Bir uk Visa Out bul Nasıl

Posted on

 Sen İngiltere için bir Visa İhtiyacım Var?
Eğer İngiltere’yi girmek için pasaport üzerinde vize gerekiyor mu? tüm güncel göç kaygıları ve Brexit değil de mesafe gelecekte İngiltere için başgösteren ile, hatta İngiliz toprağına ayak kurdum önce ambalaj gönderdi alabilir Hata yapmak istemiyoruz. Panik yapmayın. Eğer vaktinden ne yapmaları gerektiğini biliyor gibi sürece gerçekten o kadar zor değil.

Birleşik Krallık için vize ihtiyacınız olsun geldiğiniz ve neden geldiği yerde bağlıdır. İşte Eylül 2018 tarihi itibariyle gerçeklerdir.

Turist Vizeleri

Eğer Amerika Birleşik Devletleri, Kanada veya Avustralya’da bir ulusal, ya bu ülkelerde yasal olarak yaşıyorsanız, Birleşik Krallık girmeden önce bir turist vize başvurusunda gerekmez. Pasaportunuzu sunmak zaman Vizeler, genellikle en fazla altı aylık ziyaretler için, sürece ziyaretinizin amacı UK karşıladığını göç memuruna tatmin olarak, girişteki verilir Göçmenlik kuralları.

girişinde verilen vize bu tür herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Aynı kurallar çoğu vatandaşları için geçerli, ama hepsi değil, Güney Amerika ve Karayip ülkelerinin yanı sıra Japonya.

Eğer bir suç kaydı varsa veya daha önce İngiltere’ye giriş izni verilmediği, size bir bir havaalanı veya giriş limanı gösterilmeden önce, sadece güvenli olması için, vize başvurusu için muhtemelen iyi bir fikirdir.

Öğrenci Vizeleri

en fazla altı ay süreyle eğitim almak planlıyorsanız, kısa süreli çalışma vizesi için şimdiden uygulamak gerekir. Eğer bir İngilizce dil kursu alıyorsanız 2018 yılında bu vize en fazla altı ay süreyle kısa süreli kurs için £ 97 ve 11 ay için £ 186 mal oldu.

Eğer 16 yaşında veya daha yaşlı ve üniversite kursu veya daha uzun bir çalışma ders alıyor, bir başvurusu için gereken Tier 4 Genel Öğrenci Vizesi  UK noktaları sistemini kullanarak. Bu vize (2018) £ 348 mal olur. Ayrıca uyguladığınızda Sağlık ücretli (çalışmanın yılda 150 £) ödemek zorunda kalacak. Farklı kurallar bakmakla olan öğrenciler için çocuk çalışma vizesi ve vize geçerlidir.

Öğrenci vizesi için uygunluk ve kuralları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Çalışma Vizeler

çalışma vizesi başvurusunda kurallar kuruluşunuzda, rolünüzü yapacakları işin ne tür bağlıdır ve ne kadar zamandır İngiltere’de çalışacak. Bir Commonwealth ülkeden gelip dedesi en az biri bir İngiliz vatandaşı olsaydı, beş yıl için iyidir bir Birleşik Krallık soy Visa için uygun olabilir. Sağlık Sürşarj işe İngiltere’ye gelen kişilere tahsil edilir.

çalışma vizesi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer Özel Vizeler

Özel bir vize eğer gerekir:

  • Sen bir İngiliz vatandaşı veya kalıcı daha uzun kalmak için, İngiltere’de yerleşmiş bir aile üyesi, katılıyor.
  • Evlenecek İngiltere’ye geliyor.

İnsanlar UK Vize Do not Need Kim

Eğer bir üyesi olan bir ülkenin vatandaşı iseniz , Avrupa Birliği (AB) , Avrupa Ekonomik Alanı (EEA) veya İsviçre, İngiltere’de yaşayan veya iş, ziyaret etmek için vize gerekmiyor. Ama bu (aşağıda, AB Yerleşim Düzeni bakınız) Pasaportun veya Avrupa kimlik belgesi taşıyacak gerekecektir yakında değişecek. Ülken için bir diplomat olarak veya resmi hükümet iş İngiltere’de gelirseniz vize gerekmez. Aile üyeleri size eşlik veya muhtemelen olsa birini gerekecektir sizinle seyahat.

