Bir Gezi Rehberi: Paris’e bir Seyahat Planlama

Posted on

Bir Gezi Rehberi: Paris'e bir Seyahat Planlama

Paris, Işık Şehri, oteller, turistik, mağazalar ve restoranlar binlerce doludur. Bu ilk kez ziyaret, ya da sen bu şehri biliyor olsa bile, bu kılavuz nereye nereye gitmek ve Paris’e gitmeden önce ihtiyacınız daha temel bilgilerin, yemek, nerede kalınır odaklanmak yardımcı olmaktır edin.

Ulaşım

Paris oldukça kolay erişimi kolaylaştırır dünyasında, en popüler yerlerinden biridir.

Birçok havayolu için önemli bir merkez ve bir Avrupa tatil sırasında harika bir başlangıç ​​noktası veya bir mola yeridir. bu kadar popüler olduğundan, uçak bileti, konaklama veya tatil paketleri üzerinde birçok büyük pazarlık da vardır.

Gezinirken

Paris ayrılmıştır arrondissements veya mahallelerde. Bu arrondissements şehir merkezinde başlayan ve dışa doğru sarma dairesel spiral çalışır. Kent ayrıca Seine Nehri’nin ikiye ayırdığı ve iki taraf Left Bank ve Sağ Bankası vardır edilir.

Paris’te toplu taşıma popüler metro trenleri, Fransa’nın tren sistemi kenti bir otobüs sistemi ve daha dışındaki noktalara çalışan dahil olmak üzere geniş olduğunu.

Nerede kalınır

Sizin için doğru olanı izole etmek oldukça zor bir görev yapabilir Paris oteller yüzlerce vardır. Yapılacak en iyi şey en çok görmek istediğiniz mekanlar belirlemektir ve kolay mesafesinde bulunmaktadır arrondissements hangi. O bölgede veya yakında yer arasında aramak, bunu.

En popüler turistik yerlerden birçoğu ilk beş arrondissements içindedir.

Bunu yaptıktan sonra, harcama ve oda lüks veya temel olup olmaması gerektiği için ne kadar karar vermeniz gerekir. Fransız hükümeti çok yararlı olan yıldız derecelendirmelerini düzenler. Sen az ödeme (ve dolayısıyla az olsun) bir ve iki yıldızlı oteller ile olacaktır.

Üç yıldızlı oteller genellikle makul fiyatlı ve en yolcular için yeterince konforludur. Yoksa dört yıldızlı konaklama o kadar yaşayabilir.

Nerede Yenir ve İçecek etmek

Paris ziyareti büyük günah biri kesinlikle gıdadır. dünyanın en iyi gurme restoranlar bazıları burada bulunmaktadır. Hatta ucuz kafe yiyor ya da sokak krep satıcı harika bir besindir.

Bu yemek istediğiniz yere ilişkin ilk biraz araştırma yapmak için yardımcı olabilir. En popüler restoranlarından bazılarını için, hatta online rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca yardım rezervasyon rezervasyonları için kapıcı isteyin, ya da nerede yemek konusunda öneriler olabilir. Paris, yemek vakti daha sonra ABD’de daha yaygın olduğunu ve yaklaşık 7 ya da öğle vakti ve dinnertime arasında açık restoran bulmak zor olabilir küçük Fransız şehirlerinden farklı 20:00 olduğunu unutmayın, ancak, her zaman bir yerde Paris’te kapmak için var Bir lokma. Ana yemek saatleri arasında kısıtlı menü olabileceğini ifade saatler tüm gün var brasserie’leri dikkat edin.

Paris ayrıca çeşitli kalça kulüpleri, caz kulüpleri ve eğlence kafe ile doludur.

Paris Turistik

Işığın şehir Eyfel Kulesi, Louvre ve Arc de Triomphe gibi dünyanın en çok ziyaret cazibe merkezlerinin çoğuna sahiptir.

O hepsini görmek ama önce ödevini yapmak ve öncelik imkansız. Numaralı liste ile, en önemli başlayabilir. Sonra özlüyorum şey daha az önemli olacaktır.

Romantik Paris

Paris romantik bir kaçamak, bir balayı, bir yıldönümü yolculuk önerme gizli planlar ya da bir çift için herhangi bir girişim için idealdir. sevgilinize ile ziyaret planı öğrenin.

Bağlı kalmak

Hatta Paris’te bir tatil sırasında, ziyaret sırasında işin, arkadaşlar ya da aile ile irtibatta kalmak gerekebilir. gerçi endişe gerek yok. Wi-fi, (kablosuz internet bağlantısı), cep telefonları kiralanabilir giderek yüzey kaplama olduğunu ve kalmak için Fransız SIM kartı satın alabilirsiniz.