Braukšana Parīzē, Francijā

Posted on


Tāpat kā daudzi lielākajās Eiropas pilsētās, Parīze saglāba lielisku sabiedriskā transporta sistēmu. Tās plašais metro, autobusu, tramvaju un starppilsētu dzelzceļa tīkli ļauj tūristi un vietējie iedzīvotāji, lai saņemtu ap viegli starp vairumā vietās. Un, kamēr automašīnas ir gandrīz pazuduši no ielām, vietējā pilsētas valdība ir cītīgi strādājusi, lai atturētu cilvēkus no braukšanas pilsētas robežās, jo īpaši, sniedzot vairāk gājēju tikai zonas.

Īsāk sakot, Francijas galvaspilsēta ir nekas, piemēram, Los Angeles, kur braukšana ir praktiski par pienākumu, ja jūs esat ar mieru pieļaut divu stundu autobusu braucieni, vai var atļauties dārgu taksometru un braukt share tarifus visā pilsētā. Parīzē, savukārt, jūs varat saņemt ap diezgan viegli, nekad ņemot vadītāja sēdeklis. Un lielākā daļa tūristu, patiesībā, izvairīties kļūst aiz stūres, jo tā ir pilsēta ar reputāciju agresīviem autovadītājiem, kas nav bieži seko noteikumus uz vēstuli.

Protams, daži no jums var būt nepieciešams vai vienkārši izvēlas braukt pilsētas gaismas, viena vai cita iemesla dēļ. Ja jūs darāt, tas ir svarīgi, ka jūs pirmo reizi iepazīties ar pamatiem par braukšanu Parīzē. Lasiet tālāk, lai uzzinātu visu par prasībām mašīnistiem, dažiem pamatnoteikumiem ceļa, un padomus, kā droši uzturēties.

Braukšanas prasības

Pirms veikt, lai ielās Parīzē mehāniskā transportlīdzekļa, jums vispirms nepieciešams, lai pārliecinātos, ka jūs esat uz visiem jūsu juridisko pamatu. Nekad saņemt aiz riteņa, pirms pārbaudīt, vai jums ir visas nepieciešamās dokumentus un priekšmetus, ar jums automašīnā. Dažos gadījumos, ja lai parādītu, ka šie posteņi var izraisīt soda naudas jums būtu velk pāri vai palīdz tiesībaizsardzības.

Jūsu būtisks kontrolsaraksts braukšanai Parīzē

Pārliecinieties, ka jums ir šādas preces ar jums, pirms jūs hit ceļiem:

