Braukšanas Taizemē: Kas jums jāzina

Posted on

Braukšanas Taizemē: Kas jums jāzina
Lai gan ir pie stūres jebkurā ārvalstu vietā aizņem mazliet kļūst izmantoti, lai, kad jūs saņemsiet no Capitol Bangkokā un lielajās pilsētās, kur satiksme, tailgaters un navigācijas ceļu apkārt, var būt grūti, tu uzzināsi tropu Taizeme Dienvidaustrumu Āzijā, ir faktiski patīkama vieta, kur braukt, kā arī skaista teritorija ar draudzīgiem cilvēkiem. Kopumā lielceļi šajā valstī ir labi uzturēta un kalpo lielākā daļa no valsts, un ceļu muita nav pārāk grūti saprast. Ir daudzas papildus transporta iespējas, jūs varat veikt daļu no jūsu ceļojuma, ieskaitot tuk-tuks (auto rikšas), vilcienu, motociklu taksometri, autobusi un vairāk.

Neskatoties uz to, nomas auto Taizemē var būt ērts veids, kā iepazīt valsti un sniegs jums lielāku kontroli pār to, kur un kad jūs ceļojat. Šī rokasgrāmata jums parādīs, kā droši un efektīvi veikt savu ceļu caur ceļiem Taizemē.

Braukšanas prasības

Vadīt automašīnu Taizemē, Jums ir jābūt 18. Ja plānojat iznomāt auto, jums ir jābūt vismaz 21, bet minimālais vecums ir atkarīgs no kompānijas; Jums būs nepieciešama arī, ka ir bijusi autovadītāja apliecība vismaz vienu gadu un līdzi savu pasi ar jums. Vadītāja apliecība no savas mītnes valsts varētu strādāt, jo īpaši, ja tas ir angļu valodā, un ir fotoattēlu. Bet, jo pastāv risks, ka netiek apdrošināti, jūs varat saņemt starptautiskā vadītāja apliecība (IDP, no jūsu vietējā automobiļu asociācija).

Ja jums ir Taizemē vairāk nekā sešus mēnešus, jums vajadzētu vai nu būt IDP vai taizemiešu licenci. Vienmēr līdzi savu autovadītāja apliecību, kopā ar savu pasi, kad hitting ceļu, ja esat aizmirsis, lai šos dokumentus, un tiek pārtraukta ar Taizemes policija, var beigties ar lielu naudas sodu.

Noteikumi par ceļu

Viena atšķirība no citām pasaules daļām ir tā, ka Taizemē, piemēram, Apvienotajā Karalistē, braucat uz kreisajā pusē no ceļa, un vadītāja sēdeklis atrodas labajā pusē, tāpēc, ja jūs apmeklējat no Amerikas Savienotajām Valstīm vai citu valsts, kur cilvēki brauc labajā pusē ielas, sākotnēji tas var justies neērti. Turklāt, tas ir noderīgi, lai iepazītos ar dažiem noteikumiem, pirms Jūs, kas par Taizemes ceļiem.

 • Ātruma ierobežojumi: Uz pilsētas ceļiem, ātruma ierobežojums parasti ir 60 kilometri / stundā (37 jūdzes / stundā). Lauku ceļi ir 90 km / h (56 jūdzes / stundā), un uz šosejas varat vadīt ne vairāk kā 120 kilometru / stundā (75 jūdzes / stundā).
 • Drošības jostas: Autovadītāji, priekšējās un aizmugurējās sēdekļu pasažieriem ir jānēsā drošības jostām. Tie, kas neatbilst, var saņemt sodu.
 • Auto sēdekļi: In mūsdienu taksometru vai automašīnu, auto sēdekļi, iespējams, var būt pareizi uzstādīts. Diemžēl vecāki modeļa automašīnām nedrīkst būt aizmugurējās drošības jostas vai pareizu iestatīšanu pievienojot auto sēdeklis.
 • Agresīva braukšana: Jāapzinās, ka pastāv atšķirības braukšanas etiķete pirms jums aiz riteņa Taizemē. Tailgating un griešanas cilvēkus off ir daudz biežāk un nedaudz pieņemamas.
 • Dzeršana un braukšana: juridiskā asinīs alkohola limits vadītājiem, kam ir bijusi savu licenci vairāk nekā 5 gadus, ir 0,5 grami uz litru asiņu. Tie pārkāpj noteikumus, var beigties ar soda naudas un / vai ieslodzījuma laikā.
 • Mobilo telefonu lietošana: Ja jums ir brīvroku tālrunis, ir aizliegts izmantot savu mobilo tālruni, braucot Taizemē. Ne tikai tur daudzas lietas, kas pievērš uzmanību, kā jūs vadīt, bet, ja jūs izmantojat tālruni, tajā pašā laikā, jūs riskējat iegūt biļeti un kam jūsu licence konfiscētas.
 • Benzīna (gāzes) uzpildes stacijas: Parasti pavadonis būs aizpildīt jūsu tvertne, veikt jūsu maksājumu, un tīrīt vējstiklu, ja nepieciešams. Kredītkartes vai debetkartes var izmantot pie lielākiem degvielas uzpildes stacijās, un vairumā Taizemes pilsētās, gan vēl daži lauku apvidos tikai skaidrā naudā ir pieņemts.
 • Maksas ceļi: Daži ātrgaitas Taizemes iekasēt lētus nodevas, uz ceļiem. Maksa ir tā vērts, jo ceļi palīdzēs jums pieslēgt ātrāk starp dažādām valsts daļās.
 • Bākugunis: Taizemē, kad vadītājs mirgo savas gaismas, tie ļaujot jums zināt, viņi neplāno apstāties un vēlētos, lai jūs, lai saņemtu no tā. Tas ir vēl viens iemesls, lai vadīt aizsardzībai.
 • Honking: Neskatoties uz satiksmi dažās jomās, jums nebūs dzirdēt bieži honking Taizemē, izņemot dažas ātri draudzīgas pīkst padarot vadītājiem apzināties cita vadītāja klātbūtnes. Tomēr tie nedrīkst būt pārsteigts, ja vietējie iedzīvotāji bieži taurēt savu ragu, jo tie iet svētnīcām vai reliģiskās jomas.
 • Gadījumā, ja ārkārtas situācijā: Lai piezvanītu policijai vispārēju ārkārtas, zvaniet 191. Ja ir noticis nelaimes gadījums, Taizemes tūrisma policija 24 stundu valsts zvanu centrs ir sasniedzams ar zvanu 1155. neatliekamās medicīniskās palīdzības un glābšanas dienestu, zvanīt 1554.