Brexit Etkisi

Eylül 2018 itibarıyla, AB ve AEA vatandaşları için geçerli vize kuralları değişmemişti ama onlar değiştirmek veya AB Yerleşim Planı hakkında 2018 okuyun dahilinde ayarlanabilir muhtemeldir

AB Yerleşim Şeması

Bir AB vatandaşı olarak İngiltere’de yaşayan ve süresiz kalmasını isteyen iseniz, Brexit sonra normal olarak kalmaya muktedir yerleşik statüsüne başvurmak gerekir.

Aralık 2020 geçmiş kalması için, başvurmak gerekir yerleşik veya ön yerleşti durumu . Uygulamak için programı Mart 2019 tarafından tamamen açık olacak ve 30 Haziran 2021 öncesinde uygulamak ave olacaktır.

Sen edebilirsiniz e-posta güncellemeleri için kayıt kayıt programı açtığında öğrenmek için.

Yerleşim Şeması durumu Norveç, İsviçre, İzlanda ve Liechtenstein vatandaşları için karar verilmemiş (Eylül 2018 itibariyle) sahiptir.

İrlanda ve ailelerinin Vatandaşlar süresiz İngiltere’de kalmayı bırakın ve İskan başvurusu gerekmez.

Sağlık Sürşarj
Nisan 2015 yılında İngiltere hükümeti serbest Ulusal Sağlık Hizmeti (NHS) kullanmak için İngiltere’ye gelen sağlık turisti önlemek için yeni kurallar uygulamaya koydu. Eğer uzun süreli çalışma için geliyor veya çalışmak için, lütfen vize başvuru sürecinin bir parçası bir sağlık ek ücret ödemesi olduğunu. Ücreti İngiltere’de kalış her yıl kapsar. Pahalı görünse de, aynı dönem için özel sağlık sigortası çok daha ucuzdur ve İngiliz vatandaşları ve sakinleri kullanabilirsiniz gibi aynı şekilde NHS’nin kullanmasını sağlar.

İngiltere’de Vize Me Avrupa’ya Rest için Erişim ver mı?

Hayır, öyle değil. AB’nin çoğu EEA üyesi olan AB dışındaki ülkeler ile birlikte kuran bir antlaşma üyeleridir Schengen Bölgesine. (Schengen Antlaşması imzalandı Lüksemburg şehridir.)

Schengen sınırları içinde, Schengen Visa ile ziyaretçiler, sınır kontrolleri olmadan, başka bir ülkeden serbestçe seyahat edebilir. UK and Ireland Schengen anlaşmasının bu bölümünde dışarı seçti. Ya ziyaret ediyorsanız Yani, Avrupa ve İzlanda gibi Birleşik Krallık vize yolculuk için ayrı bir Schengen vizesi gerekecektir.

Şu anda Schengen bölgesinde ülkelerin tam listesi için buraya bakın.

Ben Daha öğrenebilirsiniz

Yine de bir vizeye ihtiyacım olmadığı değil eminseniz, İngiltere’nin çok kullanışlı çevrimiçi anket ziyaret ben bir İngiliz Visa İhtiyacım Var . Bu sizin bir ülkenin vatandaşlarına yönelik vize koşulları ve mevcut vize türlü kesin cevaplar götürecektir bir adım-adım anket.

O Eğer bir ihtiyaç olduğunu söndürmeden yoksa, uygulamanız için en az üç ay işlenecek izin vermelidir. Sen başvurusunda ve genellikle online, için vize ödeyebilirsiniz Visa4UK . Uygulamak zaman İngiltere dışında olmalıdır. Alternatif olarak, kendi ülkesinde bir İngiliz vize başvuru merkezinde bir vize başvurusunda bulunabilir.