 • Derīgu autovadītāja apliecība ar atbilstošo reģistrācijas vai īpašumtiesību pierādīšanai (ja automašīna ir jūsu), ir nepieciešams visu laiku. Jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, lai vadīt Francijā. Braukšanas atļaujas nav derīgas Francijā, pat tad, ja students vadītājs pavada uzraugošā pieaugušā.
 • Derīga pase vadītājam un visiem pasažieriem , kas ceļo ar automašīnu.
 • Pārliecinieties, ka jums ir derīga autovadītāja apdrošināšanu . Ja jūs iznomāt auto, tas būtu jāiekļauj līgumā jūsu nomas, bet vienmēr vēlreiz pārliecināties, ka jums un visiem tiem, kuri plāno vadīt automašīnu ir pareizi apdrošināts. Pārliecinieties, ka jums saglabāt pierādījumus par savu apdrošināšanas polisi ar jums automašīnā.
 • Ja jūs vilktu vasarnīca, laivu vai citu transportlīdzekli aiz savu auto , tā sedz licences informāciju par savu izcelsmes valsti vai uzlīmes saskaņošanas vienu par paša automobiļa. Piemēram, vadītājs no Lielbritānijas vai no citas Eiropas valsts, varētu parādīt “GB”, vai Eiropas Savienības uzlīmes gan uz automašīnu un posteni, kas tiek vilkta.
 • Augstas redzamības, atstarojoša veste , ja jums nokļūt negadījumā. Franču likumi ir samērā stingri uz šo punktu: ja esat iesaistīts autoavārijā vai avārija, kas nozīmē, ka jums ir, lai izsauktu palīdzību uz ceļa pusē, jums ir nepieciešams ar likumu likt uz augstas redzamības veste pirms iziešanas auto-un tā ir visi pasažieri jūs transportē. Ja ir četri jums ceļojot ar automašīnu, pārliecinieties, vai jums ir četri vestes viegli pieejama. Izīrētāji parasti sniedz tiem, bet pārliecinieties, ka lūgt uz priekšu, lai nodrošinātu jums ir pareizs numuru automašīnā.
 • Brīdinājuma trijstūris , lai parādītu citiem vadītājiem, ja jūs nokļūt negadījuma vai satiksmes negadījuma, kas prasa jums pull vairāk nekā uz pusi no ceļa vai šosejas.
 • Pilns komplekts spuldzes uz galvas un aizmugurējie lukturi ir nepieciešams gadījumā, ja vienā vai vairākās izdegt tumsā.
 • Ja jūs valkā brilles, jums ir saglabāt rezerves pāri ar jums automašīnā, gadījumā, ja jūsu brilles salauzt vai citādi bojātas.
 • Ja jūs braucat ar auto no Apvienotās Karalistes, lukturu pārveidotāji ir nepieciešams.
 • Ja plānojat braukt Parīzes centrā, jums var būt nepieciešams “Crit’Air” emblēma parādot, ka jūsu auto stingri ievēro piesārņojuma novēršanas standartiem piespiedu dažās zonās pilsētas. Automašīnas ar nepietiekamiem vērtējumiem var nebūt spējīgs vadīt šajās zonās, vai var tikt ierobežotas noteiktos “maksimālā piesārņojuma” stundas. Uzdot auto nomas aģentūras jūsu par šiem noteikumiem, ja ir šaubas.
 • Elpas tests jūsu automašīnu. Ņemot vienu transportlīdzeklī, ir tehniski nepieciešama Francijā, lai gan šī regula nav bieži izpildīts. Neskatoties uz to, mēs iesakām, ka jums sekot likumu šajā jautājumā tāpat kā visiem pārējiem.

Noteikumi par Road Parīzē

Braukšanas likumus un Francijā nevar būt būtiski atšķiras no tiem, jūs izmanto, lai atpakaļ uz mājām, bet tas nenozīmē, ka jums vajadzētu pieņemt, izmantojot ceļus tur būs vienkārši, kā pīrāgs. Iepazīsties ar šādiem noteikumiem ceļa, pirms jūs mēģināt braukt.

