Borghese Müzesi ve Galerisi’ni ziyaret edin nasıl: A Complete Guide

Posted on

Borghese Müzesi ve Galerisi'ni ziyaret edin nasıl: A Complete Guide
Pincio Tepesi, Borghese Galerisi veya üzerinde bulunan Galleria Borghese Roma üst müzelerinden biridir. Güzel fresklerle, 17. yüzyıl Villa Borghese gayrimenkul yer alan galerinin 20 oda 16. yüzyılın ve üzerinde en etkili ressamlarından bazılarının paha mermer heykeller ve sanat etkileyici bir koleksiyon sergiler. Açıklama bir nokta: Villa Borghese çeşitli Borghese saraylar oturup hangi engin parkı adıdır. Gerçek Villa Borghese saray artık Galleria Borghese veya Borghese Galeri olarak bilinir.

Tarihçe

Kardinal Scipione Borghese, Papa Paul V yeğeni olan Villa Borghese ve Onun büyüyen sanat ve antika koleksiyonu sergilemek için bir yer eğlenceli yanı sıra konağı kullanılan 1613 yılında bahçelerinin yapımına görevlendirdi. Önemli satın almalar Barok heykeltıraş Bernini ve ressamlar Caravaggio, Raphael ve Titan ile olanları içerir.

1808 yılında Kardinal varisi (Paolina Bonaparte ile evli) Camillo Borghese kardeşi-in-law, Napolyon klasik heykeller toplu vermek zorunda kaldı. Bunlar artık Louvre antika kanadında bulunabilir.

Collection Bernini Masterworks

Galleria Borghese’de etkileyici heykel koleksiyonu zemin katta bulunan ve Bernini’nin en güzel eserlerinden bazılarını kabul edilir neyi içerir. Bernini 20’li yaşlarının başında hala aşağıda sıralanan ilk üç çalışmaları tamamlanmıştır.

Apollo ve Daphne (1624). Apollo tarafından kaçırılması kaçmak için bir defne ağacına metamorphosing perisi Daphne bu çarpıcı tasvir mermer inanılmaz hareketi gösterir.

Proserpina Kolza (1621). Eşit muhteşem, Proserpina Tecavüz mermer deri gibi esnek görünmesini kılmayı Bernini’nin dehasının mükemmel bir örneğidir. Bu parçada, biz onun kavrama kurtulmak için mücadele ederken Hades’in parmakları proserpina etine preslenmiş görüyoruz.

David (1624). İncil’deki karakteri Davut’un Bernini’nin yorumlanması Goliath yaptığı güçlü sapan fırlatmak için yaklaşık yaptığı rüzgar-up genç kahraman, teşkil etmektedir. Yaygın Davut yüzü heykeltıraş kendi kendine portre olduğuna inanılmaktadır.

Scipione Borghese’in Göğüs (1632). Scipione Borghese Bernini’nin ilk patronlarının arasındaydı. Cardinal büst heykel sonra ancak Bernini mermer bir kusuru keşfettik. O onbeş gün içinde tamamlanır ikinci, aynı büstü, idam. Her iki müzede sergileniyor.

Galleria Borghese Diğer Özeti

Venüs VICTRIX Pauline Bonaparte (1805-1808). Antonio Canova tarafından bu ünlü heykel bir yaslanma, yarı çıplak Paolina Bonaparte izleyiciye de utanmazca bakan sunar. Bu efsanevi Tanrı gibi ölümlüler tasvir Roma geleneğinin bir canlanma parçası olarak, kocası Camillo Borghese tarafından yaptırılmış.

Yağda Büyüklük. Galerinin birinci kat resimlerinde adanmıştır. Ziyaretçi Raphael (tarafından başyapıtlarından görebilirsiniz Biriktirme ve Lady bir Unicorn ile ), Titian ( Mesih’in scourging ve kutsal ve küfür Aşk ) ve büyük Caravaggio ( meyve sepeti ile Boy , Genç Sick Bacchus ve Aziz Jerome Yazma) .

Sanatseverler 250’den fazla ek tablolar tutulur DEPOSITO veya Depolama Odası, özel, sınırlı uzay ziyaret için rezervasyon düşünmelisiniz.

Antik Hazineleri Ana kat 4. yüzyılda 150 M.Ö. ve antik mozaik gelen bir Roma bronz olarak 3. yüzyıllar boyunca 1., hem de görüntüler böyle hazinelerinden antika etkileyici bir koleksiyon tutar.

Galleria Borghese Ziyaret Nasıl

Müzeye Erişim iki saat ile sınırlı ziyaretler ile, herhangi bir anda 360 ziyaretçi ile sınırlıdır. Üzerinde önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir Galleria Borghese webYoğun bir sezonun Roma ziyaret planlıyorsanız ve koleksiyonunu görmek istiyorsan, sen kaçırmamak emin olmak için seyahatin önceden saklıdır. Daha kapsamlı bir deneyim için gelen özel rehberli tur rezervasyon kabul  Roman Guy , Bağlam seyahat  veya İtalya’yı seçin .

Roman Geçiş  sahipleri ücretsiz veya indirimli oranda müze erişebilir, ancak yine de 39 06 32810 telefon ederek bir giriş zamanı rezerve gerekir. 

Saat:  Salı-Pazar 07:00 (son giriş 5 PM) kadar 09:00. Kapalı Pazartesi, 25 Aralık ve 1 Ocak.

Kabul:  Yetişkinler: € 15; 18 yaşın altındaki AB vatandaşları: € 8.50. Engelli ziyaretçiler sadece 2 € rezervasyon ücreti ödemek; Çocuklar 5 ve altında serbesttir. (Fiyatlar 2018 gibidir ve zorunlu € 2 rezervasyon ücreti dahildir.) Oranları özel sergiler sırasında artabilir.

Yer: Villa Borghese Bahçeleri’nde Galeri Borghese Piazzale Scipione Borghese 5.

Nasıl Gidilir: Otobüs: 5, 19, 52, 63, 86, 88, 92, 95, 116, 204, 217, 231, 360490, 491, 495, 630, 910, 926; Line A (kırmızı) Spagna durağı: Metro ile.

Yakındaki Aktiviteler

Villa Borghese Bahçeleri göller, çayırlar, villa, tapınak, hem de çocuk parkı, hayvanat bahçesi, bir amfi tiyatro, sinema ve at binme ahır ile noktalı şehrin yaklaşık 200 dönümlük park.

Galleria Nazionale d’Arte Moderna , Villa Borghese gerekçesiyle bulunan İtalyan sanatçı vurgulayan, 19. ve 20. yüzyıl resimlerinde bir koleksiyona sahiptir.

Muse Nazionale di Villa Giulia,  başka saray Borghese villada yer almaktadır, Etrüsk antikalarının İtalya’nın en büyük koleksiyonuna sahiptir ve bu gizemli Roma öncesi medeniyetine parlak ışık tutuyor.

Piazza del Popolo Pincio Tepesi altında yer alır, Roma’daki büyük ve en önemli kentsel kareler biridir.