Braukšanas Londonā: Kas jums jāzina

Posted on

Braukšanas Londonā: Kas jums jāzina
Londona ir daudzas sabiedriskā transporta iespējas, un lielākā daļa tūristu nebrauciet pilsētā. Ne tikai tur ierobežots autostāvvietu un daudz sastrēgumu kā jebkurā citā pilsētā, bet Londonā, jums ir arī jācīnās ar kreisās puses braukšanas, kas ne vienmēr ir viegli. Ja jūs izvēlējāties braukt Londonā šeit ir tas, ko jums ir jāzina par nepieciešamajiem dokumentiem, sastrēgumu jautājumiem, pamatnoteikumiem ceļa, un, protams, kā atrast autostāvvieta.

Braukšanas prasības

Ir vairākas juridiskās prasības vietā, lai iegūtu aiz riteņa Londonā, ievērot tos vai risks kļūst biļešu.

Kontrolsaraksts Braukšanas Londonā:

Vadītāja apliecība: Jums ir jābūt derīgai autovadītāja apliecībai, lai vadīt Lielbritānijā un ārpus Lielbritānijas vadītāja apliecības ir pieņemami līdz 12 mēnešiem no brīža, kad pirmo reizi ienāca Lielbritānijā.

Pase: Gandrīz visi auto nomas uzņēmumiem nepieciešama pase vai kāda veida oficiālās fotografēšanas ID iznomāt automašīnu. Daži uzņēmumi arī prasīt, lai redzētu pierādījumus adreses Lielbritānijā (viesnīca apstiprinājums) un ceļošanas dokumentos (ti Aviobiļetes apstiprinot savu AK izbraukšanas datumu).

Apdrošināšana: Likums Lielbritānijā nepieciešams derīgs mehānisko transportlīdzekļu apdrošināšanas sertifikātu. Ja jūs īri, pārbaudiet, vai visi autovadītāji ir pareizi apdrošināts saskaņā ar šo līgumu, un ka jums ir visas nepieciešamās dokumentus.

Starptautiskā vadītāja apliecība: Starptautiskā vadītāja apliecība (IDP) nav oficiāli nepieciešama ASV licenču īpašniekiem braukšanas Lielbritānijā, lai gan daži auto nomas kompānijas pieprasa to, kā tāda ir ieteicams.

Noteikumi par ceļu

Braukšanas Londonā nav viegli. Ja iespējams, vizuāli iepazīties ar ceļa zīmēm pirms laika. Jūs varat atrast attēlus daudzi no viņiem šeit , un tas Roundup aptver galvenos noteikumus:

 • Kreisās puses braukšanas: kreisajā pusē no ceļa visu laiku. Jūs varat apsvērt iegūt transportlīdzekli ar automātisko pārnesumkārbu, lai padarītu pāreju mazliet vieglāk.
 • Drošības jostas: Drošības jostas ir jāvalkā visu laiku.
 • Mobilais telefons: Tāpat kā ASV, izmantojot mobilo tālruni braukšanas laikā ir nelikumīga visās Lielbritānijā (izņemot ārkārtas situācijās, zvanot uz 112 vai 999).
 • Ātruma ierobežojumi: Ātruma ierobežojumi ir uzskaitīti kilometros (1 jūdze = 1,61 kilometri). Uz dažiem ceļiem ir ātruma kamerām, lai izpildītu ātruma ierobežojumus.
 • BAC: asinīs alkohola saturs robeža ir tāda pati kā ASV (0,08%).
 • Gājēju pārejas: Londona ir ļoti aizņemts, tāpēc uzmanies no gājējiem, velosipēdistiem un motociklistiem. Peļņa uz gājēju pie atzīmēti zebras krustojumu (baltām svītrām krāsotas uz ceļa, vēl vairāk, kas apzīmēti ar svītrainām stabi papildināta ar kārtā, mirgojošu dzeltenas gaismas). Papildus pie zebras krustojumu, automašīnas reti palēnināt ļaut gājējiem šķērsot ielu, kas ir ļoti bīstami, jo daudzi tūristi soli uz ielas meklē nepareizā virzienā satiksmi.
 • Veloceliņus: Keep acu, kas paredzēti velosipēdu celiņiem un velosipēdistiem. Vienmēr izskatās pirms atverot auto durvis.
 • Autobusu joslas: Autobusu joslas ir apzīmēti ar biezu baltu līniju krāsotas uz ceļa. Noteiktās stundās, tie ir rezervēti autobusiem, licencēta Londonas taksometri, motocikli un velosipēdi. No pirmdienas līdz svētdienai no pulksten 7 vakarā līdz 7 rītā jebkurš transportlīdzeklis, var izmantot joslu.
 • Dzeltenās kastes krustojumi: dzeltens lodziņš krustojumi apzīmēti ar crisscross dzeltenās līnijas, krāsotas uz ceļa. Tie parasti ir atrodama četru ceļu krustojumiem, vai priekšā ugunsdzēsēju depo un ātrās palīdzības stacijas. Autovadītāji nevar “bloķēt lodziņu”, un pietur dzeltenā kastē krustojuma, jo tie ir paredzēti, lai ļautu tranzīta iespējas, lai izvairītos no sastrēgumiem un / vai veikt ceļu avārijas transportlīdzekļiem. Soda naudu Paziņojumi (PCN) tiks izsniegtas visiem vadītājiem, kuri neievēro noteikumus.
 • Sastrēgumu izmaksas: Ja braucat centrālajā Londonā pīķa stundās nedēļā (7 am-6 pm, no pirmdienas līdz piektdienai), jūs nepieciešams veikt priekšapmaksu par ikdienas sastrēgumu maksu  no £ 11,50 dienā. Tas var maksāt tiešsaistē, pa auto atalgojumu, vai pa telefonu, un, ja jums nav jāmaksā, jums tiks sodīti. Par sastrēgumu zonas ir atzīmēti ar baltu zīmi attēlots burts “C” sarkanā aplī. Jūs varat izlasīt vairāk par to šeit .
 • Automaģistrāles: Uz automaģistrālēm, nav ātri joslu un pa kreisi joslu jālieto tikai apdzīt citu transportlīdzekli.
 • Karuseļi: Satiksmes loki vai apļveida ir ļoti bieži: Satiksmes plūsmas pulksteņa rādītāja virzienā; ļauties satiksmes tuvojas no labās puses; un izmantot jūsu rādītājus, lai signalizētu kreisi jūsu izejas.
 • Degviela: Gāzes sauc benzīns Londonā, un jūs atradīsiet arī dīzeļdegvielu degvielas uzpildes stacijās. Sūkņi parasti ir zaļā krāsā, lai degvielas (benzīna) un melnā dīzeļdegvielai.
 • Gadījumā, ja ārkārtas situācijā: zvaniet 112 vai 999 attiecībā uz neatliekamās palīdzības dienestiem (policija, ugunsdzēsības un neatliekamās medicīniskās palīdzības). Ja jūs esat daļa no ceļu satiksmes negadījums, kurā kāds ir ievainots vai tur ir bojājumi transportlīdzekļa vai īpašumu, jūs nepieciešams, lai apturētu.
 • Ceļa nodevas: Ir tikai viens tollgate Londonā, kas Dulwich, kas atrodas uz privātas sadaļā College Road. Visas automašīnas ir jāmaksā £ 1.20 nodevu vai nu skaidrā naudā vai ar karti. Uzziniet vairāk šeit .
 • Satiksme: Izvairieties no braukšanas Londonā sastrēgumstundā, kas ilgst no 6-10 rītā no rītiem un 4-6 laikā: 30 pm vakaros.
 • Lai iegūtu vairāk informācijas par Londonas satiksmes likumiem un noteikumiem, skatiet oficiālo Highway Code .