 • Drošības jostas un carseats: vadītājam un visi pasažieri automašīnā, ir jāvalkā drošības jostas. Bez tam, bērni līdz 13 gadu vecumam, ir vai nu braukt carseats vai drošības jostas piemērots viņu vecumam un augumam. Zīdaiņi un zīdaiņiem zem vai ap gadu vecs, vienmēr vajadzētu braukt aizmuguri vērstām carseats. Tas ir vadītāja pienākums ir nodrošināt visiem pasažieriem lietot pareizu drošības jostas.
 • Bērniem līdz 13 gadiem, nav atļauts braukt priekšējā pasažiera sēdeklī , ja visi pieejamie aizmugures sēdekļi ir vai nu aizņem jaunākiem bērniem, vai nav aprīkoti ar attiecīgām drošības jostām.
 • Alkohols asinīs: Francijā, pieļaujamais alkohola līmenis asinīs autovadītājiem ir ļoti zems, 0,02 procentiem. Mēs iesakām neņemat riteni vispār, ja jums ir patērēts pat vienu dzērienu. Sodi, tostarp naudas sods, un pat cietumsodu, var būt nopietna autovadītāji velk pāri ar alkohola līmeni virs atļautajiem līmeņiem.
 • Izmantojot zemu gaismu un priekšējos lukturus: Tas ir ieteicams, ka jūs izmantojat savu lowbeams (tuvās gaismas lukturu) gan dienas un nakts stundās, kad braucot ārpus apbūvētām teritorijām. Tas ietver valsts ceļus un teritorijas ar pāris gaismas. Jums nekad nevajadzētu izmantot savu augstas sijas, kad tur ir pretimbraucošajiem vai tad, kad pēc citu transportlīdzekli cieši; nespēju iemērkšana / samazināt tos šajās situācijās var izraisīt soda naudu.
 • Piešķirt ceļu labās puses satiksmei: tas joprojām ir ierasts, lai dotu ceļu satiksmes nāk no labās Francijā, pat gadījumos, kad tas nav veikti ļoti skaidrs (piemēram, pie sarežģītiem krustojumiem bez zīmēm). Jums vienmēr vajadzētu dot ceļu satiksmei no labās ar auto garāžu, krustojumos, kur jūs redzat trīsstūrveida zīmi ar sarkanu maliņu un atzīmēta ar melnu “X”, vai arī vietās, kur jūs redzat zīmi tikai priekšā lasīšanas vous n “avez pas la priorité (jums nav prioritāte). Ja šaubāties, neņem nekādus nevajadzīgus riskus, un jādod ceļš transportlīdzekļiem, kas tuvojas no labās puses.
 • Ātruma ierobežojumi: Visi ātrumi tiek parādīti kilometros, tāpēc mēs iesakām izmantot labu konversijas kalkulators un kļūst pieraduši domāt, ka veidu mērīšana un spriežot attālumus. Apdzīvotās vietās un pilsētās, ātruma ierobežojumi parasti ir līdz 31 jūdzes stundā / 50 km. Vairumā lielceļiem un autoceļa tuvējo Parīzē, lietojot apdzīšana / apbraukšana joslu, tur parasti ir minimālais ātrums 80km. Ja redzamības vai ceļa apstākļi ir slikti (ti smags migla, plūdi lietus vai sniega), ātruma ierobežojums tiek automātiski samazināts līdz 50 km / h uz visiem ceļiem.
 • Apkārtceļiem / satiksmes apļi: Tie var būt neskaidra un grūti izmantot; ņemt galēju piesardzību, braucot pa tiem. Par satiksmes apļi pie Triumfa arkas (pie tālākajā galā Champs-Elysées, un pie Place de la Concorde ir īpaši pazīstami agresīviem autovadītājiem;. Izvairīties ja tas ir iespējams Braucot pa apkārtceļiem Parīzē un Francijā, noteikums ir tāds, ka tiem, kas jau uz apļa, ir tiesības veidā. apļi turpināt pulksteņrādītāja virzienā.
 • Speciālās joslas un izejas joslas: Tie ir parasti uz tālu pa kreisi uz visām Parīzes lielceļu, ieskaitot apvedceļa (skatīt zemāk). Iziet joslas tiem ir par daudz labi. Izvairieties no braukšanas labo joslu, ja vien jūsu izeja ir drīz.
 • Parīzes apvedceļa / šoseja (Périphérique): Paris ieskauj milzīgs apļveida šoseju vietējie iedzīvotāji sauc par la Périphérique. Lielākā daļa autovadītāju, kas ceļo uz vai no Parīzes nevarēs izvairīties, bet tas ir vispārzināmi saspringta un aizņemta. Tas sastāv no četrām joslām, ar izejas joslu uz tālu pa labi. Jums ir jādod ceļš automašīnām apvienošanā uz šo apļveida šoseju no labās. Pašreizējā ātruma ierobežojums uz apļveida ceļa ir 70 km / h vai 45 jūdzes stundā. Skatiet šo lapu pilnu padomu par to, kā droši un sanely orientēties šo oh-tā Parīzes šosejas.
 • Mobilie telefoni: Cellular un mobilo telefonu, kā arī citas elektroniskās ierīces nedrīkst izmantot vadītājiem, kamēr automašīna atrodas kustībā. Brīvroku ierīces nav atļauts, vai nu. Naudas sods var izsniegt uz vietas, lai pārkāpj šo noteikumu.
 • Gāzes / degvielas uzpildes stacijas: Ir daudz degvielas uzpildes stacijās visā Périphérique (apvedceļa), bet mazāk Parīzes centrā. Izmantojiet Google Maps vai citu karti app, lai atrastu vienu vistuvāk Jums. Jūs varat arī redzēt šo lapu, sarakstu degvielas uzpildes staciju atvērto vēlu nakts stundās un ap Parīzē.
 • Maksas ceļi: Jums nebūs vispār jāmaksā nodevas, braucot un netālu Parīzē tikai. Bet dodas uz vai no citām Francijas pilsētām noteikti nozīmē to, ka iziet cauri dažiem maksas ceļiem, un maksa var būt diezgan dārga. Lielākie debetkartes un kredītkartes tiek vispārēji pieņemtas kā maksājumu. Skatiet šo lapu, lai aprēķinātu, cik daudz jums var nākties maksāt konkrētā reisa .
 • Ragi un gaismas: Nelietojiet automašīnas ragu izteikt neapmierinātību; būtu jāizmanto tikai tad, lai brīdinātu citus autovadītājus, gājējus vai velosipēdistus bīstamību. Tas pats sakāms par mirgo gaismām: izmantot tos, lai brīdinātu tikai citus.
 • Vērojot, kas velosipēdistiem un gājējiem: Pārliecinieties, lai dotu un gājēji daudz vietas. Tie ne vienmēr ievēro ceļu satiksmes noteikumus, un Parīzes centrā, tas ir svarīgi, lai noskatītos tos zipping starp joslām un griešanas priekšā satiksmē, pat tad, ja viņiem nav tiesības veidā. Uzmanies gan velosipēdistiem un gājējiem pie aizņemts krustojumiem, un dot viņiem daudz vietas, ja pārvietojas tiem garām.
 • Gadījumā, ja ārkārtas situācijā: Ja esat ceļu satiksmes negadījumā vai prasa neatliekamu palīdzību, zvaniet 15 (par Francijas šūnas), vai 112 no ne-franču tālruni. Jums jāpaliek spēkā līdz brīdim, kad policija ierodas, ja esat autoavārijā, kas ietver citu auto un / vai traumas. Tāpat pārliecinieties, lai ņemtu nosaka vārdus un transportlīdzekļu reģistrācijas numurus visiem citiem cilvēkiem un automašīnām, kas iesaistītas negadījumā, tomēr nelielas.
 • Lai iegūtu vēl plašāku informāciju angļu valodā par Francijas satiksmes likumiem un noteikumiem , skatiet šo lapu .

