu šokolādes amatnieki. Hevin izgudroja izvēlni karstā cocoas dažādām stundās day– daži rosinošs, citi relaksējoša. Mūsu neapstrīdams favorīts ir 04:00 “aphrodisiac”, ar spēcīgu notīm ingveru un garšvielām. Vēl vairāk eksotisku? Chocolat aux HUITRES (šokolādes ar austeru), Chocolat a la carotte (burkāni), vai Chocolat zen ar matcha zaļā tēja. Par traditionalists, tur ir izvēle vairāk klasiskās receptes, kā arī, izmantojot tikai augstas kvalitātes šokolādes.

 • Adrese: 41 Rue de Bretagne
 • Metro: Tilerī