Autostāvvieta Londonā

Ielas autostāvvieta Londonā var būt ļoti grūti atrast. Vienmēr rūpīgi pārbaudiet ielu zīmes, lai izvairītos no maksas, jo var būt laika ierobežojumus vai uzturēšanās atļauja, kas nepieciešami. Bieži vien, ielas ir autostāvvietas ierobežojumi vietā starp 8:30 un 6:30, no pirmdienas līdz sestdienai. Daudzi ielas ir darba samaksas un displeja sistēma, kur nopirkt biļeti no tuvējā mašīnas un parādīt to savā automašīnā, lai izvairītos no stāvvietas biļeti.

Tāpat pārliecinieties, ka Jums pārbaudīt dzeltenās un sarkanās līnijas gar ietves, kas būtībā nozīmē, nav autostāvvieta. Dzeltenās līnijas kontrolē gaida. Red līnijas būtībā nozīmē, ka neviens apstāšanās jebkurā laikā un jūs varat redzēt zīmes, kas apzīmē šīs “sarkanās līnijas.” Jūs varat izlasīt vairāk par to šeit . Neievērojot šos noteikumus, var izraisīt soda naudu paziņojumu (PCN).

Lai izvairītos no ielas autostāvvieta, mēģiniet izraudzīta autostāvvieta vietā. Qpark ir autostāvvietas malā sastrēgumu zonās tostarp Park Lane / Marble Arch; Queensway; Knightsbridge; Pimlico; Sv.Jāņa Wood; Tauera tilts; un Church Street. Viņiem ir 18 kopējais stāvlaukumus un izmaksas atšķiras atkarībā no diennakts laika un atrašanās vietas.

Satiksmes Londonā

Tāpat kā jebkura liela pilsēta, satiksme ir jautājums Londonā. Jūs varat redzēt mēnesi pa mēnesim sadalījumu plānotajiem darbiem šeit , jo viņi paredzams ietekmēs transportu, ieskaitot braukšanas. Tas vienmēr ir laba ideja, lai būtu alternatīva maršruts prātā būtu jūsu maršruts tiks novirzīti bez iepriekšēja brīdinājuma. Vienmēr atļaut papildu laiku.

TfL (Transports Londonai), arī amati dzīvās statusa atjauninājumus , kas ietver satiksmes ierobežojumiem un kavēšanās. Jūs varat arī pārbaudīt gaidītos ceļu statusi nedēļas nogalē un citiem turpmākajiem datumiem. Satiksme Londonā ir ārkārtīgi slikts Brīvdienās (ti, pirms Ziemassvētkiem) un svētku dienās (oficiālās svētku, kad lielākā daļa uzņēmumu ir slēgti). 

Ja jūs iznomāt automašīnu Londonā?

Lieguma īpašus apstākļus (piemēram, mobilitātes jautājumos), nomas auto Londonā lielākoties nav ierosināts. Tur ir daudz sabiedriskā transporta, tostarp metro, ar virszemes (virszemes dzelzceļa līnijas), un autobusiem, kā arī taksometru un braukt koplietošanas progr. Tomēr Londona ir ļoti plaši izplatīta, un kā jūs virzīties prom no satiksmes iepakotu pilsētas centrā, Sabiedriskais transports savienojumi nokļūt tālāk viena no otras un auto var beigties ar to pienācīgas iespēja. Turklāt, tā kā Apvienotās Karalistes dzelzceļa tīklā ir dārga ārpus Londonas un vilcienu ne vienmēr iet, kur jūs vēlaties, daži tūristi nonāk nomas auto Londonā, lai ceļotu vēl tālāk uz laukiem.