Autostāvvieta Parīzē

Viens no iemesliem, kāpēc lielākā daļa cilvēku Nebrauciet Parīzes centrā ir tas, ka autostāvvieta ir ļoti grūti atrast. Vairumā rajoniem, pieejamie punkti bieži vien jau ir veikti uz ielas, un, ja tie ir pieejami, jums ir jāmaksā, lai tos izmantotu, izņemot noteiktās stundās.

Par laimi, ir arī vairāki pazemes garāžas šajā pilsētā , viegli identificējamiem ar “P” zīmes pret zilu fonu. Lai samaksātu par autostāvvietu pazemes garāžā, ņem biļeti no automatizētā mašīnā, kad ievadāt. Jums būs jāmaksā (ar skaidrā naudā vai ar debetkarti), kad izejat no daudz. Lielākā daļa no šiem garāžu maksas par katru stundu; daži maksas, pamatojoties uz līdzenas pusi dienas vai pilnas dienas maksu.

Jūs varat redzēt karti autostāvvietām populāros tūrisma zonās un aizņemts iepirkšanās rajonos ap pilsētu šeit .

Lai uzzinātu vairāk par stāvvietu Francijas galvaspilsētā, tostarp ceļvedi, lai ierobežotu krāsu, pašreizējais ielu autostāvvieta likmes un stundas, tipiskas stāvvietas zīmes un to nozīme, skatiet šo lapu pie Parīzes tūrisma biroja mājas lapā .

Ja jūs iznomāt automašīnu Parīzē?

Kaut arī daudzi tūristi būs ērtāk vienkārši paļauties uz vietējo sabiedrisko transportu un Francijas ātru, uzticamu vilcienu, citi būs nepieciešams apsvērt nomā transportlīdzekli, lai saņemtu apkārt. Dažas reizes, kad jums vajadzētu apsvērt nomas auto Parīzē:

 • Jūsu vai jūsu kolēģiem ceļotājiem ir ierobežota mobilitāte
 • Jūs plānojat veikt vairākas dienas braucienus ārpus pilsētas (dzelzceļa sistēma var tevi uz vairākām vietām, jūs varētu vēlēties, lai apmeklētu, bet, ja jums ir daudz mantu vai priekšroku elastīgam jūsu laiku un jūsu atrašanās vietu, lai jūs varētu vēlēties, lai vadīt)
 • Jūs esat uzturas attālā priekšpilsētā Paris

Skatiet visu mūsu padomus par to, vai tas ir vērts laiku un naudu iznomāt automašīnu Parīzē