Ceļu Apdraudējumi

Taizemes ceļa noteikumi, iespējams, ir daudz savādāki, nekā jūs esat pieraduši. Tā kā vietējie ceļi bieži ir piepildīta ar neparedzamām trafikā un autobraucējiem, jo ​​īpaši lielākajās pilsētās, vienmēr būs uzmanīgas savu apkārtni un citiem vadītājiem. Ievērojiet šos padomus, lai būtu droši par Taizemes ceļiem.

 • Veiciet izmaiņas lēnām, tas palīdz, lai mainītu ātrumu vai virzienu lēni un uzmanīgi, veicot pagriezienu vai mainot braukšanas joslas.
 • Esiet uzmanīgi motocikliem un velosipēdiem-Motocikli, kopēju metodi, kā iegūt ap Taizemē, pēkšņi parādās no visām pusēm, tilpsaspiedei priekšā no jums vai starp automašīnām un reizēm iet bīstami. Tāpat, saglabāt acu, kas paredzēti velosipēdiem.
 • Suņi uz ceļa-Kopš klaiņojošiem suņiem reizēm klīst uz ceļa (vai gulēt uz ielas), lai jūsu acīm mizoti.
 • Izvairieties nakts braukšana, ja iespējams, izvairīties no braukšanas tumsā, it īpaši laukos, jo vairāk kravas un transportlīdzekļiem, kas pārvadā smagas preces parasti ceļot naktī, un tas ir vispār grūtāk redzēt šķēršļus ceļā.
 • Divvirzienu vienvirziena ceļa izmaiņas, Būt par piesargies par ceļiem, kas kļūst vienvirziena ceļi dažām stundām dienas laikā.

Nomas auto

Daži lielākie automašīnu nomas uzņēmumi darbojas Taizemē un ir biroji lidostas un visbiežāk tūrisma jomās. Ir arī vietējie auto nomas aģentūras. Izmaksas būs atšķirīgs atkarībā no atrašanās vietas Taizemē, kā arī izmēra un stila automašīnas. Pārliecinieties, lai norādītu vēlaties automātisku automašīnu, ja nav apmierināti braukšanas stick Shift.

Visiem autovadītājiem ir jābūt civiltiesisko apdrošināšanu vismaz pēc, bet tas ir ieteicams, lai būtu visaptveroša apdrošināšana. Pārliecinieties, ka jūsu personīgais auto apdrošināšana segs jebkuru negadījumiem vai bojājumiem, kas varētu notikt, ja braucot citā valstī. Ja jūs vēlaties iznomāt motociklu, jums ir jautri piedzīvojumu, bet jums ir nepieciešams, lai būtu informēti par dažiem drošības jautājumiem.

autostāvvieta

Parasti lielajās pilsētās, it īpaši Bangkoka, ir grūti atrast stāvvietu, lai jūs varētu vēlēties, lai novietot savu auto mazliet attālumā no pilsētas centra un veikt sabiedrisko transportu līdz galamērķim. Daudzi veikali, centri, restorāni un viesnīcas piedāvā autostāvvietu, un tas parasti nav dārgi (ja nav bezmaksas). Ļoti pieblīvēts jomās, kā piem Siam Square Bangkok autovadītājiem ir paredzēts atstāt savas automašīnas neitrāla, lai tie varētu tikt izspiesta ceļu, ja nepieciešams. Senatnīgs bamperi ir grūti uzturēt apstākļos.

Ņem vērā, ka ir aizliegts novietot blakus apmales krāsotas sarkans, dzeltens vai balts.

Handy Vārdi zināt

Lai gan daži cilvēki runā angliski Taizemes dažādu līmeņu, ja jūs braucat, un ceļo tas nāk parocīgs zināt dažus galvenos frāzes, pirms uzsākat savu ceļojumu uz Taizemi.

 • Kur ir policijas iecirknis? – S̄t̄hānī tảrwc xyū thīh̄ịn ?
 • Man ir riepa – Chan Mi Yang Baen
 • Man ir bijis nelaimes gadījums – Chan Di Rab ni Kar Keids xubạtih̄etu
 • Kur ir? – xyū thīh̄ịn ?
 • Kur es varu nopirkt benzīnu? – Chan Samarth sux Naman thīh̄ịn ?